škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

!!! Konyada buluşuyoruz !!! 06.03.2016

Dre42 · 32 · 12169

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konyada yapmayı düşündüğümüz buluşmamıza konyaya yolu düşen bütün abilerimizi kardeşlerimizi bekliyoruz :)

Buluşmanın programını ise şu şekilde belirledim ancak değişiklikler yapabiliriz :)

*Konya stadyumunun yanındaki boş alanda buluşup araçlarımızla fotolar almak.
*Daha sonra yemek için konvoy halinde mekana gideceğiz...
*Vag com dan anlayan abilerimizde aramızda bulunurlarsa vag comla özellik açtırma partisi yapmayı planlıyorum.
*Forum stickerlarimizdan hediye edilecektir katılan herkese

yemek için mekan tavsiyelerinizi bekliyorum.. şimdiden çok teşekkür ederim herkese :)

Not: http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=28945   linkteki 2 ve 4 numaralı stickerlar forumumuzda oylama sonucu seçilmiş stickerlardir.. Aksilik olmazsa her ikisinden de 10 ar tane bastıracagim daha fazla talep olursa bu konunun altina herkes isteğini belirtirse ona gore hallederim inşallah
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2016, 23:01:48 Gönderen: Dre42 »

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
5 mart cumartesi günü olursa çok büyük ihtimalle, 6 mart pazar olursa biraz daha düşük bir ihtimalle gelirim ben. Fatih Mehmet hocamda var Konya'dan katılabilecek. Hep buluşalım diyorduk onunla da fırsat bulamamıştık bir türlü.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;557962
5 mart cumartesi günü olursa çok büyük ihtimalle, 6 mart pazar olursa biraz daha düşük bir ihtimalle gelirim ben. Fatih Mehmet hocamda var Konya'dan katılabilecek. Hep buluşalım diyorduk onunla da fırsat bulamamıştık bir türlü.

Hocam tarihi belirsizlik olmasın diye o şekilde yazdım cumartesi çalışanlar olur vs uygun olmayabilirler ama gelenlerin çoğu cumartesi uygun olacak olursa öyle yaparız

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konya da kaç kişiyiz ki bi toplansakta görsek diyordum.
Çok güzel olur sanırım.Vag işini yapacak arkadaşta var.halil siteye üye.takipteyim

Çevrimdışı FiLoLoG

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yazın yapacağınız buluşmalara katılırım allahın izni ile. memleket başka

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FiLoLoG;558028
yazın yapacağınız buluşmalara katılırım allahın izni ile. memleket başka

Mutluluk duyarız sizleri aramızda görmekten :)

Alıntı yapılan: fmaka;558026
Konya da kaç kişiyiz ki bi toplansakta görsek diyordum.
Çok güzel olur sanırım.Vag işini yapacak arkadaşta var.halil siteye üye.takipteyim

Çok güzel takibiniz ve fikirleriniz yardımcı olacaktır buluşmamızın güzelliğine :) mekan konusunda etkinlik konusunda fikirlerinizi bekliyorum.

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Buluşmaya bende katılacağım ancak 5-6 mart günlerinde Konyaspor un maçı var mı , stadyumdaki otopark alanı boşmudur ...

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;558114
5 Mart Konya-Trabzon maçı varmış akşam 8'de.

o zaman bende gelsem mi? aynı zamanda deplasmanda takımımızı yanlız bırakmamış olurum. :D

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benimde aklımda maç konusu vardı cumartesi maç olması durumunda pazar günü sıkıntı olmaz  konyaya maç icin gelen olursa da kesinlikle bulusmamiza bekleriz :)

Çevrimdışı srdr4270

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı:  "yemek için mekan tavsiyelerinizi bekliyorum.. "
Hocam stada yakın Cemo Etliekmek var Realin karşısında otopark açısından uygun,  Staddan çıkıp Meram Havzan Etliekmek(2)numaralı şube olabilir, Yine Havzan da Yüksel Mangal var. Bosna ya gidelim derseniz Akkonak cafe/Restarant olabilir park sorunu yok, aynı  zamanda  kafe olduğu için yemek sonrası oturulabilir. Stada yakın olsun derseniz Konya Park Avm de Tavuk Dünyası, Bolu Et-mangal, Van kahvaltı salonu var.Stada yakın Real Avm bayDöner var. Meram Yeniyol da Horanta Mangal olabilir. Stada yakın Barış caddesinde Şah Mangal ve  Mangalyum varmış nasıl olduğunu bilmiyorum. Aklıma şimdilik bunlar geldi.
« Son Düzenleme: 06 Şubat 2016, 14:06:15 Gönderen: srdr4270 »

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srdr4270;558304
Alıntı:  "yemek için mekan tavsiyelerinizi bekliyorum.. "
Hocam stada yakın Cemo Etliekmek var Realin karşısında otopark açısından uygun,  Staddan çıkıp Meram Havzan Etliekmek(2)numaralı şube olabilir, Yine Havzan da Yüksel Mangal var. Bosna ya gidelim derseniz Akkonak cafe/Restarant olabilir park sorunu yok, aynı  zamanda  kafe olduğu için yemek sonrası oturulabilir. Stada yakın olsun derseniz Konya Park Avm de Tavuk Dünyası, Bolu Et-mangal, Van kahvaltı salonu var.Stada yakın Real Avm bayDöner var. Meram Yeniyol da Horanta Mangal olabilir. Stada yakın Barış caddesinde Şah Mangal ve  Mangalyum varmış nasıl olduğunu bilmiyorum. Aklıma şimdilik bunlar geldi.

İlginiz için tesekkur ederim.stada yakın olması şart degil arabalarla bi gezinti yapmış oluruz.dediginiz gibi sonradan oturup sohbet muhabbet yapacağımız mekanlar güzel olur..ayrıca park sorunu da olmaması gerekir..şehir dışından misafirlerimiz katılırsa etliekmek güzel olur...ben biraz meram aşığı olduğumdan meram mekanları daha cazip geldi :) meramda nevizade cafe restoran var orası da sonradan oturmak için nezih ferah bi mekan...

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hava güzel olursa Meram tarafı baya kalabalık olur pazar günü ama. Bosna tarafı sakin olur ama baya bi dışarıda kalıyor. Yine en iyisi Real-Yeni Stadyum tarafları bence.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;558351
Hava güzel olursa Meram tarafı baya kalabalık olur pazar günü ama. Bosna tarafı sakin olur ama baya bi dışarıda kalıyor. Yine en iyisi Real-Yeni Stadyum tarafları bence.

Hocam sizde haklisiniz o zaman şöyle yapalım buluşma yerimiz belli zaten...o günkü duruma gore buluştuktan sonra hep birlikte ne yapacagimiza karar veririz bi yemek bi çay kahve içeceğimiz güzel kafe restoran tarzı yerler olabilir..
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2016, 00:18:10 Gönderen: Dre42 »

Çevrimdışı carisma

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
konya buluşmasına Allah'tan mani gelmezse katılırım.liste yapıp isimleri eklerseniz sevinirim.