škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bisiklet Taşıyıcı önerisi

Ziyaretçi · 114 · 50363

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=8463]DDŞ[/MENTION] Doğukan o zaman sana şöyle birşey uyar : Uygun taşıyıcı

Esasında ben de çok para vermemiştim. Sahibinden de birisi ikinci eline 70-80 civarında birşey istemişti. Ben de öyle almıştım. 2. el malzeme satılan ortamlara bir göz atmak lazım. Genelde bir hevesle alınıp, daha sonra gereksiz kalabalık olarak değerlendirildiği için bari pisliği kalksın diye ucuza satılıyor.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Developer;579166
[MENTION=8463]DDŞ[/MENTION] Doğukan o zaman sana şöyle birşey uyar : Uygun taşıyıcı

Esasında ben de çok para vermemiştim. Sahibinden de birisi ikinci eline 70-80 civarında birşey istemişti. Ben de öyle almıştım. 2. el malzeme satılan ortamlara bir göz atmak lazım. Genelde bir hevesle alınıp, daha sonra gereksiz kalabalık olarak değerlendirildiği için bari pisliği kalksın diye ucuza satılıyor.

Tam olarak bu urune halleniyorum bu aralar. Aslinda haklisin abi. Soyle 50-60₺ bandinda ikinci el bir tik kaliteli malzeme alabilirim bi arastiriyim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;579169
Poseidon Bisiklet Taşıyıcı
İlan No: 307517278
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-poseidon-bisiklet-tasiyici-307517278/detay

Bu urune ne dersiniz?

Linkini verdiğiniz ürün kaliteli bir ürüne benziyor düşünün derim.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;579173
Linkini verdiğiniz ürün kaliteli bir ürüne benziyor düşünün derim.

Ankarada hem fiyati da uygun

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet fiyatı uygun ve aynı şehirde olmanızda avantaj sizin için bisiklet deyip geçmemek gerek 30 bin liralara kadar seçenek mevcut.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;579176
Evet fiyatı uygun ve aynı şehirde olmanızda avantaj sizin için bisiklet deyip geçmemek gerek 30 bin liralara kadar seçenek mevcut.

Valla ben tekrardan keyfini almaya basladim. Btwin aldim bir tane. Trafikte acayip keyifli. Askerden sonra motor alicam sanirim :)

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Motorun zevki de bambaşkadır bende geçen yıl 125 cc bir Kymco scooter aldım şimdi yazlıkta onu kullanıyorum bisikleti İstanbul'a götürdüm nadiren bisiklete biniyorum. Fakat çok uzun yıllar bisiklet kullandım.

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-poseidon-bisiklet-tasiyici-307517278/detay

Bu urune ne dersiniz?

Ürün kaliteli görünüyor. Yakından bak derim ben. Ayrıca hızlıca ürünle ilgili şikayet aratılabilir.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;579180
Motorun zevki de bambaşkadır bende geçen yıl 125 cc bir Kymco scooter aldım şimdi yazlıkta onu kullanıyorum bisikleti İstanbul'a götürdüm nadiren bisiklete biniyorum. Fakat çok uzun yıllar bisiklet kullandım.

Bisiklet zevk icin spor amacli hobi amacli sanirim omur boyu kullanirim. (1-2k lik bisiklet isimi fazlasiyla gorur)

Ama motor alirsam direk yazlik trafikten kacis ulasim araci olarak kullanirim :)

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Bu urune ne dersiniz?

Şahsi fikrim, bu tür taşıyıcılar arasında çok fark yok. Mekanizmaları aşağı yukarı aynı. İki profil demire takılı kanca.  Yani çok para vermeye gerek yok bence.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=8165]mustklc[/MENTION] abi zaten bu da ucuz sayilir. Nasilsa satamiycak 50₺ elden teslim dedim mi her turlu olur o is :)

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;579132
Tavan üstü taşıma sistemlerini düşünen varsa Yeti aracımda bir kez kullandığım İtalyan malı komple alüminyum ve kilitli bisiklet taşıyıcımı ve Yeti araca uygun özel yapım alüminyum ara barları verebilirim ara barlar direk Yeti aracın tavan barlarının bağlantı yerlerine M6 krom imbus vida ile sabitlenmektedir.

Bisikleti Söküp takmak sorun oluyorm....tavanda olunca

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Murat kardeşim bisikleti söküp takmak çok zor olmuyor diğer sistemlerde olduğu kadar zorluğu vardır diyebilirim tek fark tavan sistemlerinde araç da yüksek tavana sahip olduğundan ayağınızın altına bir sandalye vs ile bisikleti koymanız gerekiyor benim bisikletim çok hafif 12 kg bir kez İzmir'den İstanbul'a götürdüm aracı duvar kenarına park etmiş ve duvarın üstünden çok rahat bir şekilde bisikleti taşıyıcıya koymuştum. Ben otomotiv ve makine sanayinde teknik eleman olarak çalıştığımdan taşıma sistemini ve ara barları ilave güvenlik özel parçalar dizayn ederek çok daha güvenli bir hale getirmiştim.

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;579206
Şahsi fikrim, bu tür taşıyıcılar arasında çok fark yok. Mekanizmaları aşağı yukarı aynı. İki profil demire takılı kanca.  Yani çok para vermeye gerek yok bence.

Konu güvenlik olunca bu durumda size katılamıyorum. Bisiklet taşıyıcı olarak hangi sistemi tercih ederseniz edin ucuz ve kalitesiz ürünlerden uzak durun.