škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb Combi (Dikkat! Bol Resim :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SuperbCombi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Gece Havsa’dan dönerken Skoda Bayisi Algurlar’ın önünde bir tır gördüm üstünde de benim araba :)
Kaç kişiye nasip olur böyle bir tesadüf acaba? Hemen U dönüşü yapıp arabamın tırdan indirilişini izleyip birkaç foto çektim :)

Ertesi Gün Arabamla beraber gelen 18” lik Luxon jantlar kışlık lastiklerle kullanılmak üzere çıktı ve yerine Krom ve Antrasit gri renkli Sirius Jantlarım takıldı…

Motoru Tozdan kirden mümükün olduğunca korumak için daha temizken motor koruma yapıldı…

İşlemler bittikten sonra çekilen birkaç foto.. Algurlar Servisten Can Bey’e çektiği resimleri benimle paylaştığı için buradan çok teşekkür ederim…

Tam Deri ısıtmalı Bej renk koltuklar..

Devasa bir bagaj…  633 Litre

F1 tip direksiyon… Direksiyondan vites değiştirmek çok keyifli…

« Son Düzenleme: 06 Nisan 2015, 23:56:29 Gönderen: SuperbCombi »

Çevrimdışı atalayg

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kazasiz belasız iyi günlerde kullanmanız dilegiyle...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah çok güzel duruyor aracınız kazasız belasız sürüşler.Lastiklerinizde PC5 gelmiş şansınız varmış :)

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun . Ufak bi tavsiyede benden gelsin. Servisteki orj Krom egzoz ucu çok şık duracaktır.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Maşaallah çok superb görünüyor :) Allah kaza bela vermesin.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kazasız belasız surusler. Maşallah. Aracın rengine çok güzel yakışmış bej döşeme.

Çevrimdışı SuperbCombi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: atalayg;506394
Kazasiz belasız iyi günlerde kullanmanız dilegiyle...

Çok teşekkür ederim :)

Alıntı yapılan: kadir_;506395
Maşallah çok güzel duruyor aracınız kazasız belasız sürüşler.Lastiklerinizde PC5 gelmiş şansınız varmış :)

Çok teşekkür ederim :) Continental Sport Contact 2 gelmiş lastikler... İnternetten araştırdığım kadarıyla 18" olanların çoğunda bu lastikler var ve şansıma oldukça yeni üretilmiş bir takım lastik geldi üretim tarihi 2015 8. hafta.

Alıntı yapılan: mrbay35;506396
Araba değil uçak !

Haftasonu istanbula gittim geldim gerçekten de beklediğimden çok daha sessiz. İnsanlar ne bekliyor bilmiyorum ama daha önce kullandığım Punto'ya kıyasla bana göre yol gürültüsü sunroof uğultusu hiçbir ses yok ben memnunum. Otoyolda motor sesi hiç duyulmuyor zaten.

Alıntı yapılan: rumiexile;506402
Maşallah Maşallah Maşallah

:ok:

Alıntı yapılan: yldzfurkan;506403
Hayırlı olsun . Ufak bi tavsiyede benden gelsin. Servisteki orj Krom egzoz ucu çok şık duracaktır.

Haklısınız ben de krom egzoz ucunu çok istiyorum ancak orjinalinde olduğu gibi görünmesi aynı açılarla takılması işin orjinal görünmesi için çok önemli bu şekilde olursa çok güzel olur bazılarında gördüm egzozların krom uçlarını dışarı çıkık yapmışlar tampondan taşmış ben beğenmiyorum bir de şu anki egzoz uçlarını kesmek yenilerini kaynaklamak gerekiyormuş vidalı takılanlardan olsa hiç düşünmez girerdim bu işe ama yepyeni arabada kesme kaynaklama çok acımasızca geldi bana :)

Alıntı yapılan: turker;506413
Maşallah 3 oda 1 salon, güle güle binin.

Haftasonu İstanbul seyahatimizde arabada 4 yetişkin 1 çocuk vardı gerçekten herkesin birbirinden bağımsız rahatça oturabilmesi çok güzelmiş :)

Alıntı yapılan: AVCI;506423
Maşaallah çok superb görünüyor :) Allah kaza bela vermesin.

Allah razı olsun, teşekkür ederim. :)

Alıntı yapılan: promethe;506439
Kazasız belasız surusler. Maşallah. Aracın rengine çok güzel yakışmış bej döşeme.

Bej renk büyük arabada çok güzel görünüyor bence. 2001 senesinde aldığımız ve hala da zevkle kullanmakta olduğumuz Renault Laguna'yı da bej tercih etmiştik ama içi açık gri renkli deri idi. Bunda takım oldu iç dış bej.

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun , kazasız belasız sürüşler dilerim.

Araçta solar sunroof ve extra müzik sistemi var sanırım ?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maaşallah, kazasız-cezasız sürüşler...
Özellikle şu fotoda araba gayet etkileyici görünüyor...
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2015, 09:07:05 Gönderen: Engin E »
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mal bebek! Bayildim. Gule gule guzel gunlerde kazasiz cezasi binin. Combi takinti olmaya basladi su siralar bende

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
maşallah barikallah kazasız belasız ve cezasız kullanın inşallah. Benim lise çağlarımdan beri hayalimdir steyşın araç sahibi olmak. bagaj sıkıntısı olmadan sayhat etmek, cam tavanın keyfi...  Ekstraları ile de aracı daha da kişiselleştirmişsiniz, peki F1 vites olayını da istediniz mi? resimlerde fark edemedim?

Çevrimdışı bulentperu

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun! Maşallah. Ben de bayıldım....kazasız belasız inşallah...