škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb Combi (Dikkat! Bol Resim :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SuperbCombi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben çok km yapmadığım için genelde yıl dolunca servis yaptırıyorum. Dışarıda yaptırsam 250 serviste 450... Senede 1 defa fazladan 200 TL vermemek için arabanın garantisini bitirmeye değmez bence.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu kadar elektronik aksamla donatılmış araçların bakım masraflarını azaltmak için garanti dışına bırakmak bir yana, ek garanti satınalmak bile çok karlı olabilir. Ben +2 yıl aldım.

Çevrimdışı SuperbCombi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;582791
Bu kadar elektronik aksamla donatılmış araçların bakım masraflarını azaltmak için garanti dışına bırakmak bir yana, ek garanti satınalmak bile çok karlı olabilir. Ben +2 yıl aldım.

Kesinlikle katılıyorum bu yüzden ben de +2 yıl aldım :ok:

Çevrimdışı Barbakan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Allah kaza bela vermesin gerçekten dört dörtlük bir araç olmuş

Çevrimdışı SuperbCombi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar uzuun bir aradan sonra yeni resimerle karşınızda Superb Combi :)

Büyük bagaj olması güzel birşey :) En altta resimlerini koyduğum kendi yapmış olduğum 100cmX40cmX45cm lik müzik seti de bu resimde bagajda arkalarda biryerde kalmış :)

Yakın bir dostumun bana verdiği Superb Swing Teyp ten yaptığım müzik setim :) Umduğumdan çok daha iyi ses veriyor :)

Yeni resimlerle görüşmek üzere...
« Son Düzenleme: 14 Ekim 2017, 13:49:16 Gönderen: SuperbCombi »

Çevrimdışı hebelup

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah. Allah kaza bela vermesin.
Aynı swing teypten benim Octavia da var bir çok teybe taş çıkartır. güzel seçim olmuş.

Çevrimdışı SuperbCombi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hebelup;626063
Maşallah. Allah kaza bela vermesin.
Aynı swing teypten benim Octavia da var bir çok teybe taş çıkartır. güzel seçim olmuş.

Çok Teşekkürler :ok:

Evde gerçekten tahminimin çok çok üstünde kalitede ses veriyor ben çok memnun kaldım arabamda Bolero var salonumda Swing :)

Çevrimdışı abdullah.koc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tolga Abi, maşallah, aracınızı Allah nazardan korusun.

Ben de geçen yıl Combi bir araç ararken karşıma Superb II Combi çıktı, iyiki almışım dedim. Gerçekten çok keyifli bir araç, combi başka bir tutkudur diye düşünüyorum.

Selamlar,