škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

159' u nasıl bilirsiniz ?

crash · 27 · 18954

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;28280
İnanç kusura bakma mahvettik konuyu.:utan:

Yok abi estafurullah.Yazdıklarınızı zevkle ve bir o kadarda gülerek okuyorum.Beni güldürdünüz Allah' da sizi güldürsün emi :kiki::kiki:
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: crash;28282
Yok abi estafurullah.Yazdıklarınızı zevkle ve bir o kadarda gülerek okuyorum.Beni güldürdünüz Allah' da sizi güldürsün emi :kiki::kiki:
Amin cümlemizi İnşaallah.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
abi ne uğraşıyon ya al bi 170 lik dizel RS tamam, hem aile, hem spor, hem genç, hem yaşlı, hem ekonomik hem hızlı...

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;28284
abi ne uğraşıyon ya al bi 170 lik dizel RS tamam, hem aile, hem spor, hem genç, hem yaşlı, hem ekonomik hem hızlı...
Aspirin gibi diyorsun yani.:kiki::++::lol:

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
O kasa alfa benim de çok hoşuma gidiyor. Hele lastiklerin yerlerini dolduruşu, vişne çürüğü rengi falan çok hoş. Herhalde o kadar param olsa çok tereddüt ederdim audi mercedes vw alfa vs. arasında.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok beğensemde bu araçları maalesef FIAT çatısı altında pek güven vermiyor.Ayrıca çok sık arıza yapıyor diye duyumlar aldım..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kaan3530

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ya arkdaşlar forumda yeniyim .size bir sey soracağım bu bahsettiğiniz araçlardan bir tane alıp kullanan varmı test eden oldumu.benim 3 alfam ve sonuncusu 159.tavsiyem terettütsüz almanız harika bir araçlar.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaan3530;127489
ya arkdaşlar forumda yeniyim .size bir sey soracağım bu bahsettiğiniz araçlardan bir tane alıp kullanan varmı test eden oldumu.benim 3 alfam ve sonuncusu 159.tavsiyem terettütsüz almanız harika bir araçlar.

Ağzımızın suları akıyor sadece :) Şu an TR'de o paraya o arabaya yatırım yapmam ben olsam.Ha paraya para demeseydim o zaman düşünülürdü.Zevkli bir makina olsa gerek..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;29478
Çok beğensemde bu araçları maalesef FIAT çatısı altında pek güven vermiyor.Ayrıca çok sık arıza yapıyor diye duyumlar aldım..
Ailemde 2007 model 1.9 JTS 160hp benzinli var.

156 vardı daha önce ve arıza olarak ocağımıza incir ağacı dikmişti ancak 159 inanılmaz sorunsuz bir otomobil hiçbir kronik sorunu bulunmuyor.

Yol tutuş olarak sınfının en iyi aracı 3 serisi ve Mercedes C serisinden daha iyi yol tutuyor. Devirli kullanımı seviyor benzinli motor biraz fazla yakıyor keyifli bir araç ama almışken dizelini almanızı tavsiye ederim LPG takmak mantıklı değil o motora...

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
159 gercekten cok hos duruyor, yola yakısır, güvenli, konforlu, performanslı bi arac oldugu asikar, görünüs zaten 10 numara, maddi sorun yoksa, alınabilecek bi arac,

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baran35;127557
Ailemde 2007 model 1.9 JTS 160hp benzinli var.

156 vardı daha önce ve arıza olarak ocağımıza incir ağacı dikmişti ancak 159 inanılmaz sorunsuz bir otomobil hiçbir kronik sorunu bulunmuyor.

Yol tutuş olarak sınfının en iyi aracı 3 serisi ve Mercedes C serisinden daha iyi yol tutuyor. Devirli kullanımı seviyor benzinli motor biraz fazla yakıyor keyifli bir araç ama almışken dizelini almanızı tavsiye ederim LPG takmak mantıklı değil o motora...

Koyu yazılan kısma dikkat çekmek lazım.

Daha önce yapılan bir D sınıfı sedanlar arası geyik testi karşılaştırmasında Alfa 159 BMW 3 serisini geride bırakarak en başarılı D sınıfı sedan modeli olarak öne çıkmıştı. Hatta Honda Accord aynı testte başarısız olup sonuncu olarak gayet güzel bir uyarıda bulunmuştu.:D

Ha, geyik testi dediğimiz olay "yol tutuş" kriterlerinin sadece biri olduğundan sadece bu alanda başarılı olan bir araç için kesin olarak "en iyi yol tutan araç" diyemeyiz. Daha pek çok kriter söz konusu. Ayrıca arkadan itişli araçların geyik testinde bir dezavantaja sahip olduğu da söylenir.
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]