škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

**Periyodik Bakım Kampanyaları**

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı resolute

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Balasagun;593823
Offf one ya 450tl nelerine yetmiyor aralıkta indirim kampanyası oluyor beklemek lazım
Servis şu an fiyat böyle. Bir iki ay sonra kampanya olacaktır. İsterseniz bekleyin demişti. Garanti için de bir iki ay geçirmek sorun olmaz demişti.
Kasım sonu yada Aralık gibi kampanya bekliyorum ben de.

Çevrimdışı vtecman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Dün 23 binde 30 bin bakımı yapıldı 690 tl KDV dahil fiyat karşılığında tabi , hayırlısı olsun :)

Çevrimdışı Oflu29

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vtecman;593985
Dün 23 binde 30 bin bakımı yapıldı 690 tl KDV dahil fiyat karşılığında tabi , hayırlısı olsun :)

Hangi serviste yaptrdin

Çevrimdışı vtecman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Oflu29;594040
Hangi serviste yaptrdin

Avek'te yapıldı .

Çevrimdışı Oflu29

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vtecman;594046
Avek'te yapıldı .
Cok sagol cvp icin bide yunculere sormak lazim orda genelde daha uygun oluyo hemde foruma indirim yapiyo

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,
Aracımı bu yıl Ocak ayının 4'ünde teslim almıştım. Araç şu anda yaklaşık 13bin km'de. Servise 15bin'i geçirmeden mi götürmem gerekir? Ayrıca istanbul Atakent'te oturuyorum kampanyalı fiyatı olan tavsiye edebileceğiniz servis olur mu?

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ordic;594163
Merhaba arkadaşlar,
Aracımı bu yıl Ocak ayının 4'ünde teslim almıştım. Araç şu anda yaklaşık 13bin km'de. Servise 15bin'i geçirmeden mi götürmem gerekir? Ayrıca istanbul Atakent'te oturuyorum kampanyalı fiyatı olan tavsiye edebileceğiniz servis olur mu?
[MENTION=12265]ordic[/MENTION]

Merhaba. İllaki 15 bini geçmeden bakıma gidilecek diye bir kural yok. 15.000'i biraz aşsa bile sorun olmaz. Kendi başına bakım kampanyası yapan bir skoda servisi varsa bile ben duymadım. Bildiğim kadarıyla Kasım'ın 2. yarısında ya da Aralık ayında skoda bakım kampanyası düzenliyor ve bu kampanya tüm skoda servislerinde uygulanıyor :o

Çevrimdışı vtecman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Oflu29;594147
Alıntı yapılan: vtecman;594046
Avek'te yapıldı .
Cok sagol cvp icin bide yunculere sormak lazim orda genelde daha uygun oluyo hemde foruma indirim yapiyo

Yüncülere yakın olan için avantaj evet . Ama kağıthane'den tekirdağ'a çok uzak. Yirmili yaşlarda köfte yemeye giderdik . Şimdi çok uzun geliyor o yol :)

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba,
bir kampanyadan sizi haberdar etmek istedim.
Malum mtv ayındayız ve bankaların mtv ödemeleri için kampanyaları var.
bunlardan biri de şu; işbankası maximum karta mtv ödemelerinde 3 taksitle yaparken aynı zamanda Bosch Car Servise'den %30 indirim sağlaması.

ben geçtiğimiz sene 15bin bakımına girer Bosch Car Servise den fiyat almıştım ve bana kullanılan malzeme ve motor yağı ile birlikte 300tl civarı fiyat çıkarmışlardı. bu parçalar servisinde kullandığı aynı parçalardı, ama ilk bakım olacağı için ve garanti kapsamında olması için skoda servisini tercih etmiştim.

bu sene de yine aşağı yukarı bu fiyattan bakım yapılırsa ki 350tl deseler, bunun %30 u ile birlikte neredeyse 250tl bakımı bu kampanya ile yaptırabiliriz diye düşünüyorum. tabi bu bosch servisini tercih edenler için.

haber vermesi bizden, değerlendirmesi sizden olsun.:)
http://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=MTV+%C3%96demelerinde+Taksit+Kampanyas%C4%B1&IdCampaign=MTIxMA==-ISB

Çevrimdışı RC0337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bi hortlatalım bakım fiyatı alan var mı şubat ayı içinde

Çevrimdışı cancan7024

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar konya civarı için de fiyat alan, yakında periyodik bakım yaptıran var mı? bizi bilgilendirse. gelecek hafta 15000 bakımıım var. 1,2 tsi aracım.

Çevrimdışı mokur

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhabalar,
Büyükçekmece Özaydın 1.6 TDI için 30000 bakımına 680 TL fiyat verdi.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mokur;608292
merhabalar,
Büyükçekmece Özaydın 1.6 TDI için 30000 bakımına 680 TL fiyat verdi.

680'e dışarda triger bakımı biter.Bu fiyata araçta garanti olsa bile gitmem.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı mokur

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;608294
680'e dışarda triger bakımı biter.Bu fiyata araçta garanti olsa bile gitmem.

Haklısınız bakım fiyatları fahiş durumda. %10 indirimli hali şu anda bu fiyatlar. Normalde 760 tl fiyat veriyorlar.

Çevrimdışı cancan7024

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sevgili dostlar;
kış bakımı kampanyası geçen hafta bitmiş. 1.2 tsi araç için 15000 bakımına 596TL fiyat verdiler.cumartesi inşallah yaptıracağız