škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia rs im satiliktir

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
reyizle konuşmuştuk bu makineden son buluşmada :) hatta birlikte bi fotoğrafımız var buğra abinin çektiği; telefondan bi şeylere bakıyoruz. o baktığımız "bi şeyler" bu bebekti :) imreniyor tabi insan Allah gönlünüze göre versin abi :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gozum yok degil hani de param da yok. Bu araba bundan yaklasik 8-9 sene once corluda bi dayidaydi. Ondan oncesine dair bazi tahminlerim var ama kesin degil :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı noxy44

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;571133
Gozum yok degil hani de param da yok. Bu araba bundan yaklasik 8-9 sene once corluda bi dayidaydi. Ondan oncesine dair bazi tahminlerim var ama kesin degil :)

Rabbim senin de gönlüne göre versin be kardeşim :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;571140
Rabbim senin de gönlüne göre versin be kardeşim :)

Gonlum cok genis :)

Çevrimdışı noxy44

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;571145

o zaman hayırlısı diyor ve tez zamanda 1.8 t rs'in olmasını temenni ediyorum :D

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;571133

Bu gözbebeği 2 yıl takiple almıstım konyadayken bimekste calısan bir arkadastaydı sonra satısa cıkardıgında parayı denklestirememiştim ankarada halkbankda calısan birine satmıstı sonra o arkadas da bir sure kaldı ıkıncı aracı  oldugundan satısa cıkardıgında bendeki 1.8t L&K mı baya dusuk fiyata acil satıp bunu ancak oylelikle kacırmak ıstememiştim yine kısmet bana olmustu baya masraf ettim acıkcası aracıma agır bakım adına rutın bakım adına... RS cok farklı ve inanılmaz keyif veren bir arac...simdi de ozel bir nedenden satısa cıkardım umarım kıymetini bilen birine kısmet olur :)

Alıntı yapılan: DDŞ;571145

Allah gönline göre versin inşallah Doğukan kardesim ;)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blacksea;501577
Maşallah, gerçekten çok güzel araçmış, resmen hayran kaldım.

Nerdesin sen kaçak abilerinden selamsız sabahsız foruma mı girilir

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda_tudor06;570810
RS im tekrar satılıktır !!!

İlan No  292920249

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2003-octavia-rs-1.8t-235-hp-inanilmaz-temiz-kupon-auq-motor-292920249/detay/

27.500den 35.000 TL nasıl oldu ekstra birşeymi yaptırdınız merak ettim. İlgilenebilirim :ok:
-------------------------------------------------

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;575150
27.500den 35.000 TL nasıl oldu ekstra birşeymi yaptırdınız merak ettim. İlgilenebilirim :ok:

Gectiğimiz yıl acil ihtiyactan dolayı o fiyata veriyordum o zamanda ederinin cok altında 27.500 gibi bir rakam yazmıstım gecen sene ile bu sene arasında arac piyasasında fiyatların ne oranda arttıgı da malum ki boyle bir arac için bu fiyatlar bu temizlikte ve siparişle ülkemize gelen sayılı bir arac için makuldur. İlanda tüm bilgileri vermeye çalıstım. Ekstraları zaten bu fiyatında ustunde bakımlarıyla birlikte... Detaylı olarak telefonda bilgi verebilirim :ok:

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda_tudor06;576031
Gectiğimiz yıl acil ihtiyactan dolayı o fiyata veriyordum o zamanda ederinin cok altında 27.500 gibi bir rakam yazmıstım gecen sene ile bu sene arasında arac piyasasında fiyatların ne oranda arttıgı da malum ki boyle bir arac için bu fiyatlar bu temizlikte ve siparişle ülkemize gelen sayılı bir arac için makuldur. İlanda tüm bilgileri vermeye çalıstım. Ekstraları zaten bu fiyatında ustunde bakımlarıyla birlikte... Detaylı olarak telefonda bilgi verebilirim :ok:

27 bini görünce bedava demiştim ederini biraz aşsada yapılan işlemlere bakılınca iyi fiyat , hayırlı satışlar. Araç almamış olsam aklımı karıştırırdı.