škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III gizli özelliklerini açma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sahibinden de bir ilan gördüm ve mesaj attım arkadaşta döndü hemen açabildiği özellikleri söyledi şöyle;

"Merhaba hocam dönüşe duyarlı sis farları alınabilecek ek yakıtın lt cinsinden yol bilgisayarında yazması araç fabrikadan coming home özelliğiyle çıktıysa, sis farlarından coming home ve en can yakanı kadran selamlama. 3.nesil fabialar için yurtdışında açılan başka özellikler de var. fakat türkiye araçları için değişiklik gösterebilir. laptimer (kronometre) geri viteste ön sislerin yanması vs vs"

Dediklerine ek olarak bir kaç şey daha açılıyormuş sanırım. 50TL fiyat verdi yaptırmalı mıyım ?

Çevrimdışı yucelkır

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar İstanbul da bu Özellikleri açtırabileceğimiz bir yer varmı

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yucelkır;531915
Arkadaşlar İstanbul da bu Özellikleri açtırabileceğimiz bir yer varmı

Maltepe Ender Elektronik.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı yucelkır

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;531922
Maltepe Ender Elektronik.

Teşekkür ederim

Çevrimdışı crazyboy3506

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhaba
arkadaşlar köşe dönüş özellikli sisler açılabiliyor mu? bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crazyboy3506;532038
merhaba
arkadaşlar köşe dönüş özellikli sisler açılabiliyor mu? bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Benim sahibinden de bulup sorduğum arkadaş açılabilir dedi haftasonu onunla buluşmayı düşünüyorum

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gurkantoksoy;532040
Benim sahibinden de bulup sorduğum arkadaş açılabilir dedi haftasonu onunla buluşmayı düşünüyorum

Merhaba o ilan numarasını yada linkini verebilirmisiniz

Çevrimdışı yucelkır

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu gün ender elektroniğe gittim fabişin gizli özelliklerini açtılar. Süper insanlar. Asıl güzel haber geri görüş kamerası. Bolero müzik sistemine bu gün arkadaşlar 1 saate kadar uğraştılar malesef ekran çıktıktan sonra teyp beyninin çok sıkışık bir bölgede olmasından dolayı Yapamadılar ama gizli özelliklerin içerisinde geri vitese takınca siyah ekran geldi sağ olsun metin bey de Hırs yaptı uygun bir vakitte gideceğim sözleştik teybin beynini söküp dışarıda deneyecek ve muhakkak yapacağım dedi. Inşallah başarabilir isek orjinal sisteme düşük bir maliyetle kamerayı entekre etmiş olacağız. Gelişmeden sizleride haberdar edeceğim.

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yucelkır;532136
Arkadaşlar bu gün ender elektroniğe gittim fabişin gizli özelliklerini açtılar. Süper insanlar. Asıl güzel haber geri görüş kamerası. Bolero müzik sistemine bu gün arkadaşlar 1 saate kadar uğraştılar malesef ekran çıktıktan sonra teyp beyninin çok sıkışık bir bölgede olmasından dolayı Yapamadılar ama gizli özelliklerin içerisinde geri vitese takınca siyah ekran geldi sağ olsun metin bey de Hırs yaptı uygun bir vakitte gideceğim sözleştik teybin beynini söküp dışarıda deneyecek ve muhakkak yapacağım dedi. Inşallah başarabilir isek orjinal sisteme düşük bir maliyetle kamerayı entekre etmiş olacağız. Gelişmeden sizleride haberdar edeceğim.
Hocam hayırlı olsun öncelikle. Hangi özellikleri ne kadar ücrete açtılar paylaşabilir misiniz?

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yaso79;532125
Merhaba o ilan numarasını yada linkini verebilirmisiniz
207908308 hocam

Çevrimdışı crazyboy3506

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yucelkır;532136

üstadım kamera takılırsa garanti bozuluyor mu?

Çevrimdışı yucelkır

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Zannetmiyorum dışarıda park sensörü takdırıyoruz cam filmi yapıyoruz vb Şeyler yaptırıyoruz. Bi tek benzinli Araçlara LPG uygulandığında motor garantinden çıkar diye biliyorum ama yarın servise bi sorarım.

Çevrimdışı yucelkır

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gurkantoksoy;532145
Hocam hayırlı olsun öncelikle. Hangi özellikleri ne kadar ücrete açtılar paylaşabilir misiniz?
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2015, 23:32:40 Gönderen: yucelkır »

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam bide dönüşe duyarlı sis farlarını da açtı de bir müşteri daha kazansın :)
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2015, 01:18:48 Gönderen: gurkantoksoy »

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, istanbul avrupa yakasında vag com ile özellik açtırmak isteyen var ise ben de yardımcı olabilirim, ben rapid kullanıcısıyım ve rapidlerin çoğunu ben açıyorum, fabia ları da açabilirim, isteyen pm den ulaşıp bilgi alabilir.