škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bolero 6.5" ve MirrorLink sorunsalı

ordic · 164 · 82714

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=12140]muzber08[/MENTION] full uyumlu olan sony xperia z5 ve 5 premium

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bence hiç mirrorlink vs ile uğraşmayın. yükleyin android auto yu kullanın gitsin. daha fonksiyonel.

Çevrimdışı bhathu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;628109
Arkadaşlar bence hiç mirrorlink vs ile uğraşmayın. yükleyin android auto yu kullanın gitsin. daha fonksiyonel.
Mecvut bolero andrpid auto desteklemiyo ondan sormustm 2016 ve sonraanda android auto destegi var acaba bi guncellemeyle bu destegi alabilirmi 2016 ve alti bolerolar?

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Android aouto da herşeyi kullanamıyoruz. Misal youtube

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bhathu;628111
Mecvut bolero andrpid auto desteklemiyo ondan sormustm 2016 ve sonraanda android auto destegi var acaba bi guncellemeyle bu destegi alabilirmi 2016 ve alti bolerolar?

Alıntı yapılan: Baysun;628113
Android aouto da herşeyi kullanamıyoruz. Misal youtube

valla youtube un sesini ben bluetoothdan veriyorum. ekrana video gelmiyor ama güvenlik açısından ihtiyaç duymuyorum. tabi isteyen olabilir. şimdilik youtube yok android auto da.

android auto desteğinin olup olmadığını menu den smartlink e girince karşınıza çıkan ekranda görebilirsiniz orada android auto apple car ve mirrorlink seçenekleri var bende.

Çevrimdışı Stigmata

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Merhaba, 1,4 TDI DSG 2016 Aralık çıkışlı Rapid sedan aracım mevcut. Peki bu android telefonumuzu nasıl bağlıyoruz? Ben bu şekilde bir yer bulmadım navigasyon - video izleyebilmek vs. için. Yardımcı olabilir misiniz? Aracı yeni aldım pek de bilgim yok açıkçası.

Çevrimdışı Okan.e

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Smartlink aktif değilse android auto'da çalışmaz, ios işletim sistemlerinde carplay var androiddeki karşılığı ise android auto.

Çevrimdışı Okan.e

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bende 2015 model skoda octavia 1.2 tsi optimal aldım, Temmuz / 2015 üretim olduğu için smartlink var ama aktivasyon gerekiyor. 2017 model octavia'larda smartlink aktif geliyormuş artık Şu anda iphone'a bağlayıp haritalar vs kullananlar var bende iphone 6 var jailbreakli olduğu için cydia'dan NGXplay adında bir tweak yükledim bununla istediğimiz uygulamayı ekrana yansıtabiliyormuşuz.

Örnek video bu

https://www.youtube.com/watch?v=J5SQld9N1gY

ve bu

https://www.youtube.com/watch?v=kyXmcgNUQ3s

And oto'ya sordum smart link aktivasyonu için 560 + 60 TL ücret istiyorlar sizin bildiğiniz daha uyguna yapan bir bayi varmı? açıkcası bütün özellikleri kullanabilsem bile bu paraya değmez ama 300-400 arası birşeye olursa değer diyorum.

Çevrimdışı Okan.e

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aksesuarda %20 indirim var 466+60 olmuş smartlink açtırma bedeli.

Çevrimdışı bhathu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Okan.e;629829
Arkadaşlar aksesuarda %20 indirim var 466+60 olmuş smartlink açtırma bedeli.
Bu smartlikle ilgili en yetkili agiz hangi mercii acaba? Kime sormali gelecekmi gelmeyecekmi dpnannimsal mi yoksa yazilimsal bir eksklik mi? 2015 rapid style paket aracm var

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hocam mevcut rapidlere smartlink geleceğini sanmıyorum. Satış stratejileriyle alakalı bir durum gibi.

Çevrimdışı Okan.e

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bhathu;629837
Bu smartlikle ilgili en yetkili agiz hangi mercii acaba? Kime sormali gelecekmi gelmeyecekmi dpnannimsal mi yoksa yazilimsal bir eksklik mi? 2015 rapid style paket aracm var

2015 22. hafta'dan önce üretilen octavia'larda bolero 1 ekran varmış smartlink yok, 22. haftadan sonra bolero 2 takılmıl onlarda smartlink var.

Rapidler'dede durum aynı ise smartlink gelmesi mümkün değil çünkü sadece yazılımsal birşey değil donanım olarakta desteklemesi lazım.

Çevrimdışı Stigmata

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba VIN kodunu yazdığımızda update yok diyor. Fakat kasım 2017 de güncelleme geldiği yazıyor. Bir sonraki güncelleme de Haziran 2017 de geleceği yazıyor, VIN kodunu girmeden önce. "The last update was in November 2017, the next update is scheduled for June 2018." ibaresi ile.

VIN konudu girdikten sonra "There were no software updates for the VIN." yazmasına rağmen, altta da download kısmı mevcut. Ülke bazında. Bu indirilecek olan şeylerin ne olduğunu çözemedim. Benim cihazım güncel mi yoksa değil mi? Ya da güncellenebilir mi? Bir türlü anlayamadım.

Araç 1,4 DSG Rapid sedan 2016 model (Aralık çıkışlı). Bir de sonuç sayfasında mirrorlink olduğunu gösteren fotoğraf mevcut.

Fotoğraf yükleyemedim :)
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2017, 14:46:54 Gönderen: Stigmata »

Çevrimdışı Stigmata

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ordic;629861
hocam mevcut rapidlere smartlink geleceğini sanmıyorum. Satış stratejileriyle alakalı bir durum gibi.

Merhaba. Bir arkadasimin arkadaşı 2017 rapid spaceback almış. Smartlink aracın üzerinde zaten varmış. Skoda servisini aradığımda o aracı alırken o şekilde anlasarak almış olabilir sizin arabada neden yok veya yok mu bilemem dedi. Fakat bir başka araca aktivasyon kodu istediklerini ve bugün deneyeceklerini söyledi servis sorumlusu. Sonucu tekrar ararsanız söylerim dedi. Aktivasyön kodu için de 650 TL istediklerini söyledi. Baya fazla bir para bence. Ama bakalım biraz düşerse belki..

Çevrimdışı hamitokutan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Stigmata;630349
Merhaba. Bir arkadasimin arkadaşı 2017 rapid spaceback almış. Smartlink aracın üzerinde zaten varmış. Skoda servisini aradığımda o aracı alırken o şekilde anlasarak almış olabilir sizin arabada neden yok veya yok mu bilemem dedi. Fakat bir başka araca aktivasyon kodu istediklerini ve bugün deneyeceklerini söyledi servis sorumlusu. Sonucu tekrar ararsanız söylerim dedi. Aktivasyön kodu için de 650 TL istediklerini söyledi. Baya fazla bir para bence. Ama bakalım biraz düşerse belki..

merhaba,
arkadaşınızın aracının multimedia sı sağlı sollu üçer düğmeli mi?