škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

159' u nasıl bilirsiniz ?

crash · 27 · 18929

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar nette gezinirken alfa 159' ların fiyatlarına bakayım dedim.Şuan kampanya varmış.Alfa 159 1.9 JTD 150 HP 320 NM distinctive plus ( araçta yok yok full+full ) dizel olmasıda artısı 34.750 euro.Fiyatı bana oldukça makul gibi geldi.Sıkı bir pazarlıkla 32-33.000 euro civarına almak mümkün olabilir gibime geliyor.İkinci el piyasası hareketli değildir alfanın ama premium bir marka olarak fiyat oldukça aşağıda diye düşünüyorum.Ayrıca sınıfındaki en güzel dizaynında onda olduğunu unutmayalım.Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda??

YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alfa 33, 146 ve 156 sürüş biri olarak DAş gibi bir araç olduğunu söyleyebilirim  :ok:

2. eli yoktur ama ömürlük araçtır...

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
alfaya hastayım ayrı bı ara benım ıcın helekı 159 un durusu cok muhtesem.ama fıyat olarak bı yorum yapamayacagım

hakanerdogan

• Ziyaretçi
valla abi anlaşıldı sende para var :lol:

o yüzden bu müthiş tasarımlı aracı takdir etmekle beraber, yinede daha temiz az binilmiş bi 2. el tavsiye ederim.

mesela 30 binlerde A4 2008 model 2.0TDI multitronic mevcut. çok daha kalın bi makinedir.

octaviaman

• Ziyaretçi
Direksiyon da oturan kendini haçlı seferine çıkıyor hisseder bu araba da bea:hanz:

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;28202
valla abi anlaşıldı sende para var :lol:

o yüzden bu müthiş tasarımlı aracı takdir etmekle beraber, yinede daha temiz az binilmiş bi 2. el tavsiye ederim.

mesela 30 binlerde A4 2008 model 2.0TDI multitronic mevcut. çok daha kalın bi makinedir.

Para olmasından değil be hakancım.Önümüzdeki 2-3 ay içerisinde iş konusunda bazı planlarım var.Eğer onlar olursa ( olmazsa kasımda askere gidicem zaten ) evli falanda değilim ekstra bi harcamamda yok parayı kazanıp neye vericem ki.Alırım kendime böyle bişeyler :) Fazla yaşlanmadan bazı şeylerin tadına bakmak lazım diye düşünüyorum :D Bu arada hayatım boyunca 2.el araç nezaman aldıysak hep şanssızlık yaşamışızdır.O yüzden 2.el araçtan soğuduk biraz.Yoksa dediğin gibi A4 2.0 TDI multi. cidden kalın makine.Ama aynı fiyata 0 araç almak varken ( bu arada 159' da tiptronic vites söylemeyi unutmuşum ) gidip 2.ele para vermek istemem şahsen.
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2009, 15:09:21 Gönderen: crash »

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Detaylarına bile girmiyorum,sadece 1500€ farka Mercedes C 180K alınıyor.Birine "Mercedes" diyorlar birine Alfa Romeo.Kısa ama net açıkladım durumu sanırım :hanz:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
eninde sonunda satıcan be abi bu Alfoşlar ölü yatırımın ağa babası. git 2. el bilmem 150 bg selespeed 2.0 motor esp li 566983 hava yastıklı arabaları fabiayı satsam alırım o kadar ucuzlar.

audi bu topraklardaki en karizma, en para eder, VW grup oluşuyla en parça-servis-bakım sıkıntısız ve ciks marka konumunda.

34 bin yuroya A3 1.8 TFSI canavardan bozma aygır kırması bi makine var :hanz:

1.4 TFSI olanlar tabi bunların yanında çerez.

ama diesel diesel everywhere dersen, en kıytırık 2.0 TDI düz vites A3 çok para boşver :lol:

otomatik istersen Alfa al mantıklı :D

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;28249
Detaylarına bile girmiyorum,sadece 1500€ farka Mercedes C 180K alınıyor.Birine "Mercedes" diyorlar birine Alfa Romeo.Kısa ama net açıkladım durumu sanırım :hanz:

Baki usta iyi güzel hoş diyosunda 1500 euro farkla alacağın C180 K 1.6 motor benzinli hemde bazoğlubaz bir araç.Araba bomboş.C serisi alacaksan bence en azından elegance modelini alacaksın ki araba bişeye benzesin.Ama 2.el konusunda hakanında dediği gibi alfa kötü gerçekten.Zaten 2.ellerinede baktım fiyatları baya uygundu.Oldukça düşüş yaşayan bir marka.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;28259
Baki usta iyi güzel hoş diyosunda 1500 euro farkla alacağın C180 K 1.6 motor benzinli hemde bazoğlubaz bir araç.Araba bomboş.C serisi alacaksan bence en azından elegance modelini alacaksın ki araba bişeye benzesin.Ama 2.el konusunda hakanında dediği gibi alfa kötü gerçekten.Zaten 2.ellerinede baktım fiyatları baya uygundu.Oldukça düşüş yaşayan bir marka.

Valla İnanç'cığım,tercih ve karar senin elbette.Fakat baz dediğin araba Mercedes,sonuçta olması gereken temel tüm donanımları fazlasıyla var,Mercedes'e binmek var başka bir şeye binmek var.Bu arada 1.6 dediğin araba 156 HP ve karma tüketimi bizim 1.4 Fabia'lar kadar,6.5-7 litre yakıyor sadece.Böyle bir bütceyi araba için düşünüyorsam ve böyle bir seçeneğim varsa bir saniye düşünmem,sipariş ederken renk tercihinde bile bulunmam ellerinde o anda ne varsa verin derim direk.
Sırf 2.el de değil,diğer konularda da Alfa çok aman aman bir araba değildir,binen kullanan insanların önemli oranı Alfa meraklısı insanlardır sadece.İtalyan ateşi,sportiflik eyvallah ama gerisi yok Alfa'da.
Dediğim gibi sen bilirsin,hayırlısı neyse o olsun gönlünce :ok:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
napacan donanımı kapıya boş C-Klasse koysan aha mercedesi var bu oğlan kodaman der teyzeler ablalar :lol: hatta genç gacılar :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;28275
napacan donanımı kapıya boş C-Klasse koysan aha mercedesi var bu oğlan kodaman der teyzeler ablalar :lol: hatta genç gacılar :D
İnançla Gökhan karıştı galiba Hakan.:kiki::++:

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;28277
bekar abilere fix muamele :lol:
Trafo diye adın çıkar demedi deme.:lol::lol::lol::lol::lol:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;28278
Trafo diye adın çıkar demedi deme.:lol::lol::lol::lol::lol: