škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1026202

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bugun bir tıkırtı duydum daha dogrusu takırtı 2. kez oldu ılkınde  bıseyı yoktu arabanın sol arka lastıkten 120 km hız ıle gıderken tak  tuk tak tak tak şeklinde ses geldı tırstım ama mecbur devam ettım. 3  yolcumu ındırdıkten sonra ılk saga çektım ve ındım arka tarafa gittım  fısssssss dıye bır ses gelıyor ılk aklıma gelen tupte sızıntı var  tesısat delındı galıba oldu (12 bar basınç var tankta)  sonra bı baktım  lastıkte taş gıbı bırşey saplı dogru lastıkçiye aşagı sokaktakine vardım  adam lastıgı janttan bir ayırdıki ne gorelım tornavida girmiş:confused:   eski şehir yolunda oldu o takırtı. tahminim tornavida yoldaydı tekere girdi 2-3 tur attı o esnada sapı parçalandı, ucu içinde kadı. yahut okulda bilmediğim bir hasım oto parkta tekere soktu yada serserının teki. Giriş şekline baltım 2. ihtimalinde olasılıgı yuksek çunku giriş soldan sağa dogru 40-60 derece arasında aşagı yonlü hareket etmiş. eger 2. ıhtımalse bıdaha yakalarsam once yapanı bayıltıp sonra ormana çekerim arabayı. eger ılkıyse o tornavida eskişehir yolunda ne arıyordu hemde sol şeritte? kaldıki 120 km hızla gıdıyordum.  hadi diyelim düştu nasıl bir pisikopat tornavidayı arabasından düşürür hemde sol şeride? kastiyse allaha havale ediyorum.....:ban:

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia;270092
bugun bir tıkırtı duydum daha dogrusu takırtı 2. kez oldu ılkınde  bıseyı yoktu arabanın sol arka lastıkten 120 km hız ıle gıderken tak  tuk tak tak tak şeklinde ses geldı tırstım ama mecbur devam ettım. 3  yolcumu ındırdıkten sonra ılk saga çektım ve ındım arka tarafa gittım  fısssssss dıye bır ses gelıyor ılk aklıma gelen tupte sızıntı var  tesısat delındı galıba oldu (12 bar basınç var tankta)  sonra bı baktım  lastıkte taş gıbı bırşey saplı dogru lastıkçiye aşagı sokaktakine vardım  adam lastıgı janttan bir ayırdıki ne gorelım tornavida girmiş:confused:   eski şehir yolunda oldu o takırtı. tahminim tornavida yoldaydı tekere girdi 2-3 tur attı o esnada sapı parçalandı, ucu içinde kadı. yahut okulda bilmediğim bir hasım oto parkta tekere soktu yada serserının teki. Giriş şekline baltım 2. ihtimalinde olasılıgı yuksek çunku giriş soldan sağa dogru 40-60 derece arasında aşagı yonlü hareket etmiş. eger 2. ıhtımalse bıdaha yakalarsam once yapanı bayıltıp sonra ormana çekerim arabayı. eger ılkıyse o tornavida eskişehir yolunda ne arıyordu hemde sol şeritte? kaldıki 120 km hızla gıdıyordum.  hadi diyelim düştu nasıl bir pisikopat tornavidayı arabasından düşürür hemde sol şeride? kastiyse allaha havale ediyorum.....:ban:

valla ne desem bilemiyorum..Bence ikinci ihtimal daha yüksek...Valla kim böyle bişey yapar bilmiyorum....:(:(Çok geçmiş olsun...Lastikte bişey var mı yada jantta?

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 97has;270097
valla ne desem bilemiyorum..Bence ikinci ihtimal daha yüksek...Valla kim böyle bişey yapar bilmiyorum....:(:(Çok geçmiş olsun...Lastikte bişey var mı yada jantta?

Teşekkür ederim. Allah korudu. zaten lastiğe açılı girmiş, iç yanağı epey zedelemiş ama sap kopmasaymış lastik parçalanabilirmiş. Benim canım mesele değilde 3 arkadaşımın sorumluluğuda uzerimdeydi. jantta zarar yok:)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şanssız insan.:)  Geçmiş olsun :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;270148
Şanssız insan.:)  Geçmiş olsun :)

:utan: Tesekkur ederim...  demir ucunu saklıyorum :D hatıra... ders...:blg:  4 lastiğinizi kontrol etmeden arabanızın altına eğilip bakmadan arabanıza binmeyin:) kaderin onune geçilmez ama yön verilir:)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia;270152
:utan: Tesekkur ederim...  demir ucunu saklıyorum :D hatıra... ders...:blg:  4 lastiğinizi kontrol etmeden arabanızın altına eğilip bakmadan arabanıza binmeyin:) kaderin onune geçilmez ama yön verilir:)

O kontrol işi mutlaka yapılmalı, biz çok atlıyoruz unutuyoruz, arabanın etrafında bir tur atılır bakılır sağına soluna öyle çıkılır aslında doğru diyorsun. Ehliyette motor hocamın her ders söylediği şeydi bu.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia;270092

Çok geçmiş olsun :(

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;269951
Arkadaşlar bizim ufaklığın sınıfına akıllı tahta düşünüyoruz ben ilgileneceğim,akıllı tahtada dikkat etmem gereken nedir,birde projeksiyon cihazı alınması zorunlumudur bu aparatla birlikte.bunların hangi özellikte olanını almamız gerekir.1300 tl ye alabileceğimiz bir tahta varmıdır.
güncel:bnn:

Alıntı yapılan: Fabia;270108
Teşekkür ederim. Allah korudu. zaten lastiğe açılı girmiş, iç yanağı epey zedelemiş ama sap kopmasaymış lastik parçalanabilirmiş. Benim canım mesele değilde 3 arkadaşımın sorumluluğuda uzerimdeydi. jantta zarar yok:)
çok geçmiş olsun,bayramdan buraya dönerken bizim sağ ön lastiğede civata kaçmış çıkarttık lastikçiden.onunda nasibi varmış demekki octiden:++:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı
fenomen´isimli üyeden Alıntı
Arkadaşlar bizim ufaklığın sınıfına akıllı tahta düşünüyoruz ben ilgileneceğim,akıllı tahtada dikkat etmem gereken nedir,birde projeksiyon cihazı alınması zorunlumudur bu aparatla birlikte.bunların hangi özellikte olanını almamız gerekir.1300 tl ye alabileceğimiz bir tahta varmıdır.

Akıllı tahtada 3 bileşen var bizdekilerde, projeksiyon cihazı, PC (veya laptop), akıllı perde  ;)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;269951

Alıntı yapılan: kadir_;269955
Bizim okula bu sene yaptılar sadece tahtanın 2000€ olduğunu söylediler ne kadar doğru bilmiyorum. Markası e-board du :ok:
Bırakın hocam ya! Tebeşirin suyu mu çıktı sanki. Mis gibi ciğer açar aynı zamanda.:D

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim okul tahtası özel bir kalemle çalışıyor.Active inspire diye bir program kullanıyor.Tabiki fiyatını falan bilmiyorum aklıma geldi paylaştım.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;270247
Akıllı tahtada 3 bileşen var bizdekilerde, projeksiyon cihazı, PC (veya laptop), akıllı perde ;)
akıllı perdeden kastınız akıllı tahtamıdır hocam?

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;270252
Bırakın hocam ya! Tebeşirin suyu mu çıktı sanki. Mis gibi ciğer açar aynı zamanda.:D
:++::++::++:haşmetlüm çağa ayak uyduralım dedik kötümü ettik:bnn:

Alıntı yapılan: ST-max;270478
Bizim okul tahtası özel bir kalemle çalışıyor.Active inspire diye bir program kullanıyor.Tabiki fiyatını falan bilmiyorum aklıma geldi paylaştım.
peki o kalemin yazıldığı ortam/tahta/nesne nasıl bişi?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
plastik dokunmatik ekran gibi birşey birtek o kalemi algılıyor.

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu akşam arabamı 90000 bakımı için servisime bıraktım:...........

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Alıntı yapılan: Real81;270811
bu akşam arabamı 90000 bakımı için servisime bıraktım:...........
hayırlı bakımlar.inşallah az masrafla tertemiz ve bakımlı bir roomster olur.:)
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com