škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

virus sahibi tum arkadaslar aranizdayim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kameraman1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
SLM olsun herkeze zevkle takip ediyorum sizleri suan icin bir tek irfan bey ile tanisma firsatim oldu ama daha cok cok buradayim hazmede"ede hepinizi taniyacagim

SERKAN, IST, SISLI, KAMERAMAN, 2012 C4,

arabama suan sadece fk 1000 p uyguladim ve harika bir urun ilerliyen zamanda uygulama tekrari yapip sizlerle paylasacagim sevgiler saygilar herkeze
« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2012, 22:46:35 Gönderen: kameraman1 »

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
:wlc: ve geçmiş olsun virüs için :++: Bu işler FK ile başlar nanoya kadar gider :++:

Aracınız yeni sanırım, hayırlı olsun :ok

Çevrimdışı kameraman1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: CC03;388435
:wlc: ve geçmiş olsun virüs için :++: Bu işler FK ile başlar nanoya kadar gider :++:

Aracınız yeni sanırım, hayırlı olsun :ok

evet aracim yeni tsk ederim sizlerden ogrenecegim cok ama cok sey var virus enjekte edin lutfen lutfen bana :kart:

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kameraman1;388442
evet aracim yeni tsk ederim sizlerden ogrenecegim cok ama cok sey var virus enjekte edin lutfen lutfen bana :kart:

Zamanla olur abi, hele bir çeyizi düzmeye başla, sonra her üründen almak istersin, aldıkça daha da alasın gelir, çeyiz de şu da olsun bu da olsun dersin.. Mesela şuan nano ortak alım var, kendimi zor tutuyorum almamak için :++::++:

Çevrimdışı kameraman1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: CC03;388448
Zamanla olur abi, hele bir çeyizi düzmeye başla, sonra her üründen almak istersin, aldıkça daha da alasın gelir, çeyiz de şu da olsun bu da olsun dersin.. Mesela şuan nano ortak alım var, kendimi zor tutuyorum almamak için :++::++:[/QU

gec olsun guc olmasin :haha: erdem boya denilen firmaya cok yakin oturuyorum kendimi zor tutuyorum ceyiz degil gidersem kendimi tutamayip ev duzerim gibi geliyor :haha: nano ortakligi urunleri ortak alim yapip berabermi ? uyguluyorsunuz

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ürünleri ortak alıyoruz da herkes tek başına uyguluyor :D

Aman dikkat, ben ilk siparişimde gereksiz çok şey almıştım, sonradan farkettim, bazı şeyleri de eksik sipariş etmişim :D

Çevrimdışı kameraman1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: CC03;388489
Ürünleri ortak alıyoruz da herkes tek başına uyguluyor :D

Aman dikkat, ben ilk siparişimde gereksiz çok şey almıştım, sonradan farkettim, bazı şeyleri de eksik sipariş etmişim :D

Anladım aslında sadece bana gerekli olan ana ürünleri alayım diyorumm

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kameraman1;388624
Anladım aslında sadece bana gerekli olan ana ürünleri alayım diyorumm

Keşke öyle olsa :D Gerekli gereksiz alınıyor.. Ama sanırım bu iş sayesinde sigarayı bırakıp sigara parasını ürünlere yatıracam :++:

Çevrimdışı bulent45

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kameraman1;388442

hoşgeldiniz tam da yerine geldiniz.Siz virüsü fk ile kapmışsınız zaten.Arkası gelir merak etmeyin :)
Alıntı yapılan: CC03;388627
Keşke öyle olsa :D Gerekli gereksiz alınıyor.. Ama sanırım bu iş sayesinde sigarayı bırakıp sigara parasını ürünlere yatıracam :++:

can-ı gönülden bırakmanı isterim.Bırakacağın paraya ne çeyiz düzülür :hanz:(benimde bırakmam lazım :kork2::kork2:)

Çevrimdışı kameraman1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: CC03;388627

Harika olur sigarayı bırakmanız bende yapabilsem ne harika olur

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kameraman1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bulent45;388682
hoşgeldiniz tam da yerine geldiniz.Siz virüsü fk ile kapmışsınız zaten.Arkası gelir merak etmeyin :)

can-ı gönülden bırakmanı isterim.Bırakacağın paraya ne çeyiz düzülür :hanz:(benimde bırakmam lazım :kork2::kork2:)

Evet Virüsü Fk ile enjekte ettim sanırım :))

Sigara konusuna gelince diyorum'ki söyle bir sloganla yola çıkalım çeyiz icin sigaraya son ...

Yada

Çeyizine bir urun daha ekle sigarayı bırakarak

Çevrimdışı Kara

• Eski VW
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben Şubat ayında bıraktım sigarayı
Çok böyle aman aman içesim gelmedi hiç üstelik 20 yıla yakın içmiştim. ama sigara içmek gerçekten büyük bir keyf, üzgünüm bırakın diyemiyorum :(