škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Park Sensörü Bilgisi

Ziyaretçi · 164 · 46246

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı avsimoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
otomatik kararan dikiz ayna sanki daha çok otomatik yeşilleniyormuş gibi. arkadaki arabanın farları dikiz aynayı o kadar çok karartıyor ki yarardan çok zarar sağlıyor.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam skodadoptaki yalnız arka sensör set içeriğinde görüntü vermeye dair ekipman yok. Kullanma kılavuzlarından ve Avrupa sitelerinden anladığım kadarıyla swing radyoda görüntülü park sistemi bulunmuyor.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alcanzar;539572
Hocam skodadoptaki yalnız arka sensör set içeriğinde görüntü vermeye dair ekipman yok. Kullanma kılavuzlarından ve Avrupa sitelerinden anladığım kadarıyla swing radyoda görüntülü park sistemi bulunmuyor.

Teşekkürler yunculer de 880 lira diyor uyumlu olup olmadığını sordum cevap bekliyorum ekrana entegre durumu varsa baya güzel kullanışlı olur.

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;539574
Teşekkürler yunculer de 880 lira diyor uyumlu olup olmadığını sordum cevap bekliyorum ekrana entegre durumu varsa baya güzel kullanışlı olur.

Rica ederim. Var ise mutlaka bizi de bilgilendiriniz. 880tl ye ön arka ve görüntülü ise almaya değer bir ekipman.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece arka hocam ama görüntülü ise ve montajı burda yaptıracağım için fiyatta biraz ikram ederlerse baya iyi olur.zaten takacakları sensor skodadoptaki ile aynı olur olmazsa ordan arka orta paspas park sensoru ve kargo ile birlikte yaklaşık 750-760 lira gibi bi fiyata alırım.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada konya konmar bayi de 800 lira gibi bi fiyat verdi ama ekrana entegreli park sensoru mu varmış fabialarda dediler ben orda bittim.çok bilgisizler ve bizim dememizle yapıyorlar bişeyleri..inşallah entegreli bi park sensoru olursa takmayı becerirler

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;539580
Bu arada konya konmar bayi de 800 lira gibi bi fiyat verdi ama ekrana entegreli park sensoru mu varmış fabialarda dediler ben orda bittim.çok bilgisizler ve bizim dememizle yapıyorlar bişeyleri..inşallah entegreli bi park sensoru olursa takmayı becerirler

Hocam sana Konmar'da hafif kazıklı fiyat vermişler. Sadece ses olana 150tl fiyat verdiler. Yalnız sesi daha iyi olan orijinal varmış 550 tl (bu numarayı yutmadım tabi)... Aman diyeyim taktıracaksan ya Konya'da deneme ya da sanayide ucuzunu taktır. Hiç değmez o parayı vermeye.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam onları taktırtmam zaten orjinal olmadığını bildiğim bişeye 50 tl den fazla vermem.orjinali alıp takarsam kendim takarım ustalardan çok daha temiz iş çıkartırım ama garanti sıkıntısı oluyor.hayırlısı artık bakacaz yunculer den ses seda yok

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Açıkçası çin malı şeylerin görüntüsü çok kaba beni cezbeden sade kibar görüntü ve ekrana entegre olayı

Çevrimdışı sariyeron

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ben de 1.0 mpi modeli 2 hafta kadar önce aldım. Park sensörü düşünüyorum. Ankara'da bir yer orjinal sensörün 5" swing ekrana entegre edilebildiği söyledi. Yalnızca arka işçilik dahil 1000 tl. Ön sensör dahil olursa 1500. Bana çok geldi. Sizce değer mi, geri görüş vs. başka bir çözüm düşünen var mı?

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam orjinal sensorler baya sade ve estetik gorunuyor ayrıca görsel olması da baya ilgi çekici bunun için ellerinden geldiği kadar kazık atmaya çalışıyorlar çok önemli değilse saydığım şeyler park etme zorluğu yaşıyorsanız 50 liraya alın takın bence.ben de düşünüyorum aslında ama fiyatı tuzlu biraz

Çevrimdışı sariyeron

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Valla hocam güzel de o kadar para hayatta vermem. Başka birşey düşüneceğim. En kötü dediğiniz gibi 50 liraya bir bip bip taktıracağım.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sariyeron;539875
Valla hocam güzel de o kadar para hayatta vermem. Başka birşey düşüneceğim. En kötü dediğiniz gibi 50 liraya bir bip bip taktıracağım.

Garantinin sıkıntıya girme durumu var bunu da göz onunde bulundurmak faydalı olur

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sanayide 400tl civarına çok yüksek çözünürlükte görüntü veren, geri görüş ve ön kayıt kameralı sistemler var. Ayna üzerine aparat şeklinde bir alternatif olabilir.