škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid spaceback ve yine ben

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Stres yapılacak bir durum yok ortada, daha yeni alınan bir test aracını (  tanıtım kokteylerinde bu aracı test etmek isteyen müşteriler olacaktır )  satma gibi bir lüksleri olduğunu sanmıyorum ;) 3 sene Vw' de satış  danışmanı olarak çalıştım. Şuanda farklı bir markaya geçtim,  prosedürlerin nasıl işlediğini çok iyi biliyorum. Hiçbir bayi yeni  aldığı bir test aracını alır almaz satmaz, satamaz. O araçlar test aracı  olarak alındığından, bayiye özel indirimli fatura ediliyor. Neyse hayırlı olsun diyelim. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ender_atakan;461830
öncelikle güzel dilekleriniz için teşekkür ederim

- arac özel sipariş olarak geldi tr de ilk plakalandıran spaceback oldu bu konuda ayrı bir sevincim var.

- fiyatını paylaşmamı istediler çünkü daha dediğiniz üzere fiyat acıklanmadı.

- ECUFAST yüncüler skoda nın ayrı bir firma kurulmuş yüncüler performance diye yetkili servisten bağımsız çalışıyor ondan dolayı garanti olayı tabiki servis vermiyor. benim her arabam yazılımlı idi sorun yaşamadım maşallah.

- aracın standart özelliklerini vede yaptıklarımı ayrıntılı yazdım merak edip soran arkadaşlar tekrar inceleyebilirler

- kalite anlamında normal rapidten daha iyi geliştirmişler öncek aracım normal rapid olduğundan daha iyi kıyaslama yapabiliyorum yol tutuş ve izalasyon cok iyi

Koyu renkle yazılanlarla, son mesajınızı karşılaştırıyorumda alakasız iki msj. İlk plakalandırılan Spaceback demişsiniz, fiyatını açıklamamı istemediler demişsiniz, fakat aracı noterden üzerinize aldığınızı söylemişsiniz. İlginç gerçekten...

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Alıntı yapılan: crash;462567
Koyu renkle yazılanlarla, son mesajınızı karşılaştırıyorumda alakasız iki msj. İlk plakalandırılan Spaceback demişsiniz, fiyatını açıklamamı istemediler demişsiniz, fakat aracı noterden üzerinize aldığınızı söylemişsiniz. İlginç gerçekten...

Arkadaşa ne ima etmeye uğraşıyorsunuz açık açık söyleyin bence ayrıca noterden aldığını söylemiş noterden alınca para vermiyormu,veriyor yüncülerde bu aldığı parayı söylememesini istemiş bence burda bir problem yok.

Diğer konuda ilk plakalanan test arabasıdır sonrada Ender'e arabayı satmışlardır.

Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin Ender

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;462566
Stres yapılacak bir durum yok ortada, daha yeni alınan bir test aracını (  tanıtım kokteylerinde bu aracı test etmek isteyen müşteriler olacaktır )  satma gibi bir lüksleri olduğunu sanmıyorum ;) 3 sene Vw' de satış  danışmanı olarak çalıştım. Şuanda farklı bir markaya geçtim,  prosedürlerin nasıl işlediğini çok iyi biliyorum. Hiçbir bayi yeni  aldığı bir test aracını alır almaz satmaz, satamaz. O araçlar test aracı  olarak alındığından, bayiye özel indirimli fatura ediliyor. Neyse hayırlı olsun diyelim. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

abimde 5 sene oldu Yüncüler'de oda senin doğuş dediğin sistemi biliyor merak etmeyin yüncüler üzerinden satın aldı. Yüncüler'de aynı araçtan tekrar geliyor onu test aracı yapacaklar bu kadar basit alan memnun satan memnun.

özel sipariş evet yalan yok sadece müşteri satışı olmadığından o isme satış olmadı ancak noter ile alım yapabildi oda bayi için bir sıkıntı oluşturmadı.

ayrıca benim olmayan aracı neden buraya koyayım ki ?

fiyatı açıklanmayan bir malın bu şekilde söylenmesini tabi ki yanlış olacağından yazmadım

ayrıca neden sadece belirtiğiniz bayiler plaklandırmışta diğer 30 bayi plaklandırmamış ellerinde varda neden çıkarmamış plaka ? demek ki ilk gelenler test aracı olmak zorunda değil sadece müşteri satışı yok okadar
« Son Düzenleme: 24 Mart 2014, 20:36:46 Gönderen: ender_atakan »

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen hafta sultanbeyli çakıroğlu skoda da bi tane gördüm sanırsam o test aracı idi plakalandırılmıştı ama içerde başka yoktu

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Sormak istediğim acaba rapid'le ikisi arasında gözle görülür bir kalite farkı var mı? Direksiyona oturduğunuzda farklı bir his uyandırıyor mu? Bizde de rapid var ama doğrusu babam kalitesinden biraz şikayetçi. O yüzden değiştirmeyi düşünüyoruz. Bu aracı tavsiye eder misiniz?

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msami;462713
Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Sormak istediğim acaba rapid'le ikisi arasında gözle görülür bir kalite farkı var mı? Direksiyona oturduğunuzda farklı bir his uyandırıyor mu? Bizde de rapid var ama doğrusu babam kalitesinden biraz şikayetçi. O yüzden değiştirmeyi düşünüyoruz. Bu aracı tavsiye eder misiniz?

Hocam araç aynı, sadece bagaj farklılığı mevcut. Yani Rapid satıp, Spaceback almak mantıksız olur sizin için. Bu benim şahsi görüşümdür.

Çevrimdışı rapidy

• YM Remaps / VAG Store
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msami;462713
Yaptığım araştırmalara göre fark yok sadece biraz makyaj farkı var .
Rapid sedan yaklaşık olarak spacebacktan 23 cm daha uzun
yani bu sedandan inip hatchback binmiş olur :)
skoda yetkilisi ile görüştüm ''eğer rapidin malzemesi aynı olsaydı octavia ne satacaktı'' abi diye cevap verdi.;)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
spaceback kesinlikle yakışıklı.

hele bir de arkası daha kısa ve tek kapı dizel olanını üretseler gerçekten çook tutar

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yuce oto ya da gelmis bir tane.. test arabasi plakalamislar... ama 16 jantliydi, o halini begenmedim... bu araca 17 jant sart...

Çevrimdışı professor

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de efede gördüm bir tane beyaz spaceback vardı

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
benim olmayan araça bir kaç bişey daha yaptık :D

orjinal mercekli xenon far setimizde geldi montajlandı

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sizin olmayan aracı güle güle kullanın :D
maşallahı da eksik etmeyelim, kazasız belasız inşallah...

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ender abi maşallah, Allah nazarlardan saklasın. Valla bizim jant kapaklı rapid den soğuyorum sizinkini görünce :D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle