škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Oto görüntü sistemi önerileriniz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aweke

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
necvox var bizde ama bolero hiç kullanmadığım için boleroyla kıyaslama yapamıyorum yani orjinal yazılımla ama beklentileri gayet güzel karşılıyor

Çevrimdışı dilsizoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben Piranhanın Cougar modelini aldım sitesinden ve burada bir yere taktırdım , eleman mı beceremedi yoksa yuvasına büyük mü geldi anlayamadığım bir nedenden bir cm kadar dışarı çıkıklığı var. Fakar üründen memnunum 6 aydırda sorunsuz kullanıyorum

Ürün Hakkındaki Düşüncelerim ;

• -Geri görüş kamerası gündüz güzel fakat gece o kadar iyi görüntü vermiyor,
  • -Ses çıkışları iyi , üründe sesi istediğin yere verme şansın var , ara. içinde sesi istediğin koltuğa veya öne arkaya kolaylıkla verebiliyorsun
  • -Video oynatıcısı bir çok video uzantısını desteklediğinden usb üzerinden film , klip vs izleyebiliyorsun
  • -Bluetooth ile araç sürerken telefon görüşmelerini rahat yapabiliyorsun
  • -sistemin buton rengini sen ayarlayabiliyorsun , ben yeşil e ayarladım güzel gözüküyor
  • -Navigasyonu Navtek ama ben firmasına igo istediğimi belirttim bana internet üzerinden dosyayı yoladılar ve hafıza kartıma attım ve şuanda igo kullanıyorum.
Kısacası cihazın kullanımı çok iyi fakat tek sorun yerinden 1 cm çıkıntılı durması , onun da sebebini başta dediğim gibi takan arkadaştan mı yoksa cihaz boyutundan mı bilmiyorum.
Cihazın boyutları :
En: 11.1  
    Boy : 18.1  
    Yükseklik : 13.2 ölçlerindedir. Yuva ölçülerini bilen arkadaş varsa çıkıntının cihaz boyutundan kaynaklanıp kaynaklanmadığını söyleyebilir.

Resimlerini de çekip buraya atarım , nasıl durduğunu merak eden varsa.

Acizane yorumum

http://store.piranha.com.tr/Piranha_Encore

Çevrimdışı ibrahimyi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba bende yeti var ve avgo smart taktım. Memnunum . Takılma yok. Menüsü Windows 8 gibi kamera güzel. Radyosu güzel sorunsuz. Herşeyden önemlisi ses kalitesi mükemmel

Çevrimdışı aweke

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben necvox tavsiye ederim gayet uyumlu ve kullanışlı bazı bayilerde opsiyon olarak bile sunuluyor biz alturdan direk necvox takılı aldık (iki kere yorum yapmışım kusura bakmayın ilkini görmedim :D)
http://i.hizliresim.com/4gWGR0.jpg
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2015, 14:54:56 Gönderen: aweke »

Çevrimdışı necdet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ibrahimyi;517289
Merhaba bende yeti var ve avgo smart taktım. Memnunum . Takılma yok. Menüsü Windows 8 gibi kamera güzel. Radyosu güzel sorunsuz. Herşeyden önemlisi ses kalitesi mükemmel

ibrahim bey dokunmatik hassasiyeti nasıl tırnakla dokununca algılıyor? yoksa kullandığımız telefonlar gibi mi? video falan yğkleme imkanınız varmı youtube veya buraya

Çevrimdışı ibrahimyi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: necdet;517781
ibrahim bey dokunmatik hassasiyeti nasıl tırnakla dokununca algılıyor? yoksa kullandığımız telefonlar gibi mi? video falan yğkleme imkanınız varmı youtube veya buraya
Telefon gibi diyebilirim

Çevrimdışı ibrahimyi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı tun71

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
navigasyon işine girmeyeceksen ya pioneer avh 2550 bt al ya da kenwood 4033 btm al gitsin aşağı yukarı dediğin fiyatlara

o da olmadı bu var

http://www.hepsiburada.com/sony-xav-65-6-1-dokunmatik-ekranli-multimedya-8gb-sony-usb-hediye-p-OTBLCXAV65FLSH

Çevrimdışı ockucukay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aweke;517316
ben necvox tavsiye ederim gayet uyumlu ve kullanışlı bazı bayilerde opsiyon olarak bile sunuluyor biz alturdan direk necvox takılı aldık (iki kere yorum yapmışım kusura bakmayın ilkini görmedim :D)
http://i.hizliresim.com/4gWGR0.jpg

Benim aracımda start-stop var. Aküyü boşaltıyor diyorlar, bu konuda bilginiz var mı?

Çevrimdışı aweke

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ockucukay;525052
Benim aracımda start-stop var. Aküyü boşaltıyor diyorlar, bu konuda bilginiz var mı?
7 aydır ben sık sık arabayı çalıştırmadan müzik dinliyorum aynı anda çakmaklıkta da telefonumu şarj ediyorum ancak henüz aküyle ilgili bi sorun yaşamadık

Çevrimdışı murat demirel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
saygıdeğer  skoda kullanıcıları 2010 model skoda octavıa elegance modeli için multimedya taktırıp da önceki orjinal teyp sistemi boşa çıkan varsa talibim. benim teybin sadece radyosu çalışıyor. cd ve aux çalışmıyor. tşk.

Çevrimdışı OBBattaloglu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkese mutlu günler diliyorum.

Öncelikle aracım a5FL 2012 model  Ambiante Optimal donanım sınıfı. Yani  satın alırken dahili park sensörü  mevcut değildi, sonradan monte  edildi.

Bir adet multimedya cihazı satın almak istiyorum ancak bilindiği üzere pazar çok geniş ve karar vermek çok güç.

Bulunduğum  şehir Kütahya, çok fazla alternatifim yok ancak internet  var.  İnternetten alışveriş de elektronikte her zaman risk; özellikle  hiç  görmediğim bir cihaz için.

Daha önce alışveriş yaptığım Ümraniye  Atakan Tuning İsmail Berke bana  Navix NVX5400 MKV cihazını önerdi.  Direksiyondan kontrolün çalıştığını,  radyo - cd - mp3 - vcd - dvd - tv -  usb - sd - bluetooth geri görüş  kamerasının dahil olduğu cihazı montaj  dahil 850 TL'ye satıyor.  Kütahya'daki tanıdığım bir yer de Navigold 7003  cihazını montaj dahil  900 TL'ye satıyor (muadil cihazlar).

Bu  iki cihaz arasında tercih yapma konusunda yardımcı olacak birisi var  mı?  Cihazdan temel beklentim radyo çekim kalitesi, GPS bağlantı hızı  ve  tabi ki dokunmatik / stabilite kalitesi.

Önceki postları  inceledim bana çok fayda sağlamadı. Başka bir cihazı  incelememi de  önerebilirsiniz (fiyatının afaki farklı olmaması gerekiyor tabi) detaylı bir şekilde araştırırım ve  mantıklı gelirse  satın alabilirim.

Şimdiden teşekkürler, saygılar
« Son Düzenleme: 06 Ekim 2015, 16:46:21 Gönderen: OBBattaloglu »

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben markalı bir ürün olmadıkça takmama taraftarıyım. Pioneer kenwood alpine sony. Gerekirse ikinciel alın ama markalı olsun. Ses kalitesi cd okuması gerekirse radyosu çok daha iyi. İki ay sonra dokunmatiği çalışmama gibi bir dersiniz olmaz. Piyasada 400e bile pioneer ikinciel double lar var bakın derim.

Çevrimdışı OBBattaloglu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yeşil R53;535881
Ben markalı bir ürün olmadıkça takmama taraftarıyım. Pioneer kenwood alpine sony. Gerekirse ikinciel alın ama markalı olsun. Ses kalitesi cd okuması gerekirse radyosu çok daha iyi. İki ay sonra dokunmatiği çalışmama gibi bir dersiniz olmaz. Piyasada 400e bile pioneer ikinciel double lar var bakın derim.

400 TL'ye kim hangi ürünü satıyor? Güvenilir mi? Tanıyor musunuz? Elektronikte benim için ikinci el her zaman soru işareti, bu yüzden şüpheli yaklaşıyorum

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OBBattaloglu;535860
Herkese mutlu günler diliyorum.

Öncelikle aracım a5FL 2012 model  Ambiante Optimal donanım sınıfı. Yani  satın alırken dahili park sensörü  mevcut değildi, sonradan monte  edildi.

Bir adet multimedya cihazı satın almak istiyorum ancak bilindiği üzere pazar çok geniş ve karar vermek çok güç.

Bulunduğum  şehir Kütahya, çok fazla alternatifim yok ancak internet  var.  İnternetten alışveriş de elektronikte her zaman risk; özellikle  hiç  görmediğim bir cihaz için.

Daha önce alışveriş yaptığım Ümraniye  Atakan Tuning İsmail Berke bana  Navix NVX5400 MKV cihazını önerdi.  Direksiyondan kontrolün çalıştığını,  radyo - cd - mp3 - vcd - dvd - tv -  usb - sd - bluetooth geri görüş  kamerasının dahil olduğu cihazı montaj  dahil 850 TL'ye satıyor.  Kütahya'daki tanıdığım bir yer de Navigold 7003  cihazını montaj dahil  900 TL'ye satıyor (muadil cihazlar).

Bu  iki cihaz arasında tercih yapma konusunda yardımcı olacak birisi var  mı?  Cihazdan temel beklentim radyo çekim kalitesi, GPS bağlantı hızı  ve  tabi ki dokunmatik / stabilite kalitesi.

Önceki postları  inceledim bana çok fayda sağlamadı. Başka bir cihazı  incelememi de  önerebilirsiniz (fiyatının afaki farklı olmaması gerekiyor tabi) detaylı bir şekilde araştırırım ve  mantıklı gelirse  satın alabilirim.

Şimdiden teşekkürler, saygılar

Ben bu konuyu epey uzun süre araştırdım.Gerek forumlardan gerekse direk kullanıcılardan epey cihaz inceledim.
Genel olarak Çin malı ürünler ekran tipleri aynı olsada arkada dönen sistem aynı veya benzer.
Bu tip ürünlerden birini taktığınızda ses kalitesinde ister istemez orjinal olanlara göre düşüş oluyor.
Neredeyse hepsinin ortak söylediği şey.İlk alındığı 6 ay 1 yıl sistem güzel çalışıyor ama sonra hepsinde ufak tefek problemler başlıyor.
2 yıl sonunda düzenli çalışanı az sayıda neredeyse.
Size önerim orjinal sistemle probleminiz yoksa onla devam edin.İlla ki değiştirecem derseniz orjinal sistemlerden alın.
Navigasyon şart değilse Rcd 510 öneririm.Eğer navigasyonlu isterseniz Rns510 serisi.
Ben geçen ay 2006 Octavia ma uzun araştırmalar sonucu Columbus aldım.
http://www.skodaturkey.com/showpost.php?p=534377&postcount=882
elegance=ugurcnplt