škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bolero 6.5" ve MirrorLink sorunsalı

ordic · 164 · 82591

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Stigmata

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamitokutan;630379
merhaba,
arkadaşınızın aracının multimedia sı sağlı sollu üçer düğmeli mi?

Merhaba, malesef tam olarak bilemiyorum. Cunki arkadaşımın arkadaşının aracı bu. Arkadaşıma smartlik olup olmadigini sordurdum. O da görmüş olduğunu. Çok saçma yani. Spacebacklerde mi oluyor acaba.

Çevrimdışı weneorn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Stigmata;630386
Merhaba, malesef tam olarak bilemiyorum. Cunki arkadaşımın arkadaşının aracı bu. Arkadaşıma smartlik olup olmadigini sordurdum. O da görmüş olduğunu. Çok saçma yani. Spacebacklerde mi oluyor acaba.

Bendeki yeni rapid üçer tuşlu ama swing olarak geçiyor. Smartlink takılabiliyor. Ben istemedim, nedeni ise kablo ile bağlama zorunluluğu. Bluetooth ile bağlamak bana daha pratik geliyor. Zaten telefonu yönetmek de daha kolay.

Çevrimdışı Stigmata

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: weneorn;630904
Bendeki yeni rapid üçer tuşlu ama swing olarak geçiyor. Smartlink takılabiliyor. Ben istemedim, nedeni ise kablo ile bağlama zorunluluğu. Bluetooth ile bağlamak bana daha pratik geliyor. Zaten telefonu yönetmek de daha kolay.

Haklısınız, araca bindiğinizde direkt kendisini bağlıyor araca. Fakat video, klip vb. izleyemiyoruz budurumda. Benim sıkıntım o. Smartlink takılabiliyor dediniz ya benimkinde o yok malesef. Ek ücret talep ediliyor.

Çevrimdışı weneorn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Buradaki servisin söylediğine göre birkaç yeni rapidde kod denemişler ve iade olmuş. Yani bizde de sadece kod ile çözülemiyor..

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Stigmata;630191
Merhaba VIN kodunu yazdığımızda update yok diyor. Fakat kasım 2017 de güncelleme geldiği yazıyor. Bir sonraki güncelleme de Haziran 2017 de geleceği yazıyor, VIN kodunu girmeden önce. "The last update was in November 2017, the next update is scheduled for June 2018." ibaresi ile.

VIN konudu girdikten sonra "There were no software updates for the VIN." yazmasına rağmen, altta da download kısmı mevcut. Ülke bazında. Bu indirilecek olan şeylerin ne olduğunu çözemedim. Benim cihazım güncel mi yoksa değil mi? Ya da güncellenebilir mi? Bir türlü anlayamadım.

Araç 1,4 DSG Rapid sedan 2016 model (Aralık çıkışlı). Bir de sonuç sayfasında mirrorlink olduğunu gösteren fotoğraf mevcut.

Fotoğraf yükleyemedim :)
Selam, o indirilen seyler radyo logolari. SD karta yukleyip aractaki radyo kanallarina logo koyuyorsun

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baysun;630956
Selam, o indirilen seyler radyo logolari. SD karta yukleyip aractaki radyo kanallarina logo koyuyorsun

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba o radyo logolarını netten manuel indirip cihaza yükleyebiliyormuyuz benim multimediam rcd330g uzakdoğu skoda üretim orjinal cihaz ama rds yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15548]e.atakan[/MENTION] Evet. aşağıda videosu var.
https://www.youtube.com/watch?v=bQoCnL2PYlo
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2018, 11:03:18 Gönderen: Baysun »

Çevrimdışı weneorn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, smartlink konusunda para vermeye ne kadar karşı olsam da dayanamayıp aldım. Aracım yeni rapid, ekran sağlı sollu üçer tuşlu olandan. Sesli komutlarla navigasyon mesajlaşmak falan gerçekten hoş. Mart sonuna kadar 480tl her şey dahil...

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: weneorn;634718
Arkadaşlar, smartlink konusunda para vermeye ne kadar karşı olsam da dayanamayıp aldım. Aracım yeni rapid, ekran sağlı sollu üçer tuşlu olandan. Sesli komutlarla navigasyon mesajlaşmak falan gerçekten hoş. Mart sonuna kadar 480tl her şey dahil...

hocam bu dediğiniz 2015 aralık ayı üretimi için de geçerli değil galiba

Çevrimdışı weneorn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ordic;634907
hocam bu dediğiniz 2015 aralık ayı üretimi için de geçerli değil galiba

Diğer konuda da görebileceğin üzere bizim araçlarda app tuşu var. Yani smartlink kodu girilmeden önce de ona basınca smartlink aktif değil uyarısı veriyordu. Bildiğim kadarıyla sizin araçlarda bu yok. Muhtemelen bir önceki nesil sistemde destek verilmemiş ne yazık ki.

Çevrimdışı KadirAhmet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Türkiye'yi pazar olarak gören fakat adam olarak görmeyen Skoda firması, satın alınan aracın kayıdının yapıldığı skoda-connet sitesinde adam yerine bile koymuyor. Suç bizde sosyal medyada ve yakın çevremizde Skoda hakkındaki olumsuz görüşlerimizi paylaşarak bu durumu protesto etmeliyiz.

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kadir Bey, skoda-connect aslında araç kaydının yapıldığı bir yer değil genel olarak yıllık ücret ödenen bir Skoda servisinin adı. Bizim distribütör bu servisi Türkiye'ye getirmediği için bizim erişimimiz bulunmuyor.

Çevrimdışı asiBenlik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar şimdi 2015 7. Ayda aldığım style spaceback 1.2 tsi dsg boleroya bu özellik açılıyor mu?
Nereden anlarım...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı gumuskurt22

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracım 2016 07.09.2016 çıkışlı rapid spaceback style paket. Serviste parça bölümü sorumlusu arkadaş aracıma baktı ve 965 lira fiyata özelliğin açılacağını söyledi. Fiyat çok yüksek geldiği için yaptırmadım fakat yaptırmak gibi düşüncem var. Merak eden arkadaşların bilgisi olsun. Araç destekliyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gumuskurt22;642409
Aracım 2016 07.09.2016 çıkışlı rapid spaceback style paket. Serviste parça bölümü sorumlusu arkadaş aracıma baktı ve 965 lira fiyata özelliğin açılacağını söyledi. Fiyat çok yüksek geldiği için yaptırmadım fakat yaptırmak gibi düşüncem var. Merak eden arkadaşların bilgisi olsun. Araç destekliyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba, Benim de aracım 2016 model. Ama Doğuş otoda bana kesin bir dille olmuyor dediler. Sağ üstteki düğme TP tuşlu ise Boleronun içindeki donanım desteklemiyormuş.
Yani desteklese bile çok para. Ben yaptırmam şahsen.
Ona vereceğim parayla GPS/Navigasyon özellikli Android interface + geri görüş kamerası taktırmayı düşünüyorum.