škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Park Sensörü Bilgisi

Ziyaretçi · 164 · 46230

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superskoda da orjinalerini bulabilirsiniz fakat 600 tl den aşağı değil. Malum kurlarda aldı başını gitti.
Edlt: fabia ııı için yokmuş.
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2015, 11:05:16 Gönderen: **SEMİH** »

Çevrimdışı Cihan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erdoganonur;532453
Selamlar,

Bende 1.2 TSI Style DSG aracımı park sensörsüz olarak aldım. Açıkçası oynak kur ve bekleme süresini göze alamadım, gelen araçlara içerisinde de park sensörü olan yoktu malasef. Servis de park sensörü taktırmayı talep ettiler ancak bu donanımda ki bir araca da ne olduğu belli olmayan çin malı sadece ses çıkaran bir sensörde taktırmak istemedim.

Bende Ender Elektronik de ekranla entegre olacak şekilde Polo'nun sensörünü taktırdım. Tamamen orijinal parçalarla yapıldı uygulama. Ön park sensörleri için park pilot düğmesi Yüce Otodan sipariş edildi. Sonuç gerçekten tatmin edici oldu buradan hepinizle paylaşmak istedim.

Ön + arka park sensörü ekranla entegre. Ekstra olarak da park etmek için kılavuz çizgiler.

Orijinal Sensörden farkı fabia da arkada normal da 3 sensör var Polo 'nun sensörü olduğu için 4 olmuş oldu :)

Görseller :

Erdoğan bey siz kaça taktırdınız bunu?  

Bana çobançeşme Yükselen .skoda da 250 tl dediler sadece ses çıkartana, ilgili arkadaşlara duyurulur.
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2015, 12:52:05 Gönderen: Cihan »

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Benim park sensörü orjinal sipariş verirken ekletmiştim görüntü böyle o sarı çizgiler yok

Çevrimdışı erdoganonur

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı erdoganonur

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sarı çizgileri Ender Elektronik de eklediler. Direksiyonun dönüşüne göre aracın dönüş açısını, çizeceği yayı gösteriyor. Özellikle eşim için çok faydalı oldu geri manevraları daha kolay yapabiliyor.

Alıntı yapılan: Yaso79;532723

Benim park sensörü orjinal sipariş verirken ekletmiştim görüntü böyle o sarı çizgiler yok

Çevrimdışı crazyboy3506

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erdoganonur;532453
Selamlar,

Bende 1.2 TSI Style DSG aracımı park sensörsüz olarak aldım. Açıkçası oynak kur ve bekleme süresini göze alamadım, gelen araçlara içerisinde de park sensörü olan yoktu malasef. Servis de park sensörü taktırmayı talep ettiler ancak bu donanımda ki bir araca da ne olduğu belli olmayan çin malı sadece ses çıkaran bir sensörde taktırmak istemedim.

Bende Ender Elektronik de ekranla entegre olacak şekilde Polo'nun sensörünü taktırdım. Tamamen orijinal parçalarla yapıldı uygulama. Ön park sensörleri için park pilot düğmesi Yüce Otodan sipariş edildi. Sonuç gerçekten tatmin edici oldu buradan hepinizle paylaşmak istedim.

Ön + arka park sensörü ekranla entegre. Ekstra olarak da park etmek için kılavuz çizgiler.

Orijinal Sensörden farkı fabia da arkada normal da 3 sensör var Polo 'nun sensörü olduğu için 4 olmuş oldu :)

Görseller :

merhaba
maliyeti ne oldu acaba bende yaptıracağım yada sadece arkaya kamera taktırıp çözmeyi düşünüyorum. eşim kullanıyor park konusunda sorun yaratıyor. birde düğmenin parça kodu varsa yazarsanız memnun olurum.

Çevrimdışı erdoganonur

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crazyboy3506;532818
merhaba
maliyeti ne oldu acaba bende yaptıracağım yada sadece arkaya kamera taktırıp çözmeyi düşünüyorum. eşim kullanıyor park konusunda sorun yaratıyor. birde düğmenin parça kodu varsa yazarsanız memnun olurum.
Bana maliyeti 1650 TL oldu. Düğmenin parça kodunu bilmiyorum ama Ender Elektronik, Yüce Oto'dan sipariş etti onlarında elinde yokmuş yurt dışından getirttiler. Düğmenin gelmesi 10 gün kadar sürdü. Bu arada düğme gelmeden de montaj yapılabildiğini sadece doğrudan kafadan park etmek gerekirse ön sensörleri aktif edemiyorsunuz ama geri vitese alınca aktif oluyor. Düğme gelincede 15 dk içinde montajını yapabiliyoruz demişti bana Ama ben düğmenin gelmesini bekledim.

Benim de eşim kullanıyor özellikle sarı kılavuz çizgiler çok faydalı oldu onun için.

Çevrimdışı crazyboy3506

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhaba
arkadaşlar 1.2 tsi dsg style pakette otomatik kararan dikiz aynası var mı? dün akşam istanbuldan gelirken dikkatimi çekti sanki kararıyormuş gibi geldi. en azından dış aynaladan daha koyu bilgisi olan paylaşabilir mi?

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crazyboy3506;532836
merhaba
arkadaşlar 1.2 tsi dsg style pakette otomatik kararan dikiz aynası var mı? dün akşam istanbuldan gelirken dikkatimi çekti sanki kararıyormuş gibi geldi. en azından dış aynaladan daha koyu bilgisi olan paylaşabilir mi?

Yağmur senserü opsiyonuyla birlikte geliyor standart style pakette yok

Çevrimdışı crazyboy3506

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yaso79;532845
Yağmur senserü opsiyonuyla birlikte geliyor standart style pakette yok

bende yağmur sensörü yok ancak biraz önce tekrar denemek için çıktım arasokakta araç yokken normal arkaya araç gelince kararıyor arkadaşlar.

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadan arabaların farı aynaya gelince farlar yeşil gözüküyor bende

Çevrimdışı crazyboy3506

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yaso79;532869
Arkadan arabaların farı aynaya gelince farlar yeşil gözüküyor bende

aynen bende be yeşilimsi bir renk alıyor hatta elimi aynanın far gelen yerine kapattığım zaman normale dönüyor

Çevrimdışı Cihan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende de style var dikiz geceleri kararıyor.

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar kararan dikiz aynası aracımızda mevcutta yağmur sensörü ne yazık ki yok

Çevrimdışı yucelkır

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crazyboy3506;532836
merhaba

evet kararan dikiz aynası standart olarak mevcut.