škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

virus sahibi tum arkadaslar aranizdayim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben keyif noktasını geçtiğim için artık pek tat alamıyorum... Yemekten sonra bile artık içesim gelmiyor, alışkanlık işte..

Hayatımda içmekten en çok zevk aldığım sigara lisede Ankara'nın sabah ayazında servisi beklerken içtiğim sigaradır :D

Şaka bir yana, sağlığa ve cebe zarar. Evde içince duvarlar perdeler pisleniyor ve kokuyor, arabada içseniz ön cam leş gibi oluyor. Ayrıca küller her yere uçuşuyor... :D

Çevrimdışı kameraman1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Kara;388767
Ben Şubat ayında bıraktım sigarayı
Çok böyle aman aman içesim gelmedi hiç üstelik 20 yıla yakın içmiştim. ama sigara içmek gerçekten büyük bir keyf, üzgünüm bırakın diyemiyorum :(

ben sigara birakmayi daha once denemis hatta basarilida olmustum fakat senin gibi dusunup sigara icmek keyf aliyorum sevdegim seyi niye birakiyorum diyerek tekrar basladim ama sanirim kendimi kandirmisim sigara icmek keyf felan degil bildiginiz enayilik kusura bakmayin sakin sigarayi elinize almayi keyf derken bir bakmissiniz baslamissiniz

Çevrimdışı kameraman1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: CC03;388775
Ben keyif noktasını geçtiğim için artık pek tat alamıyorum... Yemekten sonra bile artık içesim gelmiyor, alışkanlık işte..

Hayatımda içmekten en çok zevk aldığım sigara lisede Ankara'nın sabah ayazında servisi beklerken içtiğim sigaradır :D

Şaka bir yana, sağlığa ve cebe zarar. Evde içince duvarlar perdeler pisleniyor ve kokuyor, arabada içseniz ön cam leş gibi oluyor. Ayrıca küller her yere uçuşuyor... :D

dediginiz gibi sigaranin hicbir iyi yani yok herseye zarar 2.5 yasinda oglum var ben ne yaprsam oda onu yapiyor biraz daha sigara icmeye devam edersem sanirim oda sigara bagimlisi olur  gider sigaradan nefret ediyorum ama hala iciyorum en kisa zamanda kurtulacagim

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bence de en iyisi bırakmak.. Umarım en kısa zamanda kurtuluruz bu illetten..

Çevrimdışı ozdemirs8

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sigarayı  3 ay önce bırakan biri olarak bırakmayı düşünen arkadaşlara bir kaç yol tavsiye edebilirim

1) champix veya zyban antideprasan özellikli olup yan etki olarak sigara bırakmadaki yoksunluk hissini azaltıcı haplar. her 2 kisini de kullandım. 2 ay(zyban) 4 ay(champix) ve 2 yıl (zyban)olarak bıraktım. Sağlık bakanlığı bir ara ücretsiz dağıtıyodu yaklaşık 6 Ay önce

2) biorezanas yöntemiyle
Hiç aklımda yokken tesadüfen hastanedeki bir merkezi ardım ve randevu aldım.6 haziran 2012 idi sanırım randevu tarihim hemen kapı önünde 2 yarım sigara içirdiler ve o tarihten beri  daha siftahım yok çok şükür. Ücret olarak 200 tl verdim. yaklaşık 1,5 aylık sigara ücretim di

Yukarıdaki yöntemleri kullandığım için yazdım daha  başka yöntemlerde vardır illaki ama öncelikli olarak irade işi .

Çevrimdışı ozyvet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozdemirs8;393040
Sigarayı  3 ay önce bırakan biri olarak bırakmayı düşünen arkadaşlara bir kaç yol tavsiye edebilirim

1) champix veya zyban antideprasan özellikli olup yan etki olarak sigara bırakmadaki yoksunluk hissini azaltıcı haplar. her 2 kisini de kullandım. 2 ay(zyban) 4 ay(champix) ve 2 yıl (zyban)olarak bıraktım. Sağlık bakanlığı bir ara ücretsiz dağıtıyodu yaklaşık 6 Ay önce

2) biorezanas yöntemiyle
Hiç aklımda yokken tesadüfen hastanedeki bir merkezi ardım ve randevu aldım.6 haziran 2012 idi sanırım randevu tarihim hemen kapı önünde 2 yarım sigara içirdiler ve o tarihten beri  daha siftahım yok çok şükür. Ücret olarak 200 tl verdim. yaklaşık 1,5 aylık sigara ücretim di

Yukarıdaki yöntemleri kullandığım için yazdım daha  başka yöntemlerde vardır illaki ama öncelikli olarak irade işi .

15 yıl boyunca en az iki paket içtim. Filitreli ve filitresiz camel son bir iki sene winston içiyordum. Bı gün Alan Carr denen bı adamın videosunu izledim bide e- kitabı vardı onu okudum ve o gün sigarayı bıraktım. İşin sırrı 1 tane icersen hersey biter.
1 Şubat'ta 4 yıl olacak