škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

!!!ANKARA!!! 15.01.2016 Kent-park -4 BULUŞMASI!!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Elimizde olmayan nedenkerle yaşadığımız kablo sorunu nedeniyle kodlama bekleyen arkadaşlarımız araçlarını kodlayamadık; kusura bakmayın. En kısa sürede telafi etmeye çalışacağız...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gelen herkesin ayağına sağlık güzel muhabbet oldu bu arada benim hiç aklıma gelmedi inşallah foto çeken olmuştur

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gene yeni ve değerli arkadaşlarla tanıştığımız hoşsohbet bi buluşmaydı. Herkese slmlar...

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
herkesin ayağına ve tekerine sağlık :) gelen, tanıştığım herkese ve yönetime teşekkürler :)

Çevrimdışı İky0606

• 06HS187
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;554307
herkesin ayağına ve tekerine sağlık :) gelen, tanıştığım herkese ve yönetime teşekkürler :)

Mert kardeşim gelen senle tanıştı gölgende kaldım kimseyi göremedim kimslelerde beni görmedi bencil olma  bidahakine  banada bi fırsat ver  :D tekrardan çok memnun oldum kardeşim tanıdığıma ve güzel sohbet için herkese teşekkür ediyorum  :)
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2016, 09:16:29 Gönderen: İky0606 »

Çevrimdışı ffatihh23

• Müşir
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı İky0606

• 06HS187
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ffatihh23;554315
ben foto çektim ekleyim

Nasıl alınmayım adam benden x2 :)

Çevrimdışı ffatihh23

• Müşir
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Beyler resim olduğu halde ekleyemedim. Ekleme olayı biraz sıkıntılı sanırım ya da ben yapamadım.

Alıntı yapılan: İky0606;554317
Nasıl alınmayım adam benden x2 :)

birader adama senden iki tane senin arabanın yarısı kadar arabaya biniyor bi terslik var

Çevrimdışı İky0606

• 06HS187
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ffatihh23;554319
birader adama senden iki tane senin arabanın yarısı kadar arabaya biniyor bi terslik var

Onu akşam konuştuk biz arka döşeme yok gibi arkadan sürüyo arabayı  :)

Çevrimdışı Ozan SARAÇ

• RSS 99
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de kendi adıma herkese teşekkür ediyorum, güzel insanlarla tanıştım, tekrarlanması dileklerimle..

Çevrimdışı maguaturk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ender Abi ve Emin Kardeşime teşekkürler. Önemli olan buluşmak kaynaşmaktı. İlk defa katıldım ama çok iyi insanlarla tanıştığıma eminim.(Ömer kardeş bomba :D kolçağı aldı götürdü... :D) Yeniden buluşmak ümidiyle...

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: İky0606;554312
Mert kardeşim gelen senle tanıştı gölgende kaldım kimseyi göremedim kimslelerde beni görmedi bencil olma  bidahakine  banada bi fırsat ver  :D tekrardan çok memnun oldum kardeşim tanıdığıma ve güzel sohbet için herkese teşekkür ediyorum  :)

bi dahakine ben inmiycem arabadan tamam kardeşim anlaşıldı mesele :)

Çevrimdışı Gökmen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İlk defa katıldım ve çok mutlu oldum muhabbet güzel di hepsi birbirinden değerli arkadaşlarla tanıştık baha kardeşime teşekkür ediyorum yazılımlı aracı ile deneme sürüşü ve bilgilerin den dolayı

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: maguaturk;554367
Ender Abi ve Emin Kardeşime teşekkürler. Önemli olan buluşmak kaynaşmaktı. İlk defa katıldım ama çok iyi insanlarla tanıştığıma eminim.(Ömer kardeş bomba :D kolçağı aldı götürdü... :D) Yeniden buluşmak ümidiyle...

Deneme yanılmayla öğrenmek istemiştik abi :)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ffatihh23;554318
Beyler resim olduğu halde ekleyemedim. Ekleme olayı biraz sıkıntılı sanırım ya da ben yapamadım.
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=32245
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!