škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1024649

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ALİ İLA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ya hala evlerinin önüne parketmesinler diye beton bloklar koyup içinede 2 tane ot dikip yeşili seviyoruz imajı veren arkadaşlar, size sesleniyorummm :)  artık daha ucuz,daha pratik ve daha zararsız plastik asfalta monte edilebilir engeller var, lütfen sizde artık bunları kullanmaya başlayın...yoksa o beton bloklarınızın içine kenevir tohumu atıp sizi polise şikayet edeceğim :) :) :)

haftasonu bitanesinin hareket edip etmediğine baktımda tamponlan :( acil bi işim vardı, sağ-sol aynalardan göremedim meğersem tam ortada kalmış, hızlı yanaşıncada bipbip sesi gelene kadar ufak temas yaşadık...  Neyse artık ayın 9'unda bi aksilik olmaz ise işin erbablarından gerekli yardım ve tavsiyeleri alırız..
:gut:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: ali ila;269700
o beton bloklarınızın içine kenevir tohumu atıp sizi polise şikayet edeceğim :) :) :)

:++:                             :++:

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ALİ İLA;269700
ya hala evlerinin önüne parketmesinler diye beton bloklar koyup içinede 2 tane ot dikip yeşili seviyoruz imajı veren arkadaşlar, size sesleniyorummm :)  artık daha ucuz,daha pratik ve daha zararsız plastik asfalta monte edilebilir engeller var, lütfen sizde artık bunları kullanmaya başlayın...yoksa o beton bloklarınızın içine kenevir tohumu atıp sizi polise şikayet edeceğim :) :) :)

Allah bizi şikayet edecekmiş.. :D :D :++::++:
Şaka bir yana geçmiş olsun....Onları alıp sallasaydınız çöpe.. :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim arabaların en rahat en tatlı yerleri pedal yumuşaklıkları ve konumlarıdır. Bu konuda çok sıkıntı yaratmaması gerekiyor, debriyajlar zaten hidrolik artık eski mekanik sistem bile değiller :) Eski sistemlerde bile biraz yağ sürdünüz mü bayağı bir süre yumaşak kalırdı, başka bir sorun yoksa. Çok yoğun trafikte manuel arabada sol ayak ağrısı zaten olur belli bir süre sonra, araba ne olursa olsun, kişinin fiziki yapısına görede değişebilir elbette ama zaten yormaya başlar belli bir sürede.

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;269772
Bizim arabaların en rahat en tatlı yerleri pedal yumuşaklıkları ve konumlarıdır. Bu konuda çok sıkıntı yaratmaması gerekiyor, debriyajlar zaten hidrolik artık eski mekanik sistem bile değiller :) Eski sistemlerde bile biraz yağ sürdünüz mü bayağı bir süre yumaşak kalırdı, başka bir sorun yoksa. Çok yoğun trafikte manuel arabada sol ayak ağrısı zaten olur belli bir süre sonra, araba ne olursa olsun, kişinin fiziki yapısına görede değişebilir elbette ama zaten yormaya başlar belli bir sürede.

sorunu buldum bugun:) kahrolası paspasım:++:   pedalın döşemeye değmediğini farkettim.(Harbi vitese geçmnedi. dağıtıyordum şanzımanı) dünkü aşırı sinirden fark edemedım heralde :sopa:  baya bir girmiş pedalın altına yeni pas pas bakıcam.  titremeye yapacak birşey yok:) şimdilik biraz daha rahat gibi...
bazı bayan sürücüler ve vurdum duymaz sol şerit kaplumbağaları....

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar nette gezinirken şöyle bir gözlük buldum antifar gözlüğü bu nedir ne değildir aslı varmıdır bu aparatın.
http://www.gecegozlugusiparis.com/
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ALİ İLA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 97has;269742
Allah bizi şikayet edecekmiş.. :D :D :++::++:
Şaka bir yana geçmiş olsun....Onları alıp sallasaydınız çöpe.. :)

sallamak mı? çöpe mi? beton yav bunlar... hasar yok saolun, 4-5 cm lik bişi ve derinde değil gibi..
:gut:

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;269823
Arkadaşlar nette gezinirken şöyle bir gözlük buldum antifar gözlüğü bu nedir ne değildir aslı varmıdır bu aparatın.

kullanışlı birşeye benziyor :thank:  abartı xenonlar için iyi olurdu.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;269823

Babam bir aralar kullanıyordu.Gece faydalı oluyor ama gözlük kullanmayı sevenler alsın yoksa bi zamandan sonra sıkıyor :)

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aynı sitede satılan powersocket %30 yakıt tasarrufu sağlıyormuş :hanz:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: a_tansel;269934
aynı sitede satılan powersocket %30 yakıt tasarrufu sağlıyormuş :hanz:
Geçtik o zaman.:hanz:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bizim ufaklığın sınıfına akıllı tahta düşünüyoruz ben ilgileneceğim,akıllı tahtada dikkat etmem gereken nedir,birde projeksiyon cihazı alınması zorunlumudur bu aparatla birlikte.bunların hangi özellikte olanını almamız gerekir.1300 tl ye alabileceğimiz bir tahta varmıdır.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;269951
Arkadaşlar bizim ufaklığın sınıfına akıllı tahta düşünüyoruz ben ilgileneceğim,akıllı tahtada dikkat etmem gereken nedir,birde projeksiyon cihazı alınması zorunlumudur bu aparatla birlikte.bunların hangi özellikte olanını almamız gerekir.1300 tl ye alabileceğimiz bir tahta varmıdır.

Bizim okula bu sene yaptılar sadece tahtanın 2000€ olduğunu söylediler ne kadar doğru bilmiyorum. Markası e-board du :ok:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;269955
Bizim okula bu sene yaptılar sadece tahtanın 2000€ olduğunu söylediler ne kadar doğru bilmiyorum. Markası e-board du :ok:
:kork1::kork1:abovvvvv o ne yaw.ilköğretim  için alınacak bir tahta bunun topalanabilmesi imkansız zaten.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kullandığım araçlar içinde fabia debriyajı en yumuşak araba diyebilirim

direksiyon reno grubunun daha hafif kabul ama yüksek hızlardaki hissizlik sorunu var onlarda da.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White