škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Oto görüntü sistemi önerileriniz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En basta istedigim ozellik  digital tv dvb-t ozelliginin olması karasal yayın basladı diye biliyorum Bluetooth , navigasyon, aux, hafıza kartı , usb girisli, hard disk destekli vb... ozellikleri tasıyan normal bir kullanıcı için 500- 600 TL civarında goruntu sitemi onerileriniz nelerdir ? :)

Bunlar nasıl sizce :

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=60001687&Productid=otumaynmk910

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=60001687&Productid=otpircougar

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=60001687&Productid=otaytds6202

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tip açısından birincisi  diyorum...tuşları da yeşilse daha super...ben de takipteyim...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu urune 600 TL 12 taksit diyorlar anten hediyeli

http://www.makroreyon.com/urun/roadstar-rd8100-n-navigasyon-cihazi.aspx?ref=akakce&v=0.76.3

Roadstar RD8100-N Navigasyon Cihazı Detay Bilgisi

Garanti Süresi: 2 Yıl

50W X 4 Maks. Çıkış Gücü
AM/FM Tuner
800x480 RGB Yüksek Çözünürlük Ekran
Açı Ayarlı Dokunmatik Ekran
Sökülebilir Tuş Paneli
Kapsamlı TeleAtlas Türkiye Navigasyon Haritası
GPS Özelliği
DVD, DivX, CD, MP3, WMA Oynatma
Dahili Bluetooth
Ön USB
SD
AUX Giriş
iPod Bağlantısı (iPod Kablo Dahil)
Dahili TV Tuner
RDS
Arka Kamera Girişi
4xRCA Ses Çıkışı
2xRCA Video Çıkışı
Çoklu Altyazı, Dil ve Görüntü Desteği
Süper Anti-Şok Desteği
ISO Konektör (Kablo Dahil)
Süper İnce Tam Fonksiyonu Uzaktan Kumanda

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi birşey almayacaksan hiç alma abi insanı deli ediyor bunlardaki dokunmatik..

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iyileri de 1.000 tl den asagı değil  onu da dusundum dokunmatik onemli kumandayla ugrasmakda sorun kullanan varsa en azından onerebilecegi uygun birsey olursa uygun olan almayı dusunuyorum

Çevrimdışı Sinful

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bunların arasında en iyisi xetec. Yani tam özellik olarak bakmadım fakat marka olarak xetec iyidir kaliteli mal üretir jbl ile aynı fabrikadan çıktığını biliyorum, xetec in bir çok ürününü kullandım özellikle amfisi çok başarılıydı. Almayacağın bir marka varsa oda Roadstar.

Navitechde kullandım fena değildi düşünebilirsin. Tabi bütçene göre değerlendiriyorum yoksa hiç biri iyi değil ne ses kaliteleri iyi ne tv tunerleri iyi nede görüntü kaliteleri iyi bu fiyat aralığındaki ürünlerin. Ben eski arabamda resimdeki pioneer avh 3250 kullanıyordum sesi sistemi ile beraber, 4v 3rca ses çıkışı var ve bir sürü ses iyileştirici özelliği sayesinde kristal netlikte ses alıyordum ve görüntü kalitesi, dokunmatiği inanılmazdı. 1000 küsür lira vermiştim alırken ama severek yıllarca kullandım. Aracımı satarkende vermedim, şuanda evde duruyor satmaya niyetlendim fiyatına baktım 600 lira civarına düşmüş ikinci el fiyatı kıyamadım vazgeçtim satmaktan ilerde kullanırım diye fakat bolerolu superb alınca boşa çıktı.

« Son Düzenleme: 18 Ocak 2014, 19:07:37 Gönderen: Sinful »

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bilgiler için cok tesekkurler fiyat olrak cok da butcem yok acıkcası kaliteli urunler baya pahalı iyi iş goren cokda yormayacak uygun fiyatlı urunu almaya calısıyorum mumkun oldugunca Pioneer tartısılmaz ama pahalı navimate navitech bunların iyi oldugunu duymustum bunlara da bakıyorum xetec ile birlikte bir de su urune rastladım ozellikleri baya iyi internet ozelligi bile var deniliyor digital tv alıcısıyla birlikte diger standart ozellikler dahil ikinci eli daha uygun sıfırı 1.300 Tl civarı

NECVOX 9949 HD MULTİMEDİA NAVİGASYON SİSTEMİ

EKRAN : 7 High Definition TFT LCD 16:9 Dokunmatik Ekran
ÇÖZÜNÜRLÜK : 800*480 Çözünürlük
PIP (Picture in Picture) : Var
VIRTUAL CD CHANGER : Var
DUAL ZONE : Var
GPS NAVİGASYON : Var
TV TUNER : Var
DESTEKLENEN FORMATLAR : DVD/DIVX/VCD/CD/MP3/MPEG4/CD-R/WMA/JPEG
USB : Var
SD / MICRO SD : SD (4 GB)
iPOD : Var
BLUETOOTH : Var
KIZILÖTESİ : Var
DAHİLİ HAFIZA : Yok
SES ÇIKIŞ GÜCÜ : 4 X 45w
SUBWOOFER OUT : Var
EQ MODU : 7 Değişik EQ Modu
RDS : Var
RADYO KANAL HAFIZASI : 24
TUŞ TAKIMI RENGİ : Var
DİREKSİYON KUMANDASI UYUMU : Var
GERİ VİTES KAMERA GİRİŞİ : Var
TÜRKÇE OSD : Var
UZAKTAN KUMANDA : Var
DİĞER ÖZELLİKLER : Ekran logosu yaratabilme, voltaj kontrol edebilme

« Son Düzenleme: 18 Ocak 2014, 21:14:48 Gönderen: skoda_tudor06 »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Sinful

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;456376
Bu cihaz bizim octilere uymuyor malesef :)

doğrudur da belki double din çerçevesi falan vardır bakmak lazım, ama birebir uyumlu bir şey almakta fayda var tabi ben kalite açısından demiştim

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;456376
Bu cihaz bizim octilere uymuyor malesef :)

Satan yer uyuyor dedi ama cerceve ile felan uydurmaya calısacaklar o zaman tam oturması baska aslında :)

Alıntı yapılan: Sinful;456399
doğrudur da belki double din çerçevesi falan vardır bakmak lazım, ama birebir uyumlu bir şey almakta fayda var tabi ben kalite açısından demiştim

cogunda bu fiyatlarda standart ozellikler var digital tv ozelligini ozellikle istiyorum dvb-t ile karasal yayın kanallarını alabilmek için istedigim diger bir ozellik ise internete 3g veya wifi ile baglanabilmesi...

Baha arkadasım demiş roadstar onermiyorum diye bu ozellikleri bu fiyatlarda içeren bir cihaz da bulamadım acıkcası necvoxda var ama onunda göğüse oturup oturmama sorunu var...şöyle birsey buldum :

Fiyat olarak 1.300-1.500 lerde ama indirimli satan yerlerde kampanyalı su an için 800 TL deniliyor...

Ürün özellikleri :

Büyük ekran eğlencesi. 6.2-inç dokunmatik ekran

Bir çok eğlence seçeneği, arabanızın 2-DIN DOUBLE girişine mükemmel uyan Roadstar RD-9200u Android İnternetli navigasyonlu multimedya double dvd tv oto teyp elinizin altında.

Bütün filmleriniz ve müzik koleksiyonunuz bu ürün vasıtasıyla aracınızda da sizinle.
Filmleriniz ve müzikleriniz, USB, SD kart, AV cihazı veya CD,DVD'de ise kısaca  her formatta keyfini çıkarabileceksiniz

Aracınıza bağlayacağınız başlık (kafalık) monitörleri için Roadstar RD-9200u Android İnternetli navigasyonlu multimedya double dvd tv oto teyp den harici görüntü alabilirsiniz.

Video-in özelliği Roadstar RD-9200u Android İnternetli navigasyonlu multimedya double dvd tv oto teyp modelinde standart olarak sunulan bir özelliktir. Bu özellik sayesinde araç tamponuna veya aracınızın herhangi bir yerine monte edilmiş olan bir kamerayı direkt olarak cihazınıza bağlayabilir, bu sayede 6.2.0 inçlik ekranda aracınızın çevresine daha hakim olarak aracınızı park edebilirsiniz.

Diğer bir ürün :
 Fiyatı : 550-600 TL civarında  3G bağlantısı oldugunu söylüyor. DVB-T destegi var diyor.

NAVIMEX UNIVERSAL NAV9917HD MULTIMEDYA SİSTEM

« Son Düzenleme: 19 Ocak 2014, 10:36:12 Gönderen: skoda_tudor06 »

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Roadstar suan çok iyi değil yanlız 98 yılında arabanıza kasetçalarını almıştık ondan aldığımız sesi ne pioneerdan ne sonyden alabildik hala zehir gibi çalışır.

Çevrimdışı therasmus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam bence bütçeniz yoksa acele etmeyin. biraz daha bekleyip bilindik kaliteli markaları taktırmakta fayda var. Bu tür ucuz diye aldığımız markalar sonradan daha çok sorun çıkarıyor çünkü. Sorun çıkarmasa da bir süre sonra tatmin edici olmuyor. Cızırtısı paraziti yetersiz özelliği vs.

Çevrimdışı Sinful

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;456429
Hocam bence bütçeniz yoksa acele etmeyin. biraz daha bekleyip bilindik kaliteli markaları taktırmakta fayda var. Bu tür ucuz diye aldığımız markalar sonradan daha çok sorun çıkarıyor çünkü. Sorun çıkarmasa da bir süre sonra tatmin edici olmuyor. Cızırtısı paraziti yetersiz özelliği vs.

arkadaşa katılıyorum ucuza kaçmayın

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bende önermem kimseye .necvox 939hd kullanıyorum iki yıldır.cızırtılı radyo çekimi düşük seskalitesi,tek nav.özelliği iyi şimdilik.