škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İlk yardım seti ve yangın söndürücü

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bekzdl;464539
...tamam bayi sorun çıkartmadan isteyince veriyor ilk yardım çantasını fakat , neden istemeden aracın içine koymuyorlar anlamış değilim...

:ok: Valla ben de çok merak ediyorum; böyle çingenelikler(cambazlıklar da denilebilir) sırf Türkiye'ye mi özgü, yoksa başka memleketlerde de oluyor mu?

Çevrimdışı grl1903

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bekzdl;464539
Bende Ankara And oto'dan aldım aracımı burdaki konuyu görünce aklıma geldi , Allah razı olsun konuyu açan arkadaştan , hemen gidip istedik bayiden ilk yardım çantasını aldık , aracı alırken anahtarlık falanda vermemişlerdi , 2 tanede anahtarlık istedim , tamam bayi sorun çıkartmadan isteyince veriyor ilk yardım çantasını fakat , neden istemeden aracın içine koymuyorlar anlamış değilim , bundan önceki aracım Volkswagen Caddy idi onun içinden çıkmıştı, güzel VW logolu bir ilk yardım çantası ,bundan bile kar mı etmeye çalışıyorlar, bunun yanı sıra birde buz kazıyıcı istettik onun ellerinde olmadığını belirtmişler.
ben anahtarlığı unuttum gidip onu da istiyeyim. :-) ücretsiz mi verdiler size yoksa ücret ödeyip mi aldınız anahtarlıkları?

Çevrimdışı bekzdl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: grl1903;464584
ben anahtarlığı unuttum gidip onu da istiyeyim. :-) ücretsiz mi verdiler size yoksa ücret ödeyip mi aldınız anahtarlıkları?

ücretsiz verdiler fakat pek hoşuma gitmedi anahtarlık , sizde mi aracı And otodan aldınız ?

Çevrimdışı grl1903

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bekzdl;464599
ücretsiz verdiler fakat pek hoşuma gitmedi anahtarlık , sizde mi aracı And otodan aldınız ?
evet biz de ordan aldık