škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

!!! Konyada buluşuyoruz !!! 06.03.2016

Dre42 · 32 · 12168

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: halilkoyuncu;559555
Yonetici arkadas su benim ilk actigim konudaki numarami silebilirmisin ya cok arayan oluyor
Numaranın yazlılı olduğu bir konu göremedim. Kendi yazdığın bir mesaj ise sağ-alttaki "düzenle" butonuna tıklayarak silebilirsin.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: levogrande;558947
arkadaşlar merhaba bende katılmak isterim.

Alıntı yapılan: halilkoyuncu;558811
Uygun Bir Tarih Olursa Skodamda Olmasa Sizlerle Tansmak Adına Hemde Vag Com İle Destek Olurum ;)

Alıntı yapılan: abeyy;558719
Bu habere cok sevindin. Ben konyadayim ve skoda sevenlerle biseyler paylasmayi cok isterim insallah bu bulusma gerceklesir. Simdiden heyecenlandim :)

Alıntı yapılan: carisma;558633
konya buluşmasına Allah'tan mani gelmezse katılırım.liste yapıp isimleri eklerseniz sevinirim.

Alıntı yapılan: ailotana;558351
Hava güzel olursa Meram tarafı baya kalabalık olur pazar günü ama. Bosna tarafı sakin olur ama baya bi dışarıda kalıyor. Yine en iyisi Real-Yeni Stadyum tarafları bence.

Alıntı yapılan: srdr4270;558304
Alıntı:  "yemek için mekan tavsiyelerinizi bekliyorum.. "
Hocam stada yakın Cemo Etliekmek var Realin karşısında otopark açısından uygun,  Staddan çıkıp Meram Havzan Etliekmek(2)numaralı şube olabilir, Yine Havzan da Yüksel Mangal var. Bosna ya gidelim derseniz Akkonak cafe/Restarant olabilir park sorunu yok, aynı  zamanda  kafe olduğu için yemek sonrası oturulabilir. Stada yakın olsun derseniz Konya Park Avm de Tavuk Dünyası, Bolu Et-mangal, Van kahvaltı salonu var.Stada yakın Real Avm bayDöner var. Meram Yeniyol da Horanta Mangal olabilir. Stada yakın Barış caddesinde Şah Mangal ve  Mangalyum varmış nasıl olduğunu bilmiyorum. Aklıma şimdilik bunlar geldi.

Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;558128
o zaman bende gelsem mi? aynı zamanda deplasmanda takımımızı yanlız bırakmamış olurum. :D

Alıntı yapılan: laswidow;558077
Buluşmaya bende katılacağım ancak 5-6 mart günlerinde Konyaspor un maçı var mı , stadyumdaki otopark alanı boşmudur ...

Alıntı yapılan: fmaka;558026
Konya da kaç kişiyiz ki bi toplansakta görsek diyordum.
Çok güzel olur sanırım.Vag işini yapacak arkadaşta var.halil siteye üye.takipteyim

Yeni konudan devam ediyoruz.
06.03.2016 konya buluşmasi yeni konu!!!
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=34075