škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

**Periyodik Bakım Kampanyaları**

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ayran_Buz;586472
Bu arada aracın 15.000 bakımıdır bu

Antalya 572,60 aldı benden.  Pazarlıksız.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı ilhana

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ayran_Buz;586471
630 lira spaceback için fiyat istediler.

15.000 bakımı için 630TL çok gibi. Bencede başka şehirlere bakmalısınız.
Şehir dışı yakın olarak Düzce'de Erkur ve Sakarya'da Otokur var ama kalitelerini bilmiyorum.

Çevrimdışı nedemeklazım

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
1.4 DSG Dizel aracım için Ankara'da bulunan 2 servisten de fiyat aldım. 630-650 arası bir rakam verdiler. Şehirdışında daha ucuz yerlere de git / gel masrafı aynı kapıya çıkacağından mecburen burada yaptıracağım. Cumartesi günü için randevu aldım. Haftasonu İstanbul'a gidip gelmek zorunda kaldığımdan araç şuanda 15300 km'de haftasonuna kadar 15500'e dayanır.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün aracımı bıraktım 590 tl demişlerdi pazarlıkla 560 a düştü çünkü birşeyler yaparız sözleri vardı. Ben oradayken bir iki kişi vardı dizel araçlar için 650 tl istiyorlar zam yapmışlar sanırım.

ek olarak: tam sentetik değil sentetik yağ kullanmışlar paramızla rezil oluyoruz resmen hemde fıçı yağ :( en azından castrol
« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2016, 16:27:58 Gönderen: **SEMİH** »

Çevrimdışı Seralta

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

SPACEBACK 2015 1.2 TSI ELEGANCE kullanıcısıyım. 30.000km bakımı için bugün Sertepe (BURSA) 700-750TL civarında, Otokur (SAKARYA) 780TL, And (ANKARA) 810TL, Efe (ANKARA) 770TL civarında fiyat verdi. Aracın garantisinin dolmasına 6 ay kadar var. Dışarıda bir servise bakımı yaptırmak daha mantıklı geldi bana. Kaldı ki Eskişehir'den gideceğim. Yorumlarınızı alabilir miyim?

Eskişehir Speedy ise 450 TL fiyat verdi. Ayrıca garanti devam etse bile Speedy'de yapılan bakımlar garantiyi bozmuyor dendi. Sanırım Speedy'i tercih edeceğim.
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2016, 14:02:07 Gönderen: Seralta »

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aracımın yağını bakım yaptırmadan önce castrol ün sarı gold serisi yağını koydum dışarda kendim araba çok farketti. O yağı uzun süre kullandım. Sonrasında arabanın bakım zamanı gelince bakıma götürdüm sözde garantiden çıkmasın diye. Herneyse koydukları yağın dışardan aldığım yağla alakası yok! Ya tekrar kendim yağı değiştiricem yada arabayı sözde garantiden çıkartıcam!
Birde şöyle bir husus var özellikle 1.2 1.4 motor kullananlar istanbul ankara izmir gibi şehirlerde yaşayanlar. 15bin bakımını beklemeyin. Filtreler ve yağ 10bine gelmeden filtre ve yağ çok çabul kirleniyor. Hem çekişi düşüyor hem çok yakıyor hemde motorda aşınmalar başlıyor. Araçlarımızın 15bine geldiğinde pestili çıkıyor.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yaptırdığını servisi bilmem ama Antalya çağ oto orjinal olarak tabir edip o dediğiniz yağı koyuyor.

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;588052
Yaptırdığını servisi bilmem ama Antalya çağ oto orjinal olarak tabir edip o dediğiniz yağı koyuyor.

Varil yağ değilse okeydir. Ama sözde yağ o deyip varilden koyarlar.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yeşil R53;588076
Varil yağ değilse okeydir. Ama sözde yağ o deyip varilden koyarlar.

Kapalı koydular.

Çevrimdışı semioli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
K.Maraş'ta 567,00 TL'ye 5 taksit yaptırdım.

Kuruş inemezlermiş :)

Çevrimdışı resolute

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yıl sonu bakım kampanyalarını bekliyorum. Fiyatlar şu anda geçen yıla göre yüksek gibi.

Çevrimdışı vtecman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: resolute;593774
Yıl sonu bakım kampanyalarını bekliyorum. Fiyatlar şu anda geçen yıla göre yüksek gibi.

Bugün fiyat aldım 30 bin bakımı için 680 tl fiyat verdiler .

Çevrimdışı Balasagun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/sadayrapid/
Offf one ya 450tl nelerine yetmiyor aralıkta indirim kampanyası oluyor beklemek lazım

Çevrimdışı Ayran_Buz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bilginiz olsun,bazıları telefonda fiyat söylüyor ama gidince indiriyor. Telefonda indirimli fiyat vermek istemiyorlar

Çevrimdışı vtecman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ayran_Buz;593827
Bilginiz olsun,bazıları telefonda fiyat söylüyor ama gidince indiriyor. Telefonda indirimli fiyat vermek istemiyorlar

Evet aslında telefondaki bayan , servisimizde fiyat değişikliği olabilir telefonda net fiyat söyleyimiyoruz demişti . Yarın sabah gidicem artık buradan gerçek rakamı paylaşırım :)