škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia 3 15.000 bakım veya yıllık bakım fiyat hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sahbaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ankarada nereyi tavsiye edersiniz araç 13bin de. Bu aralar gitmeyi düşünüyorum da hangisine gitmeliyim?

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İlk bakımı 521tl 'ye yaptırdım. Değişen Hava-Polen-Yağ filtresi. Yağ filtresinin araçtan çıkanını yağlı olduğundan vermiyorlar. Yağ değişti ve komple kontrolden geçti. Dikkat edilmesi gereken nokta cam suyu kontrol ediliyor. Cam suyunuz boşalmış gitmeyin size sormadan tamamlıyor ve 2,5tl'lik cam suyuna 30-40tl fark almaya kalkıyorlar. Motor yağı 5W/30, çıkan filtreleri atmayın sonraki bakımı sanayide yaptırıverin.

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende geçen hafta sadece 7000 km olan aracımı 1 yıl dolduğu için Bursa Sertepede yaptırdım 565 tl idi. Sanırım ben cam suyu olayına dikkat etmedim o yüzden 40 tl daha fazla ödedim. Çıkan filtrelerde gayet temiz görünüyordu. Sizce bir sonraki filtre değişiminde bu çıkan filtreleri kullanmak mümkün mü?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı askeceli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu sıra servislerde %20 kadar indir var bazı bayilerde ona göre ona göre

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı chnkty

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
%20 yaz bakımı adında indirim yapılmaya başlandı. 20 Mayıs'ta başladı yanılmıyorsam. Benim gibi bakım zamanı gelenler için iyi fırsat ki ben değerlendirdim.

Çevrimdışı caykarali5561

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar 2013 superb min 60 bin bakimi geldi hafta sonu sınav için ankaraya gideceğim öneren bileceginiz özel servis varmı bizi çok üzmeyecek temiz is yapacak?

Çevrimdışı MATADOR

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, merhaba. Yumurta kapıya dayandı. Km 14.900 :) Yüzde yirmi indirimle birlikte ne kadar ödediniz acaba? Birde hangi serviste hangi marka yağ kullandılar.Bilgilerinizi rica ediyorum. Saygılarımla.

Çevrimdışı meister78

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba, benim aracımında ilk bakımı yapılacak.dün alturdan aradılar.567 tl fiyat verdiler.cam suyu dahil dediler :) indirim yapamazmısınız diye sordum doğuş oto belirliyormuş bu fiyatları bir şey yapamayız dediler.

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Rapid 1.4 tdi gecen hafta indirimli 489 a yaptırdım samsun asal'da. Castro kullandılar yağ

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı askeceli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İstanbul için avek den bir fiyat alın derim

Çevrimdışı MATADOR

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, merhaba. Bahar Kampanyası ile psikolojik sınırım olan 500 TL nin altına fiyat aldım. Halk tipi otomobile 600 TL gibi rakamlar söylemeleri ağrıma gidiyordu doğrusu. Üstelik bu işin maliyeti 200 TL bile değilken. Hafta sonu net fatura tutarımı yazarım. Bahar Kampanyamız vatana millete hayırlı uğurlu olsun. Sevgi ve saygılarımla.

Çevrimdışı askeceli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MATADOR;576723
Arkadaşlar, merhaba. Bahar Kampanyası ile psikolojik sınırım olan 500 TL nin altına fiyat aldım. Halk tipi otomobile 600 TL gibi rakamlar söylemeleri ağrıma gidiyordu doğrusu. Üstelik bu işin maliyeti 200 TL bile değilken. Hafta sonu net fatura tutarımı yazarım. Bahar Kampanyamız vatana millete hayırlı uğurlu olsun. Sevgi ve saygılarımla.
Arkadaş ne yaptın hafta sonu aracı servise gittiniz mi fiyat ne [emoji385] [emoji385]

Çevrimdışı MATADOR

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Günaydın. Hayırlı haftalar. %20 indirimle 455 TL ödedim. Yağ Castrol Edge 5-30. Saygılarımla.

Çevrimdışı SERDAR68

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, Az önce servisten aracı aldım ... %20 indirim ile 471.00 TL

Çevrimdışı askeceli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
430 ödedim 1.2 tsi dsg