škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb Combi (Dikkat! Bol Resim :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SuperbCombi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda2;507207
Çok güzel bir kombinasyon,allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.Bundan sonraki artık yeni kasa superb 2.0 tsı 280 hp combi olsun inş ������

Çok teşekkürler :) 280 HP kulağa çok hoş geliyor... Hepimize en iyilerini ağız tadıyla kullanmak nasip olur inşallah. :ok:

Çevrimdışı KartalPekel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni geminiz hayırlı olsun :) , Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin..

Çevrimdışı SuperbCombi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KartalPekel;507235
Yeni geminiz hayırlı olsun :) , Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin..

Teşekkür ederim :ok: Tek sorun nereye park edersem edeyim ya önü ya arkası dışarıda kalıyor cidden gemi gibi :)

Çevrimdışı MVOLKAN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Combi bence harika bur arac hayirli olsun ben 16 octavia combimden cok memnunum umarim agiz tadıyla binersiniz

Çevrimdışı SuperbCombi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MVOLKAN;507286
Combi bence harika bur arac hayirli olsun ben 16 octavia combimden cok memnunum umarim agiz tadıyla binersiniz

Çok teşekkür ederim sizin de Combi arabanız olması çok güzel hemşehrimi görmüş gibi oldum :) Sizin arabanızın da detay fotoğrafları var ise çok görmek isterim. Yollarda Octavia'nın Combi modelini görmek de çok mümkün olmuyor sizi bulmuşken görüşlerinizi alayım :ok:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel ve özel bir araç almışsınız.Kazasız belasız kullanın.Ben sizin yerinizde olsam bir an önce motoru güçlendirme aşamasına geçerdim, 105hp ile maalesef tadı çok zor çıkar bu aracın.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Stg1 yazilim 140+ hp temiz bebek gibi binilir. Surat teknesi degil cruze gemisi sonucta ;)

Çevrimdışı SuperbCombi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;507464
Çok güzel ve özel bir araç almışsınız.Kazasız belasız kullanın.Ben sizin yerinizde olsam bir an önce motoru güçlendirme aşamasına geçerdim, 105hp ile maalesef tadı çok zor çıkar bu aracın.

Alıntı yapılan: DDŞ!;507554
Stg1 yazilim 140+ hp temiz bebek gibi binilir. Surat teknesi degil cruze gemisi sonucta ;)

Öncelikle zaman ayırıp değerli görüşlerinizi paylaştığınız için sizlere çok teşekkür ederim :ok:
Aracım henüz çok yeni ve ben açıkçası öyle bir güç artışı arayışında değilim.  Güç artışı demek öyle veya böyle motor ömründen, turbonun ömründen, aktarma organlarının ömründen ufak bile olsa bir kısmını alıp götüren bir uygulamadır. Bu arabayı uzun yıllar mümkün olduğunca sorunsuz bir şekilde kullanmayı düşünerek bu kadar doldurdum. Zaten araba cüssesi ve sessizliği itibarıyla beni aldığımdan beri sakin sakin  kullanmaya itti durdu hep :) Kendimi saçma sapan bir trafikte bile garip bir şekilde çok daha sakin ve huzurlu hissediyorum artık...  105 hp de benim için gemiyi çok güzel bir şekilde sakin sakin yüzdürmeye yetiyor :)

Çevrimdışı SuperbCombi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a_satik;507577
Güle güle kazasız belasız kullanın

Çok teşekkür ederim :ok:

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı SuperbCombi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;507584
10 yil ya da 200k km den sonra ben talibim :D eski severim

Yazdım bir kenara :) :ok:

Çevrimdışı SuperbCombi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni resimler geldiii :) Eksik olan krom egzoz uçlarını da taktım. Bunlar vidalı. Dolayısı ile kesme biçme kaynak vs. olmadı...  

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şahaneymiş araba piano black difizör keşke octavialardada olsa :) Araba tam gurbetçi havası veriyor bu arada :D

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle