škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Octavia Donanım Listesi yayınlandı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Alıntı yapılan: octaviaman;428840
Hocam octavia da start/stop var ya ordan farkediyor.Bir nevi gizli greenline:)

Bu özelliğin yakıtı bu verilere düşüreceğini düşünmüyorum. Hatta uzun yolda dur-kak olmayacağı için hiç etkisi yok denilebilir. Bir alttaki haberci'nin yazdıkları daha mantıklı geldi.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Yeni octide de yine arka oturum aynı,yetişkinler için ortada oturmak ızdırap

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Alıntı yapılan: ringcep;429171
Yeni octide de yine arka oturum aynı,yetişkinler için ortada oturmak ızdırap

Arka taraftaki ask mesafesi uzattığı için genişlik artıyor zaten ortadaki kişi ayaklarını sol ve sağ tarafa koyuyor bu sebepten eskisinden iyi olacağını düşünüyorum.

Resimdeki döşemeler çok hoşuma gitti

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Silindir kapatma olacak mi??? Veriler bu motor icin olabilir mi?

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LeChiffre;429197
Silindir kapatma olacak mi??? Veriler bu motor icin olabilir mi?

TSI büyük ihtimal öyle..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msidestructive;428850
benimde yeni kasada dikkatimi en çok yakıt değerleri çekti bir önceki kasa 1.4 tsı 122 bg in ortalama yakıt tüketimi 6.4 tü yanlış hatırlamıyorsam ama yeni kasa 1.4 tsı 140 bg in ortalama yakıtı 5.3 diyo hem daha güçlü hemde 100 kmde 1 lt daha az yakıyor bu şartlarda piyasadaki çoğu dizelden ekonomik oluyor tsı motor

1.4 tsi 140 ps ve yakıt 5.3 lt yani şu an güncel benzin fiyatına göre 24 krş.süper ötesi bişi ben direkmen buna yapışırım gerisine bakmam.:spr::spr::spr:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Onunla ilgili bir bilgi bulamadım. 1.2 TSI ile 1.4 TSI farkı Leon'da 2 bin TL iken Octavia'da ondan mı 6 bin TL acaba? Leon'da da herhangi bir şey yazmıyor gerçi.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;429199
TSI büyük ihtimal öyle..

Onunla ilgili bir bilgi bulamadım. 1.2 TSI ile 1.4 TSI farkı Leon'da 2 bin TL iken Octavia'da ondan mı 6 bin TL acaba? Leon'da da herhangi bir şey yazmıyor gerçi.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şu bolero işini artık bütün elegancelarda bu şekilde standard hale getirirlerse süper olacak.

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
C serisindeki en oturaklı arac bu arac  C serisi arac alınacaksa  kesinlikle oktavia bu fiyata alınabilir

Çevrimdışı eemfatih

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
pazar gün akşamüstü kayseri skoda bayisine uğradım ve yeni octavia'yı biraz inceleme fırsatı buldum, dış tasarımı bayaa hoş duruyordu xenon far ve 17'lik jantlarla beyaz renk, iç mekan da bej renkle çok ferahtı ama fotolarda göründüğünden daha açık renk ve daha araç ordayken bazı yerlerinde kirlenmeler olmuş bile, incelediğim araçta 17lik jant ve anahtarsız çalıştırma özelliği varmış fiyatı 67bin yazıyordu, anahtarsız çalıştırma butonunu anahtarın girdiği yeri kapatık üstüne yapmışlar çok itici geldi bana ve 17lik jantların da lastikleri de pahalı olacağından iki opsiyonda cazip değildi bence, hemen yanda siyah bir ambition vardı sis farsız ve jant kapaklı dış görünüşü rezilleri oynayan, tam onu incelemeye geçiyordum ki görevli geldi abi 5buçukta kapatıyoruz dedi, belli ki biraz da acelesi vardı, biz de daha fazla oyalanmadan çıktık. test aracı haftaya gelcekmiş ve 15haziran gibi de yeni sevkiyat varmış, ondan önce mevcut araçlardan başka araç almak mümkün değilmiş satıcının dediğine göre

Çevrimdışı ytas11

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Maks. tork [Nm / dev/dak]      250 / 1250-5000   bunu nasıl başarmışlar

Çevrimdışı osiiso

• ST Sivas Şubesi
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arabanın jantı olmamış ve çok  donanım eksikliği var araçta

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Test sürüşü izlenimleri:

Yeni Octavia’yı Arabam.com adına Ortaköy’den Kilyos’a kadar kullandım. 1.6 TDI DSG seçeneği ile kullandığım Yeni Octavia yumuşak sürüş karakteri, hisli direksiyonu, akıcı kullanımı, sınıfının nerede ise standardı olan DSG’si, geniş bagajı, iphone bağlantısı, standart start-stop özelliği ve ferahlık hissi veren iç mekan detayları ile beğenimi kazandı. Dışarıda ise sade düz tasarım, temiz hatlar ile Yeni Octavia iddialı olmasa da güzel bir profile sahip olmuş. Olumsuz noktalara bakacak olursak DSG için direksiyonda olmayan (özel olarak sipariş edilmesi gerekiyormuş) vites kulakçıkları, otomatik cam düğmelerinin iç mekan kalitesi yanında basit kalmasından söz edebilirim.