škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

FABIA III Aksesuarları

Mimar · 90 · 31807

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mimar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Öncelikle Herkese Merhaba,
Bu SkodaTurkey'de ilk konum
FABIA III aracımı teslim alırken aksesuar eklemeye niyetlendim
Orjinal kilitli paspasları 200TL

Kapı eşiği plastik-çelik 4 parça (1 Takım) 300 TL

Bagaj Paspası 150 TL

Bu paralara arabaya daha fazla opsiyon eklenirmiş derdirten fiyatlardan sonra
sadece paspasları aldım onlarda çok güzel duruyordu ve oturması benim için çok önemliydi. Eşikleri 300TL vermem diyerek yurt dışından getirtecem. 135 TL ye falan denk geliyor.

Paspası değil de önce eşiği alsaydım dedim keşke bi ara, görüşlerinizi bekliyorum.
Fotoları yakında yüklerim.

Çevrimdışı Mimar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

16" Rock jant ile aldım.

Paspasların üzerinde çok şık "F" hafleri ile desen yapılmış. Mutlaka alınmalı.Harika oturuyor kitleniyor ve koku yok.

Kış için ince olan 185/60 R15 lastik alacağım. 215/45'e göre yarısı fiyata kış lastikleri...
Kış için siyah jant almayı düşünüyorum önerisi olan var mıdır?
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2015, 00:58:58 Gönderen: Mimar »

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mimar;518049

16" Rock jant ile aldım.

Paspasların üzerinde çok şık "F" hafleri ile desen yapılmış. Mutlaka alınmalı.Harika oturuyor kitleniyor ve koku yok.

Kış için ince olan 185/60 R15 lastik alacağım. 215/45'e göre yarısı fiyata kış lastikleri...
Kış için siyah jant almayı düşünüyorum önerisi olan var mıdır?

hocam bende aracı bu hafta teslim alıcam eğer kapı eşikleri dediğin fiyatsa birlikte sipariş verelimmi ? tabi orj ürünse birde senin aracın donanımı rengi vs nedir ?

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle hayırlı olsun..Kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.. Ben jant konusunda sizden bilgi alacaktım. Çelik cantları nereden ve kaç Tlye aldınız..Şimdiden Çok teşekkürler..

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mimar;516229
Öncelikle Herkese Merhaba,
Bu SkodaTurkey'de ilk konum
FABIA III aracımı teslim alırken aksesuar eklemeye niyetlendim
Orjinal kilitli paspasları 200TL

Kapı eşiği plastik-çelik 4 parça (1 Takım) 300 TL

Bagaj Paspası 150 TL

Bu paralara arabaya daha fazla opsiyon eklenirmiş derdirten fiyatlardan sonra
sadece paspasları aldım onlarda çok güzel duruyordu ve oturması benim için çok önemliydi. Eşikleri 300TL vermem diyerek yurt dışından getirtecem. 135 TL ye falan denk geliyor.

Paspası değil de önce eşiği alsaydım dedim keşke bi ara, görüşlerinizi bekliyorum.
Fotoları yakında yüklerim.

hocam şu kapı eşiklerinden bende istiyorum dediğin fiyata orj ürün geliyorsa link atabilirmisin birde senin aracın rengi opsiyonları falan nedir?

Çevrimdışı Mimar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Anatolia;518180
hocam bende aracı bu hafta teslim alıcam eğer  kapı eşikleri dediğin fiyatsa birlikte sipariş verelimmi ? tabi orj  ürünse birde senin aracın donanımı rengi vs nedir ?

ben siparişi verdim bile arkadaşım yurt dışından alıp getiriyor. Gezmeye gitmişti. Karton kutuda kapı eşikleri var. Orjinal Skoda Product Yazısı var. Çek servisten almış.

Donanım:
Şeker Beyazı - 110hp DSG- 16"ROCK jant- park sensorü
spor direksiyon koltuk süspansiyon
yağmur sensörü- hız sabitleyici

Alıntı yapılan: kaleli17;518183
Öncelikle hayırlı olsun..Kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.. Ben jant konusunda sizden bilgi alacaktım. Çelik cantları nereden ve kaç Tlye aldınız..Şimdiden Çok teşekkürler..

Teşekkür Ederim...İnşallah... Şu an orjinal sipariş jantları var 16 rock... 900tl farkla sipariş veriliyor.
Yerli 15" jantlar 750-800 arası değişiyor. fakat 5 bijon 6J x 15 jantlar için pek çeşit bulunmuyor.

Alıntı yapılan: Anatolia;518198
hocam şu kapı eşiklerinden bende istiyorum dediğin fiyata orj ürün geliyorsa link atabilirmisin birde senin aracın rengi opsiyonları falan nedir?

Aldığım ürünün +kargo bedeli ile superskoda sitesinde satıldığını gördüm. 120 tl 4'lü kap eşiği fakat sadece metal olanı. Plastik+metal olanı 1.5 katına falan geliyor.

« Son Düzenleme: 15 Haziran 2015, 18:25:26 Gönderen: Mimar »

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mimar;518311
ben siparişi verdim bile arkadaşım yurt dışından alıp getiriyor. Gezmeye gitmişti. Karton kutuda kapı eşikleri var. Orjinal Skoda Product Yazısı var. Çek servisten almış.

Donanım:
Şeker Beyazı - 100hp DSG- 16"ROCK jant- park sensorü

Teşekkür Ederim...İnşallah... Şu an orjinal sipariş jantları var 16 rock... 900tl farkla sipariş veriliyor.
Yerli 15" jantlar 750-800 arası değişiyor. fakat 5 bijon 6J x 15 jantlar için pek çeşit bulunmuyor.

Aldığım ürünün +kargo bedeli ile superskoda sitesinde satıldığını gördüm. 120 tl 4'lü kap eşiği fakat sadece metal olanı. Plastik+metal olanı 1.5 katına falan geliyor.

Şeker Beyazı - 100hp DSG- 16"ROCK jant- park sensorü
şimdi benim aracı opsiyonlamı imkanım olmadı fabrika çıkış 15 jant gelicek bunu bijon aralığı falan nedir 16 jant bakarken nasıl bişey almam lazım birde yanlışın olmasın dsg olanlar 110 HP 100 değil

Çevrimdışı Mimar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Anatolia;518320
şimdi benim aracı opsiyonlamı imkanım olmadı fabrika çıkış 15 jant gelicek bunu bijon aralığı falan nedir 16 jant bakarken nasıl bişey almam lazım birde yanlışın olmasın dsg olanlar 110 HP 100 değil

Haklısınız 110HP düzelttim şimdi. Bijon aralığı 5x100 olması lazım bijonların. Tam olarak hatırlamıyorum kontrol etmek lazım.
Orjinal 16 inç jantların piyasa değeri 1500 lira civarı oldukça hafif jantlar.Yerli (ya da çin) jantlar oldukça ağır kaliteli bişey almak lazım. Henüz  araştırma fırsatını bulamadım. Bakarsam eğer haberdar ederim .
Kış için taban alanı dar olması karda buzda yol tutuşunu artıracaktır.
Yanlış biliyorsam düzeltin. Ralli araçları isveçte 185 çivili lastik takıyor. O yüzden 15" uzun kullanım için çok mantıklı. Ama birazda şık olsun illa 16" olsun diyorsanız 16 gayet ideal.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mimar;518311

Donanım:

Hayırlı olsun. kaça mal oldu? Ve nereden aldınız?

Çevrimdışı Mimar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;518376
Hayırlı olsun. kaça mal oldu? Ve nereden aldınız?

style 110hp dsg- şeker beyazı-yagmur sensörü-ön ve arka park sensörü -16 rock jant -spor koltuk,direksiyon ve süspansiyon- hız sabitleyici

paspası-kaskosu-sigortası falan derken 57bin
« Son Düzenleme: 16 Haziran 2015, 14:21:32 Gönderen: Mimar »

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mimar;518442
style 110hp dsg- şeker beyazı-yagmur sensörü-ön ve arka park sensörü -16 rock jant -spor koltuk,direksiyon ve süspansiyon- hız sabitleyici

Sadece hız sabitleme ve park sensörleri 50 civarına bitirebilirsem niyetim var acikcasi

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mimar;518442

Araçta opsiyon Donanım var ama yine de bana rakam oldukça yüksek geldi.

Benim şeker beyazı 1.2 TSİ Dsg 110 hp ambition yani boş paket olan aracı alırken kilitli paspas ve arka park sensörü ilave ettirerek 45bine almıştım. Arada ki 12 bin tl lik üst Donanım ve opsiyonel donanımların fiyatı bana oldukça yüksek geldi.
Ama şu da var tabi ben Aracımı lansman fiyatlarından ve indirimlerinden faydalanarak almıştım Nisan Ayında.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yaso79;518542
Çok zor daha doğrusu imkansız 50 bine
50 olmazsa 52 olur. Benim için önemli olan acc sistemi.

Çevrimdışı Mimar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: omergunay16;518776
Araçta opsiyon Donanım var ama yine de bana rakam oldukça yüksek geldi.

Benim şeker beyazı 1.2 TSİ Dsg 110 hp ambition yani boş paket olan aracı alırken kilitli paspas ve arka park sensörü ilave ettirerek 45bine almıştım. Arada ki 12 bin tl lik üst Donanım ve opsiyonel donanımların fiyatı bana oldukça yüksek geldi.
Ama şu da var tabi ben Aracımı lansman fiyatlarından ve indirimlerinden faydalanarak almıştım Nisan Ayında.

Opsyion toplamı 5650 TL donanım farkı 4000 TL. kasko 800 paspas 200. trafik bedelleri 500küsür
Özel Siparişte lansman indirimi bulunmuyor. Aldığım tüm donanımdan çok memnunum özellikle spor süspansiyon ve koltuk harika :ok: