škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

OTOSHOW Yarın başlıyor

ringcep · 96 · 20986

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı excellency

• detay meraklısı
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;406488
Teknik verileri var kasa aynı zaten :)

Aracı inceledim cumartesi fuarda canlısını görmek istiyorum, civic hb modelinin 120 beygir 300 nM torkluk hali.1.6 dizel motor ve yakıt tüketimi ortalama 3,6.

gayet iyi, FD6 mı satıp almam için tek eksiğim para :)

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Dün İstanbulda fuar yolu adeta kitlendi,İstanbul oraya aktı tabiri caizse...Kadın-erkek-genç-ihtiyar-çocuk...Artık merak mı diyelim,hayranlıkmı yoksa lux  se olan düşkünlük mü ?

Alıntı yapılan: Suleyman;406561
Nasıl bir boya yahu :clap:
Hem mat hemde parlıyor yaldır yaldır. Tabi ışıklarında etkisi büyük :hmm:

BMW  aşmış,adamlar yapıyor.Ben kaliteyim,ben farklıyım diyor adeta...

Çevrimdışı ahcal

• bLack & whiTe
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu arada yeni mondeoyu çok çok beğendim. Haşin, ihtişamlı ve kaliteli ..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahcal;406616
Bu arada yeni mondeoyu çok çok beğendim. Haşin, ihtişamlı ve kaliteli ..
hocam pembe yakışmamış mondeo'ya,siyah olsa daha farklı olurdu veya beyaz.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Resimler için tşk.
Bugün bende fuardaydım,yollar açık,fuarda sakindi.
Skoda standında Octavıa harici hepsi vardı.Yüce oto yetkilisiyle görüşüp neden octavıa olmadığını sordum,oda artık octavıanın yeni modeli çıkacağından ellerindeki octavıa bittikten sonra sipariş almayacaklarını,ondanda az miktarda kaldığından yeni siparişlere cevap veremeyeceklerinden dolayı fuara koymadıklarını söyledi.Yeni modelinde haziran veya temmuz ayında beklediklerini söylediler.
Bu arada Rapidi görme ve inceleme fırsatım oldu.Octavıanın küçük kardeşi görünümünde,adeta kutu gibi 4 kişilik bir aile için ideal bir otomobil yapmış skoda.Bence fiyatta uygun olursa satışlarda Skodanın lokomotifi olur

Pejo 301 i hiç beğenmedim,ucuz araba yapıyoruz diye herşey çok basit görünüyor.En baz fiyatı 34 000 tl den başlayan bu araca verilen paraya yazık olur.Rapidle bu hiç kıyaslanamaz bile..Tavan döşemesi halıflex,kapı döşemesi ve plastik malzemeler çok sert...Tip itibariylede bana hiç hitap etmiyor...

Rapidle seat toledo aynı şaseyi kullanmış,motorlarda aynı
Ölçülerde aynı.sadece bagaj seatta 550 lt,Rapidde 530 lt.
Görüntü olarak Rapid daha dikkat çekici,standlarda da Rapide ilgi Seattan daha çoktu..

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
avrupa ekonomik kriz ile uğraşıyor. yeni lansman  arabalar zaten bu sebepten çok kalitesiz. örn. peugeot 301. dacia logan daha kaliteli. bu araçlar bir de kurtarıcı olarak çıkıyor. citro-pejo nun işi zor görünüyor.

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
önceki sayfalarda golf için hayal kırıklığı gibi ifadeler kullanılmış. golf 7 bence iç mekan kalitesi olarak bir üst segmente bile kafa tutar. dış görünüş zaten ben idolüm diyor. kimse kusura bakmasın en az audi A3 kalitesinde araç. fiyatıda makul.

Çevrimdışı atilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de pazar günü gittim hazır davetiyem varken. BMW, Mercedes vb. yi bir kenara koyarsak;
Yeni Mondeo güzel tasarım.
Vw hayal kırıklığına uğrattı, boyası akmis, fitili kalkmış arabalar gördüm sadece.
Peugeot, 301 ile show yapmış, oğluma oyuncağıni bile almam.
Kia nereye koşuyor? Aşmaya başlamışlar.
Mermerlerin standına hiç bakmadım, zamanım değerli.
Clio detaylarda zayıf kalmış.

Yalnız şunu belirtmeden geçemeyeceğim, akşam eve döndüğümde fuardan aklımda kalan superb oldu. Çok ince nuanslar ve detaylar var, arabaya emek verildiği belli. Bu arabanin passatla kıyaslandığında çok defa şahit oldum, Passati bununla aynı sınıfa bile koymam. Yakinda arabami değiştirmeyi düşünüyorum. Hiç aklımda yoktu ama superb listeye en tepeden giriş yaptı.

Onun dışında, organizasyon kötü, ulaşım otopark sosyal tesisler berbat.

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aynen katılıyorum. cnr daha geniş ve güzel bir yerdi. 30-35 km git daracık bir alanda sınırlı araçları gör. hiç olmamış. bir çok firma araçlarının yarısını getirmiş. sergilenenler de dokunma elleme mantığı ile kilitlenmiş. ne kadar kıymetliymiş araçları. ben porsche ye bile oturdum.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fuarlar heryıl CNR  de yapılıyordu iki yıl öncesine kadar,o yılkı fuarda CNR in akan çatısı o güzelim arabaların içerisini binilmeyecek hale getirdiğinden dolayı geçen yılki fuarı firmalar boykot etti,bu sene Tüyapta yapılmasının ana sebebi bu malesef....

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,

7 Kasım tarihinde kısa sürelide olsa İstanbul otomobil fuarını ziyaret etme şansım oldu. Ziyaret sırasında çektiğim fotoğrafların bir kısmını sizlerle paylaşmak isterim. Bütün salonları gezmeye vaktim olmamasına rağmen özellikle merak ettiğim ve önümüzdeki aylarda almayı planladığım araçlara alıcı gözüyle bakma şansım oldu. Sorularınız olursa cevaplamaya çalışırım.

NOT : Resimleri HD kamera ile çektim. Bu nedenle toplamda 703 MB gibi bir hacmi vardı. Bazılarını eksilterek ve resim kalitelerini düşürerek PDF formatında siz arkadaşlarımın kullanımı için ayarladım (En son boyut 12.5 MB).Özellikle belirli bir araç konusunda fotoğrafları isteyen arkadaşlarım özelden yazabilirler.

https://rapidshare.com/files/458812224/fuar2012.pdf

Selamlar, saygılar.......

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LeChiffre;407499
Merhaba arkadaşlar,

7 Kasım tarihinde kısa sürelide olsa İstanbul otomobil fuarını ziyaret etme şansım oldu. Ziyaret sırasında çektiğim fotoğrafların bir kısmını sizlerle paylaşmak isterim. Bütün salonları gezmeye vaktim olmamasına rağmen özellikle merak ettiğim ve önümüzdeki aylarda almayı planladığım araçlara alıcı gözüyle bakma şansım oldu. Sorularınız olursa cevaplamaya çalışırım.

NOT : Resimleri HD kamera ile çektim. Bu nedenle toplamda 703 MB gibi bir hacmi vardı. Bazılarını eksilterek ve resim kalitelerini düşürerek PDF formatında siz arkadaşlarımın kullanımı için ayarladım (En son boyut 12.5 MB).Özellikle belirli bir araç konusunda fotoğrafları isteyen arkadaşlarım özelden yazabilirler.

https://rapidshare.com/files/458812224/fuar2012.pdf

Selamlar, saygılar.......
serkan ben seyredemedim/açamadım üye olmam mı gerekiyor?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;407573
serkan ben seyredemedim/açamadım üye olmam mı gerekiyor?

Hocam mail atayim? Guncellemek adina ozelden mail adresinizi tekrar yazar misiniz

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün Beylikdüzü'nde işim vardı, gitsem mi, gitmesem mi diye düşünürken kendimi fuarda buldum.
Haftaiçi böyle ise, haftasonu oksijen tüpü ile gitmek lazım.
Ferrari, Maserati, Yeni Range Rover'ın etrafı kapalıydı. Bilgisayar ekranındanda zaten o kadarını görüyorduk. Mercedes ve Jagauar'da kapılar açık olduğundan herkes içine oturup araçların orasını burasını mıncıklıyordu hatta anlam veremediğim şekilde neredeyse herkes aracın içinde dışında kendi fotoğrafını çektiriyordu. Yalandan A serisine baktım.
Subaru standında şansıma satış müdürü ile karşılaştım azıcık sohbet muhabbet edip başka markalara baktım.
2 saate yakın kaldım, Skoda ve Doğuş Standlarına bakamadım, daraldım, broşür almadım, fotoğraf çekmedim, abuk sabuk bir trafikte ofise vardım. Beylikdüzü'nde işim olmasaydı hayatta gitmezdim, ki daha da Auto Show'a falan gitmem.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta