škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Oto görüntü sistemi önerileriniz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OBBattaloglu;536021
400 TL'ye kim hangi ürünü satıyor? Güvenilir mi? Tanıyor musunuz? Elektronikte benim için ikinci el her zaman soru işareti, bu yüzden şüpheli yaklaşıyorum

Çevrimdışı ukalabukalemun

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
http://avsarnavigasyon.com.tr/index.php?route=product/product&filter_name=Fabia&filter_description=true&filter_sub_category=true&product_id=114
Bu ürün ile ilgili fikir alabilir miyim ?
Kalitesi nasıl ? Kullanan var mı ?
Not : aracım Fabia 1
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2015, 16:12:45 Gönderen: ukalabukalemun »

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba Nedim bey, ben Nisan ayında taktırmıştım. Fiyatına göre fena sayılmaz. Üstelik geri görüş kamerası ile birlikte montaj dahil bana 1050 TL ye mal olmuştu. Analog TV pek işe yaramıyor, bir de dokunmatiği kötü. GPS anteni harici bir yere cam önüne takıyorlar, aynı şekilde tv antenini de. Bir çoğu gibi, çözünürlük ve codec açısından videolar için seçici davranıyor, her videoyu oynatmıyor. Ses tatmin edici, beklentilerimi karşılıyor. Sygic navigasyon mevcut. VINN ile internete bağlanmak mümkünmüş, onun yerine cebi usb kablo ile bağlamak istedim beceremedim! Çerçeve ile uğraşmaktansa taktırılabilir. Dediğim gibi dokunmatiği sinir bozucu! Belki yeni yazılım olsa düzelebilir diye düşünüyorum. Bu arada WinCE işletim sistemin 8-10 saniyede açılıyor. Hem usb bellek üzerinden hem sağ tarafındaki micro sd bellek kartı üzerinden müzik ve video izlemek mümkün. Sol taraftaki micro sd kart navigasyon haritası için kullanılıyor. Bluetooth üzerinden eller serbest telefon olayı gayet başarılı. Ben aldığımda sadece cihaz 700 küsürdü, gayet iyi bir indirim yapmışlar.

Çevrimdışı aktuel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://aktuel-urunler.com
Merhaba. Aracımın içine kamera taktıracağım, ucuz bişey alacağım. 30 ağsutosta a101'e gelen şu ürünü önerir misiniz?

ayrıca aynı resimde aksiyon kamerası da var. Bunu arabaya bağlayabilir miyim acaba?

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aktuel;641609
Merhaba. Aracımın içine kamera taktıracağım, ucuz bişey alacağım. 30 ağsutosta a101'e gelen şu ürünü önerir misiniz?

ayrıca aynı resimde aksiyon kamerası da var. Bunu arabaya bağlayabilir miyim acaba?
Araç kamerasini kesinlikle tavsiye etmem. Zamaninda bende bim den almistim hic bir halta yaramıyor. Kalite berbat. Viafo alin derim.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
birkac gun içinde aliexpresste iyi bir  indirim varmıs sanırım mini 0906 almayı planlıyorum onerir misiniz veya park modu olan gece cekimi iyi olan ve on ve arka kamerası olan daha uygun fiyatlı kamera oneriniz var mıdır

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Robinson_Crusoe

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar aracım 2014 model prestij paket bu aracıma uygun hangi teyp tavsiye edersiniz otomatik park sisteminin almak istediğim teypte çalışmasını istiyorum aracımın ekran görüntüsünü ekte paylaştım,

https://i.hizliresim.com/zjbBa4.jpg