škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İlk yardım seti ve yangın söndürücü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı grl1903

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese selamlar, öncellikle bununla ilgili bi konu varsa forumda açtığım konu silinebilir. Ben arattım forumda ama rastlayamadım.

Geçen hafta başı 2014 model octimizi Ankara And Oto dan teslim aldık. Fakat sonradan aracın içinde ilk yardım seti ve yangın söndürücü olmadığını farkettik. Bu bizim mi gözümüzden kaçtı yoksa volkswagen grubuna özgü bi uygulama mı ?

Çevrimdışı umut111

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bizde efe skodadan ayni şekilde almistik gittik istedik verdiler gidin isteyin.

Çevrimdışı grl1903

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim cevabınız için, kauçuk paspas setide vereceğiz demişlerdi ama o da çıkmadı aracın içinden. Haftaiçi gidip isteyelim bakalım.

Çevrimdışı orctavia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende efe den aldım. orjinal değil ama bir ilk yardım seti verdiler. ilaveten depo kapağındaki buz kazıcıyı sordum, içinden çıkmıyo ama dedi çekmecesinden çıkarıp verdi bir tane

Çevrimdışı grl1903

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bugün pazar ama bi gidip isteyeceğim bakalım verecekler mi

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araçla birlikte bir ilk yardım seti verdiler sonra eve kargoyla bir tane daha göndermişlerdi. Geçen yıl nisan'da Özgen oto adana'dan aldım.

Çevrimdışı grl1903

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün gidip sordum araca koymayı unutmuşlar ilk yardım setini.

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende yangın tüpü çıkmamıştı. ilk yardım seti vardı.
paspas olayını söyledim "abi senin araçta 150 euroluk paspaslar var" deyip geçiştirildi. ben bu efeden memnun değilim arkadaş. orda bi fatih var tam çakalı olmuş bu işlerin.

Çevrimdışı grl1903

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu sabah AND otoya uğradım, paspas ve ilkyardım setimi aldım. Satış kısmından Cem Bey yardımcı oldu sağolsun.

Çevrimdışı mustafao

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ya benimde buz kaziyici yok depo agzinda .bagajda üst kisimdaki sürgülü zimbirtidanda yok .donanimdanmi yoksa...

Çevrimdışı umut111

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: grl1903;464006
Bugün gidip sordum araca koymayı unutmuşlar ilk yardım setini.

Unuttuk ayak bizede aynisin dediler lime giydirirlerse!

Çevrimdışı umut111

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: civanmukti;464064
bende yangın tüpü çıkmamıştı. ilk yardım seti vardı.
paspas olayını söyledim "abi senin araçta 150 euroluk paspaslar var" deyip geçiştirildi. ben bu efeden memnun değilim arkadaş. orda bi fatih var tam çakalı olmuş bu işlerin.

aynen o çakal ! bende değilim geçen nisanin sonunda vermistik siparişi temmuzun 12 sinde zorla aldik efe den.özel sipariş kadar bekledik.

Çevrimdışı bekzdl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bende And oto'dan aldım 2014 Octavia benim araçtanda ilk yardım seti çıkmadı , acaba istesem ilk yardım setini verirlermi ?
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2014, 16:40:53 Gönderen: bekzdl »

Çevrimdışı bekzdl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende Ankara And oto'dan aldım aracımı burdaki konuyu görünce aklıma geldi , Allah razı olsun konuyu açan arkadaştan , hemen gidip istedik bayiden ilk yardım çantasını aldık , aracı alırken anahtarlık falanda vermemişlerdi , 2 tanede anahtarlık istedim , tamam bayi sorun çıkartmadan isteyince veriyor ilk yardım çantasını fakat , neden istemeden aracın içine koymuyorlar anlamış değilim , bundan önceki aracım Volkswagen Caddy idi onun içinden çıkmıştı, güzel VW logolu bir ilk yardım çantası ,bundan bile kar mı etmeye çalışıyorlar, bunun yanı sıra birde buz kazıyıcı istettik onun ellerinde olmadığını belirtmişler.
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2014, 20:35:47 Gönderen: bekzdl »