škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Stop boyama çalışmamız.

06navy · 70 · 29596

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ero__;26096
Arrrkadaşım karıştırmasana deşmesene maziyi bak yardım etmem ha! :D

tamam tamam. :lol:

boya gelsin yapacam o zaman görüşürüz :D:D

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;26084
ne öle hem bey mey komutanım? buluşmada ayağınla çeşmeyi açıp ortalığı batırdığını meyve suyunuda döktüğünü unutmadım :kiki:

hangi ara oldu yaw... biz nerdeydik...:kiki:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beytullah;26125

ben sahidim, tenhada oldu,:)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;26125

İlahi Erhan komutan ya, beni gülmekten komaya soktu o gün, Mustafa Abide vardı, hatta tam hanım teyzeler geçerken açtı suyu yol verecem diye hepsini ıslıyordu :++: :++: :++:

go carttada iyi yanlıyordu ama arabalar eşit olunca... eh benim olduğum arabayla onun ki bir değil, çekmiyordu pek :hanz::hanz::hanz:

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;26127
İlahi Erhan komutan ya, beni gülmekten komaya soktu o gün, Mustafa Abide vardı, hatta tam hanım teyzeler geçerken açtı suyu yol verecem diye hepsini ıslıyordu :++: :++: :++:

go carttada iyi yanlıyordu ama arabalar eşit olunca... eh benim olduğum arabayla onun ki bir değil, çekmiyordu pek :hanz::hanz::hanz:

:hanz::hanz::hanz: İzmit Carrefour'un üst otoparkına yeni go cart pisti yapmışlar, arabalar da sıfır cillop gibi, bir ara buluşalım :favo1:

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06navy;26166
:hanz::hanz::hanz: İzmit Carrefour'un üst otoparkına yeni go cart pisti yapmışlar, arabalar da sıfır cillop gibi, bir ara buluşalım :favo1:

Sen hiç konuşma abisi hele bu akşam binmedin ya ... Yok leyn sana boya moya .... :bnn:

Hakancım, arabalar daha doğrusu en azından o pistteki arabalar eşite yakın. Ancak kilo farkını da göz önüne alırsan pilotajımla ezdim de ses etmiyorum bak şurda konuk sayılırız terbiyemizle oturuyoruz yoksaaa...

:kart::favo1:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
biz gittikten sonra senin arabayı ağır bakıma sokmuşlar, bütün ön takım değişmiş, baskı değişmiş, yamulan piston kollarını tornalamışlar :hih: :hih: :hih:

hem öle misafirlik neyim olmaz abicim, sen gel bizi gülmekten yar, ondan sora misafirim de :hanz:

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bi pazar gününü ayarlayalım... kahvaltılı bi buluşma güzel olur... zaten riva buluşması yattı.. bursada olmuyo... bari izmitte buluşalım...:ok:

ben cartinge gelirken şantiyedeki şoförümüde getirecem... eleman kaç gündür çekiyo... taş düşürüyomuş.... mustafa bi icabına bakar...:hanz:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;26191
Yapın bir org. gelelim İzmit'e :ok:

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=1832