škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Resmi sitede donanim paketleri revize edilmis!!!

Sertaç · 68 · 15273

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sertaç

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dostlarim style pakete gunuz fari xenon for ust sinif arka led falan eklemisler prestije deri koltuk elektrikli bagaz gelmis yanlis gormediysem... 2015 style almis olanlar biraz kizabilir

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2016 model fiyat listesini bekleyip görmek lazım.Donanım genişlerken fiyat ne kadar artacak o önemli.

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sertaç;555291
Dostlarim style pakete gunuz fari xenon for ust sinif arka led falan eklemisler prestije deri koltuk elektrikli bagaz gelmis yanlis gormediysem... 2015 style almis olanlar biraz kizabilir

Prestijde zaten alacantara deri koltuk ve elektrikli bagaj vardı.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hkaydin;555344
Prestijde zaten alacantara deri koltuk ve elektrikli bagaj vardı.

Elektrikli bagaj opsiyoneldi sanırım:hmm: Ama ilk gelen araçların tamamında ACC ve elektrikli bagaj kaoağı vardı.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Acc opsiyonel ama ben elektrikli bagaj opsiyonu vermedim. Tekrar siparişe baktım. Acc opsiyonel elektrikli bagaj ve alacantara zaten prestijde standart.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet, Prestige'de elektrikli bagaj standart.
Bu arada listede sadece Sytle pakete Xenon far eklenmiş gözüküyor, o da üst kısımda.

Çevrimdışı alp06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Fiyatlara yansimasi onemli olan, dolar epey yukseldi, ustune donanim artti yakin zamanda fiyatlara zam yaparlar. birde bu donanim henuz bu fiyatlardan ulkeye gelmedi diye siparis gecseler, 3 ayda oyle beklense zaten araba gelene kadar fiyat kucuk bir miktar daha artar sonrada arabanin yeni fiyati indirimlerle birlikte eskisiyle ayni fiyata gelir. Tamamen satis stratejisi kanimca.

Çevrimdışı Style

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ve ne yazıkki revize edilen Style donanımından araçlar 2015 model olarak bayilerde var ve daha 15 gün önce aldığım Style paketle hiç bi fiyat farkı yok ve üstüne yeni gelecek Style araçlarda elektrikli sürücü koltuğu da mevcut.şimdi sorarım marka imajı bumudur.yani zaten active donanımlı aracın far grubunu Style donanımına vermek sonrada olmadı zenona çevirmek skoda ya yakıştımı.super B 2 kullanıcısıydım aracımda bile ambiation paketle far GRUBU aynıydı.super B segment yükseltirken marka imajı kaybediyor olmasın.bence Style paket alan kullanıcıların gönlünü alacak bi hamle yapmalı yoksa gönül kırıklığıyla markadan uzaklaşırız.şimdi tekrar kontrol ettim öfkem kat be kat arttı
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2016, 09:01:41 Gönderen: Style »

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Böyle guncellemeler çoğu markada oluyor. passat tada olmuştu 2011 model highline passat ta bi xenon standart degildi. 2012 modellerde standart olmuştu

Çevrimdışı Style

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali729;555616
Böyle guncellemeler çoğu markada oluyor. passat tada olmuştu 2011 model highline passat ta bi xenon standart degildi. 2012 modellerde standart olmuştu

Ama bu aynı üretim yılı sadece aralarında hafta farkı var.Mesala şuan bi bayide 2015 model 1.6 tdı dsg Style paket araç var ve donanım olarak zenon far ,gündüz led ,iç ambians aydınlatma, led arka stop far GRUBU,manuel cam perde,elektrikli hafızalı sürücü koltuğu,baklava dilimli koltuk döşeme,elektrikli kararan iç ve dış dikiz aynası ve indirimli fiyatı 112.000 TL yine başka bi bayide 1.6 tdı Style manuel zenon far,gündüz led,elektrikli bagaj,adaptif hız sabitleyici var bu aracın fiyatıda 99.000 TL her iki araçta beyaz

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen. Passat highline almıştım ikinci el xenon yoktu. Ama sonrasında vardı.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 TDI Active Man. 89.900 TL
1.6 TDI Active DSG 99.900 TL
1.6 TDI Style DSG 109.900 TL
1.6 TDI Prestige DSG 123.900 TL

Ayrıca Sunroof farkı 3.850 TL oldu. İnşallah yanlış hatırlamıyorumdur :)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı yeren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
piyasadaki ledli (bence olmazsa olmaz) superbler artacak yani :D

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb 4. yeni paket gelmiş laurin&klement adaftif sase kontrol  kör nokta deri koltuklar canton muzik sistemi özellikler mevcut
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2016, 09:51:57 Gönderen: ali729 »