škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Stop boyama çalışmamız.

06navy · 70 · 29584

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Birim zamanda daha fazla veri elde edebilmek için bir alt viteste yaparlar.Birde son hıza çıkabilmesi daha rahattır bir alt viteste.
Fabrika verileri tezgah verileridir,araç üzerindeki değerler değildir,o nedenle düşük ve farklı çıkar sonuçlar.Yola aktarılan güçlerimizinde düşük olması gibi.Bizim 130 HP'lik vRS 116-118 HP falan veriyor yola.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06navy;25127
Çok zor bir işlem değil ama boyanın miktarını iyi ayarlamak gerekiyor, bir h.sonu Gökhan'ı da alıp gelin 2 saatde hallederiz birlikte :ok:

Yusuf harici işçilik alırım ona göre :bnn::kiki:

1 kutu sprey boya ile 4 tane stop grubunu kapkapara yaparım :hanz:

Yusuf gündüz görmemiştim iyi oldu bence yakıştı. Hatta biraz daha kararması lazım sanki :knp:

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;25637
Yusuf harici işçilik alırım ona göre :bnn::kiki:

1 kutu sprey boya ile 4 tane stop grubunu kapkapara yaparım :hanz:

Yusuf gündüz görmemiştim iyi oldu bence yakıştı. Hatta biraz daha kararması lazım sanki :knp:

yok be Erhan, bundan fazla kararması abartı olur gibi, hatta bi ton daha az kararsaydı daha hos olur gibiydi bence,
bu arada aynı memlekette yasıyoruz, bizimde fabisimiz var, haber vermiyorsunuz :kiki:, ama ben seni Pazartesi aksam üzeri 19,00 gibi sanayide spor egzos bi aracla gördüm, sana cok benziyordu, dogrumu görmüsüm?

hakanerdogan

• Ziyaretçi
şindi bu stoba sıktığınız boya bizim bildiğimiz yapı marketlerden temin edebileceğimiz normal sprey boyalar mı?

octaviaman

• Ziyaretçi
Yusuf eline sağlık güzel iş olmuş.Sonuca ilk baktığımda yadırgasam da ,eski halinin fotosuyla kıyaslayınca olayın yakıştığı hemen belli oluyor.Güle güle kullan.Yalnız ön camdaki folyo Bana da itici geldi.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
o ön camdaki folyo geri sökülmüyor mu, söküldükten sora mavi bi gölge bırakan değil mi?

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: uğur;25555
çok çok amatör bir şekilde fikir olması amacıyla bişeyler yaptım :) :knp:

Sagolasın kardeş, yaylandırmışın arabayıda :D Zaten kanım bitleniyo çakacam yayı o olacak :) Kapı direklerini bu h.sonu hallederim ama koruma çıtalarını orjinal birşey olmadıkça takmam heralde, ben bi araştırayım onu.

Alıntı yapılan: hakanerdogan;25751
o ön camdaki folyo geri sökülmüyor mu, söküldükten sora mavi bi gölge bırakan değil mi?

Yok sökünce aynen eski halini alır. Valla ben oraya göre satılan siyah cam filmlerinden alıp yapıştırcaktım ama Erhan'da varmış mavi disifix yapıştırdık, güneşimi kesiyo gözüm de alıştı en azından yaz geçene kadar sökmem heralde :)

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yusuf elinize sağlık... ön cam harici çok süper olmuş... çok yakışmış...:ok:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yok Mustafa yanlış görmüşsün :) Seneye kadar araba yok bende...

Alıntı yapılan: hakanerdogan;25741
şindi bu stoba sıktığınız boya bizim bildiğimiz yapı marketlerden temin edebileceğimiz normal sprey boyalar mı?

Amman diyim. Sonra stoplara ben naaptım edasıyla haykırırsın :kiki:

STOP BOYASI. Yapı marketlerde ben hiç rastlamadım. Zaten o yapı marketlerde ben ne arasam hiç birşey yok. Bi plastx satmaz mı canım insan :huh:

Stop boyasını kullanmak isteyenler amman dikkatli kullanın. Fazla abartmadan sıkın. Boya kısa bir süre (5-10 dk) içinde zaten kuruyup kendini topluyor.

O kapı çıtalarını da eski arabamdan sökene kadar göbeğim çatlamıştı :) Takmak için 2 kere düşünmek lazım. Kapı 2 ye bölünüyor resmen...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
şimdi biraz düşündüm, anamın mutfak dolapları ve çekmecelerin diplerine yapıştırdığı şeffaf yapışkanlı bişey var, hani şu hava bırakmadan yapıştırmak zorunda olduğunuz rulo şeklinde satılan...

bunu kırmızıya boyayıp stoplara yapıştırsak, maksat full kırmızı yapmak ya, yada sadece stoptaki beyaz olan yeri folyolayıp onu kırmızıya boyasak?

amacım stoplarıma boya değdirmeden maskelemek, geri dönüşü kolay olması bakımından. kırmızı boya ofiste olacak, olur derseniz bi deneyeyim :hanz:

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Kapı çıtalarını sökerken aman dikkat! ;)
[SIGPIC][/SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ero__;25851
Yok Mustafa yanlış görmüşsün :) Seneye kadar araba yok bende...

Amman diyim. Sonra stoplara ben naaptım edasıyla haykırırsın :kiki:

STOP BOYASI. Yapı marketlerde ben hiç rastlamadım. Zaten o yapı marketlerde ben ne arasam hiç birşey yok. Bi plastx satmaz mı canım insan :huh:

Stop boyasını kullanmak isteyenler amman dikkatli kullanın. Fazla abartmadan sıkın. Boya kısa bir süre (5-10 dk) içinde zaten kuruyup kendini topluyor.

O kapı çıtalarını da eski arabamdan sökene kadar göbeğim çatlamıştı :) Takmak için 2 kere düşünmek lazım. Kapı 2 ye bölünüyor resmen...

heuuu, peki üst mesajımda dediğim üzere normal kırmızı olmaz mat kaçar diyorsun, bu stop boyasından bulup, folyoyu boyasak?? :)

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yada gecenden kalan light black cam filmi ile yapsak olurmu?
yapıstır, begenmezsen sökmek icin,

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mustisahin;25877
yada gecenden kalan light black cam filmi ile yapsak olurmu?
yapıstır, begenmezsen sökmek icin,

gel yapalım şu stop kızartma işini, ben full kırmızı istiyom. :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Bir ara Fabişime yapmıştım film ile, değişik bir deseni vardı, hoşuma gidiyordu...