škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia rs im satiliktir

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni aldığım Octavia RS aracım satılıktır. İlan bilgilerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Hemen hemen herşeyi belirtmeye calıstım. Aracım son derece temizdir. İhtiyacımı karşılayacak zaman içerisinde satılırsa satmaktayım. İlan bilgilerini aynen kopyalıyorum...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-octavia-rs-1.8t-lpg-li-235-hp-inanilmaz-temiz-196653953/detay/

Aracım Türkiye’de sayılı olan ve belki de içi ve dışıyla en temiz araçların başında geldiğini söyleyebilirim. Özenli şekilde bakılmış motor, kaporta ve mekanik aksamı ilk günkü gibi tertemizdir.  Aracım orjinali 180 HP şu an k04 turbo + lpg uyumlu kiti ile 235 hp güç üretmektedir. 0-100 km süresi 6.7 saniyedir.
Arka sağ kapıda ve arka tampon sol köşeden aldığı ufak kaporta hasarlı kazası vardır. İlk ve tek kazasıdır. Ancak servislerin araçların ufak çaplı hasarlarda bile kazanc bakımından kolaylık yolu olan değişim yapmaları nedeniyle servis değişime gerek olmamasına rağmen sağ arka kapı değişimi yapmıştır.  Bu  nedenle tramer bilgilerine RS aracın orjinalini getirtip özel kapı değişimi işçilik malzeme maliyeti yuksek olması sebebiyle 4000 TL civarı bilgi cıkmaktadır. Kazanın fotosunu her acıdan cekilmiş olarak resimlere ekledim. Serviste bilgileri bulunamaktadır. Araç istenilen serviste check up dan gecirilebilir. Onun dışında boyasız ve değişsensizdir.  Aracımın orijinal rengi limon sarısıdır. İsteğe bağlı olarak chili red kırmızı renk kaplama yapılmıstır. Ruhsata işlidir. 5 yıl garantisi devam etmektedir. İstenildiği taktirde orijinal rengine 1-2 saat içerisinde döndürülebilmektedir. Boya ölçümü istenildiğinde kaplama üzerinden de aynen yapılabilmektedir. Dediğim yerler dışında boya yoktur. Orijinal limon sarısı rengi de orjinalliğini resimlerde görüldüğü gibi son derece diri ve ilk günkü özelliğini korumaktadır. Aracın üçüncü sahibiyim ve içi de son derece temizdir orjinal deri koltuk yırtıksız ilk günkü orjinalliğini hemen hemen tamamıyle korumaktadır , kapılar ve tavan döşemesi dahil son derece temiz kullanılmıştır. Görüldüğünde hak verilecektir.

Aracımda olan donanım ve ekstralar yazdığım fiyata değecek seviyededir, kupon bir araç ve çok temiz bir araç olduğunu düşündüğünüzde performans ekonomi ve güzelliği bir arada barındıran spor bir araçtır. Bu yüzden alacak arkadaşlar kesinlikle memnun kalacaklardır. Aracımda çalışmayan hiçbir mekanik veya elektronik donanım bulunmamaktadır.

Aracımın ön takımı alındığında Skoda Servisinde kullanım sağılığı açısından tamamen değiştirilmiştir. Tüm bakım bilgileri bulunmaktadır. Baskı balatası, bujileri, antifizi ve yağı yeni değişmiş olup 10.000 bakımı da yeni yapılmıştır.

Aracımın bakımları, ŞAŞMAZDA OTO ERKAN USTA ve QUATTRO GARAGE BEKİR USTA VE Skoda Servisinde  yapılmaktadır

Aracımda LPG olup şu anki ürettiği 235 HP'ye uygun olarak quattro garage bekir usta tarafından ayarları yapılmıştır.

Aracım LPG de , şehir içinde 27 kuruş yakmaktadır, uzun yolda ise 20 kuruş yakmaktadır..
Bakımları ve extra yapılan özelliklerini düşündüğünüzde 8000 TL üzerinde harcama yapılmıştır.
Yeni fotoğraflarını yakında yükleyeceğim. Fiyat için meblagın kesinlikle eder olması konusunda ikinci el araçların fiyatlarının artığını ve ikinci elde temiz araç özellikle bu tür kupon spor araç bulunamayacağını da düşünmenizi isterim. Fiyatı kısa süreliğine aşağı cektim...

Araç Özellikleri

* K04 Turbo + Standart Manifold
* 76mm Krom Egzos Orta Susturucuya kadar (Nevzat Usta)
* Beyin Programı (Quattro Garage + EcuFast)
* Audi S3 Enjektörler
* RS4 Bobin
* İridyum buji
* Walbro Benzin Pompası
* Chili Red Kırmızı renk araç kaplama ( 2 Ay ) 5 yıl garantili En ufak deformasyon yok. ( 2300 TL )
* Škoda Nirvana 18" jant (orjinal) (900 TL) Fırınlı orjinal renginde kaplama yapılırken temizlik acısından boyaması yapılmıstır. Şu an jantlar da çiziksizdir.
* Kumho  18" Kışlık Lastik (1000 KM) (1400 TL)
* Garantili silikonlu far temizliği
* Defi Boost Gauge (Replica)
* Brembo Fren Kit (Orjinal)
*  Çizilmez Cam Filmi ( ön cam dahil )
* Navitech DTV-8600 Multimedya Double-Din Sistem ( TV,USB,SD,Bluetooth Cep Telefon      Bağlantısı,Radyo,VCD,CD,MP3,AUX,Navigasyon)
* Pioneer 1000 Watt Bas Kutu + Anfi
* Diğer özellikler

« Son Düzenleme: 20 Ocak 2015, 22:14:28 Gönderen: skoda_tudor06 »

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Araba kesinlikle çok güzel,özellikle diğer 1.8 rs ile karşılaştırınca kendini belli ediyor ama satmanız zor olucaktır ve fiyatı bana göre bir miktar fazla,eminim ki sizde ederini satıyorsunuz dur ama  alıcı gibi düşündüğümde bu kadar para vermezdim.

İyi satışlar.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Güzel takaymış :) Baki usta görmeliydi bunu...

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkürler :) Fiyat ve bilgi güncellemesi yaptım. Bir miktar nakit ihtiyacı için satışta olan aracım için üstüne para alabileceğim öncelikle Volkswagen Golf mk4, Bora,  99-2000 passat ve 99-2000 Octavia araçlarla ve  kafama yatan diğer bazı araçlarla da takas yapabilirim

« Son Düzenleme: 09 Şubat 2015, 19:39:34 Gönderen: skoda_tudor06 »

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ahha ahh tam bana göreymiş bu, ama maddiyat işte :(

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;496944
ahha ahh tam bana göreymiş bu, ama maddiyat işte :(

abi aynen yaa tam senlik makine aslında bu. vardı bi hevesin çıkmıyo mu bişeyler?

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
NErdeee, dediğim gibi yazın sonuna doğru beklediğim bir para var o gelirse düşük bir ihtimal. Çoluk çocuğa kavuşunca insan böyle şeylere para ayırdığında kendini suçlu hissediyor wallahi :) Sanki çocuğumun rıskını yiyormuşum gibi :(

Anca haybeden 70bin ve üstü para gelirse bu tür işlere girebilirim ben

Kısmet artık, sayısala devam :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Renk değişimi iyi olmuş...bir de sislere el atın acilen.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Birazdan sayısal loto oynamaya gidiyorum.Çıkarsa A5 kasanın yanına çekeyim bunu :D
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir miktar ihtiyaçtan satışta olan aracım için sahibinde.com daki ilan harici forum için son fiyat güncellemesi 28 Bin TL..Mecburi satışlar olmasa sahibinden.com a ilan vermem, saçma sapan teklifler, mesajlar bazen bıktırıyor :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aaahh ahh sabah baskent sanayide gordum araci. İse gidiyordum gelemedim yanina abi. Gecenlerde de bugra abiyle senin eski arabayi gorduk. Yine guzel octavialarin olur umarim abi

Çevrimdışı Blacksea

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah, gerçekten çok güzel araçmış, resmen hayran kaldım.

Çevrimdışı ata0619

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;498480
Aaahh ahh sabah baskent sanayide gordum araci. İse gidiyordum gelemedim yanina abi. Gecenlerde de bugra abiyle senin eski arabayi gorduk. Yine guzel octavialarin olur umarim abi

saol Doğukan kardesim hayırlısı insallah eski aracda bi tanıdıkta ona da baya masraf etmiştim temiz aractı Allah hayırlısını versin :)

bu arada fiyatı son 27.500 e cektim kısa sureliğine eger ki ihtiyacımı baska yerden karsılayabilirsem satıstan cekecegim :)