škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

**Periyodik Bakım Kampanyaları**

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı umraniyeskoda

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
OĞUŞLAR SKODA'DAN YAZA MERHABA KAMPANYASI
Tüm Skoda Modellerine Özel Periyodik Bakımda İnanılmaz Fırsat

• MOTOR YAĞI DEĞİŞİMİ
  • YAĞ FİLTRESİ
  • HAVA FİLTRESİ
  • POLEN FİLTRESİ
  • ORİJİNAL DİAGNOSTİK BAĞLANTISI
  • BİLGİSAYARLI ARIZA TESPİT VE SİLİNMESİ
  • 40 NOKTA BAKIM
  • İÇ DIŞ YIKAMA
  • VE SÜRPRİZ HEDİYE!

İSTANBUL - ÜMRANİYE'DE BULUNAN
2500 m2 Kapalı Servis Alanımız ve 20 Yıllık Skoda Uzman kadromuz ile Hizmet vermekteyiz.
İrtibat: 0216 533 7474
Adres: Armağanevler mah. Akdeniz cad. dere sok. no.153 Ümraniye
TÜM MARKA ARAÇLARA;
TÜM SİGORTALAR İLE ANLAŞMALI HASAR ONARIM HİZMETİ
RESMİ EMİSYON PULU
ROT BALANS VE LASTİK DEĞİŞİMİ
YAĞ BAKIMI YAPMAKTAYIZ

Çevrimdışı nedemeklazım

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ankaradaki iki servis de 1.4 TDI 30.000 bakımı için 835 - 865 gibi rakamlar verdi.
And'a haftasonu gideceğim bir aksilik olmazsa. Ancak telefondaki arkadaş bujilere dair bilgilendirme yapmadı.

Yağ, filtreler vs. değişecek dedi. 15.000 bakımının aynısı gibi bir şey sanırım :)

Çevrimdışı nedemeklazım

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, merhaba.

Haftasonu and oto'da 30.000 bakımını yaptırdım. Cam suyu hariç 854 lira ödedim. 15.000 bakımındaki filtre fiyatlarıyla karşılaştırdığımda muhtemelen kur farkından kaynaklı fiyat artışları var her kalemde. Bu da fiyatlara yansımış.

4 tane filtreye bu para alınıyor ancak araç tesliminde yıkama servisi çalışmıyor diye "borcumuz olsun" denilerek araç yıkanmadan teslim ediliyor. İşin ilginci 15.000 bakımını efe'de yaptırmıştım ve orada da "çok yoğunuz, borcumuz olsun" diyerek aynısı yapılmıştı.

Çevrimdışı Uçan Laz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Trabzon CKR'den 710₺ dediler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Rapid Spaceback aracımın 30bin bakımı için, and oto 927TL gibi ultrasüper ötesi bir fiyat verdi.
Bosch Car Service'den ise 325TL fiyat aldım.

Muhtemelen servisler, bahar kampanyası öncesi çarpabildiğini çarpma peşindiler. Daha sonra kampanya kapsamında fiyata %20-%30 indirim uygulayıp piyasa fiyatına çekecekler.

Çevrimdışı RC0337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1,2 TSİ DSG 15,000 km bakım

özydın 705 tl
esenyurt doğuş 710 tl

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nedemeklazım;612555
Arkadaşlar, merhaba.

Haftasonu and oto'da 30.000 bakımını yaptırdım. Cam suyu hariç 854 lira ödedim. 15.000 bakımındaki filtre fiyatlarıyla karşılaştırdığımda muhtemelen kur farkından kaynaklı fiyat artışları var her kalemde. Bu da fiyatlara yansımış.

4 tane filtreye bu para alınıyor ancak araç tesliminde yıkama servisi çalışmıyor diye "borcumuz olsun" denilerek araç yıkanmadan teslim ediliyor. İşin ilginci 15.000 bakımını efe'de yaptırmıştım ve orada da "çok yoğunuz, borcumuz olsun" diyerek aynısı yapılmıştı.

hala mı yıkama makinesi çalışmıyor diyorlar. beni de ekim ayında borcumuz olsun diye yıkamadan gönderdiler. sıfır araçları nasıl yıkıyorlar acaba:mad:

Çevrimdışı nedemeklazım

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;613271
hala mı yıkama makinesi çalışmıyor diyorlar. beni de ekim ayında borcumuz olsun diye yıkamadan gönderdiler. sıfır araçları nasıl yıkıyorlar acaba:mad:

Arkadaşın söylediğine göre sıfır araçları da yıkayamıyorlarmış. Hayır gerçekten birgün gidip borcumu tahsil etmeye geldim. Yıkayın aracımı deseniz ne diyecekler acaba?

Bu arada bana tuhaf gelen bir durum var. Şimdi yazılan fiyatlara bakıyorum, aynı servis, aynı araç, aynı km bakımı ama iki farklı fiyat var. Neye göre fiyatları belirliyorlar acaba?

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nedemeklazım;613275
Arkadaşın söylediğine göre sıfır araçları da yıkayamıyorlarmış. Hayır gerçekten birgün gidip borcumu tahsil etmeye geldim. Yıkayın aracımı deseniz ne diyecekler acaba?

Bu arada bana tuhaf gelen bir durum var. Şimdi yazılan fiyatlara bakıyorum, aynı servis, aynı araç, aynı km bakımı ama iki farklı fiyat var. Neye göre fiyatları belirliyorlar acaba?

ben ekimden sonra aksesuar için gittiğimde sordum hala bozuk mu makineler diye, evet dediler:) yani 7 aydır makine bozuk. And Otomotiv.

kardeşimin aracını vw (etimesgut) bakıma götürdüm fiyatlar aynı ama ilgi daha yüksek, yıkayıp çiziklere rötüş yapıp teslim ettiler. bundan sonra vw aydoğanlara götürürüm Ankara'da.

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar emin olmak için soruyorum, 30bin km bakımında filitre ve yağ haricinde servisin değiştirdiği parçalar var mı? balata, buji vs vs

Çevrimdışı Rapid_Sedan

• Elektronik Mühendisi
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nedemeklazım;611986
Ankaradaki iki servis de 1.4 TDI 30.000 bakımı için 835 - 865 gibi rakamlar verdi.
And'a haftasonu gideceğim bir aksilik olmazsa. Ancak telefondaki arkadaş bujilere dair bilgilendirme yapmadı.

Yağ, filtreler vs. değişecek dedi. 15.000 bakımının aynısı gibi bir şey sanırım :)

Merhaba. Ocak ayında 1.4 TDI DSG aracımın 30000 bakımını Ankara'da yaşamama rağmen, forumda bazı arkadaşların Ankara'daki bayilerde yaşadığı kötü deneyimler ve 1-2 ay sonrasına gün verilmesi nedeniyle Konya Konmar'da 736 TL ye yaptırdım. Hem istediğim güne randevu aldım hem de Ankara'dan 100 küsür lira daha ucuza hallettim. 15000 bakımını da orada yaptırmış ve memnun kalmıştım. Ama bu ikinci bakımda aracın iç kısmında muhtelif yerlerde ustaların yağlı ellerinin değdiği yerler vardı, teslim alırken acelem vardı, pek inceleyememiştim, Allah'tan bej koltuk döşemelerinde değil de plastik kısımlarda vardı ve çıkarabildim. Tek şikayetim bu (aslında bu özensizlik affedilir gibi değil de neyse). Bu özensizlik haricinde tavsiye ederim yolunuz düşerse Konya'ya.
Diğer taraftan, 15000 bakımına ek olarak 30000 bakımında yakıt filtresi de değişiyor, o kadar. Onun haricinde tamamen 15000 ile aynı.

Çevrimdışı fatihmercan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhaba

bugün Altur yetkili serviste 1.yıl bakımını yaptırdım. normalde 705 TL. aracı oradan satın aldığım için 660 TL ye yaptırdım. araç rapid 1.4 DSG dizel.

ayrıca hem genel kontrol hem de yazılım güncellemeleri yapıldı.

Çevrimdışı night

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihmercan;614158
merhaba

bugün Altur yetkili serviste 1.yıl bakımını yaptırdım. normalde 705 TL. aracı oradan satın aldığım için 660 TL ye yaptırdım. araç rapid 1.4 DSG dizel.

ayrıca hem genel kontrol hem de yazılım güncellemeleri yapıldı.

fatih bey bakım hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.
yazılım güncellemesi olarak ne yaptılar acaba, hangi özellikler açıldı bu güncellemeyle?

Çevrimdışı fatihmercan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: night;614246
fatih bey bakım hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.
yazılım güncellemesi olarak ne yaptılar acaba, hangi özellikler açıldı bu güncellemeyle?

sağolun Osman bey.

söylenen şu: şanzıman ve klima güncellemesi yapıldı. ekstra açılan özellikler olmadı.

Çevrimdışı night

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihmercan;614247
sağolun Osman bey.

söylenen şu: şanzıman ve klima güncellemesi yapıldı. ekstra açılan özellikler olmadı.

güncellemeden sonra izlenimleriniz nelerdir var mı bir fark?