škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid spaceback ve yine ben

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sizin olmayan aracın bir de normal trafikte veya şöyle manzarası olan bir yerde de fotolarını görmek isteriz. Böyle olmuyor, sürekli bayinin önünde ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı Ghog

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;462948
Sizin olmayan aracın bir de normal trafikte veya şöyle manzarası olan bir yerde de fotolarını görmek isteriz. Böyle olmuyor, sürekli bayinin önünde ;)

sırf bu istek vede sonradan yaptığımız işlemi çekmek için gittim aracın yanına burası bizim evin sitesi nin sokağı bilginize genellikle bayiden yapıldığı için işlemler hemen tezcanlılıkla cekiyorum foto merak etmeyin araca yapacaklarımız bitti şimdilik havalar güzelleşsin boy boy koyucam foto buraya :D

son yapıtığımız işlem ayna altı led aydınlatma. uzaktan kumanda ile actığınızda yanan veya kapıları actığınızda yanan sistem

buda benim eski aracımdı plakalar aynı cok dikkatli olan arkadaşım bilmem seninde dikkatini cektimi :D aracı satar satmaz plakayıda emniyetten plaka masrafı ile birlikte rezerve edip yeni araca aldık

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ender_atakan;463027

Dostum eski aracın jantları çok güzelmiş. Boyutları nelerdir, lastikler ne markaydı? Nerden almıştın, fiyatı neydı? :gaz:

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun aracınız. Rengi çok güzelmiş. Yayları nereden aldınız? Octavia için spor yay var mıdır? Yazılım yaptırmışsınız. Octavialara yazılım yapılamıyor diye biliyorum. Rapidin motoru Octavia'dan farklı mı?

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
genious61 - hocam a7 motor ile rapid farklı size yazılım daha cıkmadı bildiğim kadarıyla. octavia yaylar mevcut olabilir abimin çalıştığı yeri arıyabilirsiniz. veya biraz daha araştırın

Levcho- dostum o jantlar üzerinde gelmişti. ondan fiyat bilgim yok ama daha sonra bende spaceback için sipariş verebilirim ozaman bende fiyatını öğrenicem

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sağolun Ender Bey. Müsait bir zamanda ararım. Abinizin ismi neydi?

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ender_atakan;463034
genious61 - hocam a7 motor ile rapid farklı size
Levcho- dostum o jantlar üzerinde gelmişti. ondan fiyat bilgim yok ama daha sonra bende spaceback için sipariş verebilirim ozaman bende fiyatını öğrenicem
Ender bey; Eski aracınızdaki jantlar 17" mi? 18" mi?...ve ya 19" mu?
Ve sanıyorum "üstünde geldi" dediğinize göre, orjinal skoda jant. doğru mu?

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;463030
Dostum eski aracın jantları çok güzelmiş. Boyutları nelerdir, lastikler ne markaydı? Nerden almıştın, fiyatı neydı? :gaz:

http://www.skodarapid.com.tr/Rapid.pdf
Sondan bir önceki sayfadaki R7.0J x 17” Ray light alaşım jantlar sanırım.

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
17' jant arkadaşımın dediği gibi ray model jant üzerinde geldi.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Özelden bir mesaj gönderdim bakarsanız sevinirim..

zibidi gonzales

• Ziyaretçi
hayırlı olsun standart cam tavan ve kırmızı sanırım...

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bir işlem daha aracı alçattıktan sonra jantlar iceride kaldı buda bizim hoşumuza gitmedi. daha heybetli vede geniş durması için jantla poyra arasına 15mm'lik Spacer taktık. vede istediğimiz görüntüğü aldık çamurluklarla aynı hizada jantlar vede arkadan bakıldığında geniş duran bir yapı. yol tutuşuda biraz daha iyi oldu