škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid ortak genel sorunlar ve çözümleri köşesi

saday · 499 · 267565

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim araçlarda yorgunluk tespit sistemi var mı fabia da var kullanım klavuzunda da bahsediliyor fakat donanım listesinde yok.

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;528600
Bizim araçlarda yorgunluk tespit sistemi var mı fabia da var kullanım klavuzunda da bahsediliyor fakat donanım listesinde yok.

Yok rapidde

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;528604
Yok rapidde

Ama rapid kullanma klavuzunda yer alıyor. Nasıl uyarı verdiğini anlatıyor.

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;528605
Ama rapid kullanma klavuzunda yer alıyor. Nasıl uyarı verdiğini anlatıyor.

Ona bakarsan kose donus ozellikli sis farlarini ve coming leaving homu da anlatiyor ama aracta yok, alirken opsiyon lustesinde var miydi

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;528607
Ona bakarsan kose donus ozellikli sis farlarini ve coming leaving homu da anlatiyor ama aracta yok, alirken opsiyon lustesinde var miydi

Yok hazır araç aldım bu yüzden listeyi incelemedim fakat fabia da olduğu için bundada vardır diye düşünüyordum. Start stop gibi yazmayı unutmuşlardır diye. Ayrıca fabiada direksiyon yönlendirme tavsiyesi ve edl varken rapid te yok ama edl ye benzer bir sistem olarak eds koymuşlar.
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2015, 22:43:26 Gönderen: **SEMİH** »

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;528609
Yok hazır araç aldım bu yüzden listeyi incelemedim fakat fabia da olduğu için bundada vardır diye düşünüyordum. Start stop gibi yazmayı unutmuşlardır diye. Ayrıca fabiada direksiyon yönlendirme tavsiyesi ve edl varken rapid te yok ama edl ye benzer bir sistem olarak eds koymuşlar.

Fabialar rapidden daha dinanimli malesef, onda olanlarin cogu bizde yok

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;528613
Fabialar rapidden daha dinanimli malesef, onda olanlarin cogu bizde yok

O kadar da değil hocam sonuçta bizimki daha üst bir kasa ayrıca ambition fabiada küçük deri paket bulunmuyor. 2 airbag ile geliyor vs.
Far ve bir iki donanım dışında rapid ten iyi değil.

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi demedim zaten onun dolusu bizim doludan daha donanımlı demek istedim

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;528618
İyi demedim zaten onun dolusu bizim doludan daha donanımlı demek istedim

Bende onun boşuyla bizim boşu kıyasladım :) üst araçta fabiaya göre eksik bırakmasalar iyi olurmuş tabi.

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sayın admin çok teşekkür ederim ama konu amacından sapmış ister istemez, konu dışı olan mesajları silerek yada taşıyarak bu başlığı konu harici kullanımdan soyutlasak olur mu? çünkü sorun ve çözüm arayanlar bu kadar konu dışı mesajın içinde kendine yararı olacak mesajları bulmak için sayfalarca konu dışı mesaj okumak zorunda kalacak.
Hatta ben şimdi konuda en çok mesaj olan mevzu için bir başlık daha açayım siz mevzuyu oraya taşıyın, vagcom kablo ve özellik açma ile ilgili mesajları oraya alın.
« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2015, 08:13:26 Gönderen: saday »

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.sayfa sürekli güncellenmektedir, bilgilerinize, eklenmesini istediğiniz şeyler olursa lütfen söyleyin.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yapılan çalışmalar size iletilse ve ilk sayfada fotoğraflı çözümler paylaşılsa süper olur.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kapıların içinin su dolması vardı. Çok az kişide bu sorun meydana geldi ama çözüm bulabilen var mı bilmiyorum.

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;528733
Kapıların içinin su dolması vardı. Çok az kişide bu sorun meydana geldi ama çözüm bulabilen var mı bilmiyorum.

rapidlerde mi? eski kasa fabia larda oluyordu o sıkıntı, rapidde duymadım daha ben ama eğer varsa onunda çözümünü biliyorum.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;528743
rapidlerde mi? eski kasa fabia larda oluyordu o sıkıntı, rapidde duymadım daha ben ama eğer varsa onunda çözümünü biliyorum.

Satığımız araçta vardı, forumda paylaşım yaptıktan sonra birkaç kişinin aracında da çıkmıştı hatta video da paylaşmışlardı.