škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bisiklet Taşıyıcı önerisi

Ziyaretçi · 114 · 50222

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
İstanbul' da nefes almak güç. Belki de iyice yaşlandım ben.:rm:

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iyi işe yarıro bu tasıyıcılar, ben hatcback fabişin arkasına 2 bisiklet bagladım, sehirlerarası yol yaptım gecen yaz. tabi kayıslarını duzgun monte etmek gerek.

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
konu uzun süredir hareketsizmiş, benim bu hafta kullanmaya başladığım bisiklet taşıyıcım

« Son Düzenleme: 08 Haziran 2016, 08:56:27 Gönderen: Doruk Han »

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13362]Doruk Han[/MENTION]

Sizinki çok extrem birşeymiş.

Ben de hanımla kavga döğüş şunu aldım:
http://urun.n11.com/bisiklet-tasiyici/acs-bisiklet-tasiyici-2-bisiklet-tasima-kapasiteli-P109083152

Ne işe yarar, evde boşa kalabalık..vs. Dediği gibi evde boşa kalabalık oldu.  Bisikleti buna takmaya kıyamadım, ilk ışıklarda suriyeliler arkadan bisikleti götürür gibime geliyor.

Bu arada sizin bisikletin ortasındaki kırmızı-siyah aparat nedir?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Heh tam bende konuyu hortlatacaktim kiii hort oluvermis :)

Bende bisiklete sardim bu aralar tasiyiciya ihtiyacim var.
 [MENTION=8165]mustklc[/MENTION] abi kullanmiyosan sat bana ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;579085
Heh tam bende konuyu hortlatacaktim kiii hort oluvermis :)

Bende bisiklete sardim bu aralar tasiyiciya ihtiyacim var.
 [MENTION=8165]mustklc[/MENTION] abi kullanmiyosan sat bana ;)

siftah yapmadım daha, bi siftahını yapayım hele bakarız :D

Bu bisiklet işine ben de kafayı taktım. Bu ay , arabadan çok bisiklete harcadım nerdeyse. Arka balkonu araba malzemesi ile işgal etmiştim zaten, bir de bisiklet çıktı çıktı. Hanım homurdanıp duruyor :D

Ama farklı bir mecra bu bisiklet denen şey. Forumlarını falan takip ediyorum. 4K- 5K TL paraları bisiklete bayılanlar var.   ucu bucağı yok yani.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=8165]mustklc[/MENTION] 4-5K para bile degil bu is icin. Bende acayip sarmis durumdayim. Bi mavis bisiklette ben aldim.

Suriyeliler calar abi sizin oralarda cukurda duser piskilet. Hele sen gel sat bana sunu :D

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;579084
@Doruk Han

Sizinki çok extrem birşeymiş.

Ben de hanımla kavga döğüş şunu aldım:
http://urun.n11.com/bisiklet-tasiyici/acs-bisiklet-tasiyici-2-bisiklet-tasima-kapasiteli-P109083152

Ne işe yarar, evde boşa kalabalık..vs. Dediği gibi evde boşa kalabalık oldu. Bisikleti buna takmaya kıyamadım, ilk ışıklarda suriyeliler arkadan bisikleti götürür gibime geliyor.

Bu arada sizin bisikletin ortasındaki kırmızı-siyah aparat nedir?

sizin almış olduğunuz aparatı güvenli bulmadığım için hemde araca uymadığı için tercih etmedim çalınma konusuna gelince kesinlikle haklısınız,

bisikletin ortasındaki parça bisikleti tutan ve kilitlenen kelepçe, bu taşıyıcıda bisikletler aparata kilitlenebiliyor taşıyıcıda çeki demirine kilitlenebiliyor

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Helal olsun doruk bey sana. 7 senelik konuyu bulup oradan devam ettigin icin. Artik insanlar okumadigi icin hop yeni konu aciyor.
Bu arada senin tasiyici tam bir efsane ancak suriyeli olmasada yerli hirsli adamlarin dikkatini ceker.

Mustafa bey bendede ondan var senelerdir bagajda geziyor hanimin dirdirindan balkonada cikamiyor garibim. Ancak bir kere iki buyuk piskiletle ankara dan balikesir burhaniye yapti, bir iki kerede evden piknik yerine. Bakma dandik durduguna is goruyor.
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2016, 13:01:31 Gönderen: mdindas »

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim, çalınma konusunda aslında kendisi topuza kilitleniyor fakat aklımda ek tedbir olarak bir kilit ilavesi daha var, ayrıca aparatı katlayıp eve götürürken daha kolay taşıma amaçlı ufak iki teker takmayıda düşünüyorum o arada o kilidide hazırlarım

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tavan üstü taşıma sistemlerini düşünen varsa Yeti aracımda bir kez kullandığım İtalyan malı komple alüminyum ve kilitli bisiklet taşıyıcımı ve Yeti araca uygun özel yapım alüminyum ara barları verebilirim ara barlar direk Yeti aracın tavan barlarının bağlantı yerlerine M6 krom imbus vida ile sabitlenmektedir.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=8463]DDŞ[/MENTION]

kutusundan çıktığı gibi yepisyeni duruyor, siftah yapmadım. hele bir siftahını yapayım sonra bakarız :)

[MENTION=13362]Doruk Han[/MENTION]

sizdeki baya güvenlikliymiş, benim aldığım çok dandik. Bisikleti taşıyıcıya çok sağlam bağlasan da taşıyıcı kaportaya iki tane kanca ile bağlı.  şu ramazan bitsin bakalım siftahını yapacağım

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yok mu bana kullanmadigi piskilet tasiyicisini saticak olan :)

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;579160
Yok mu bana kullanmadigi piskilet tasiyicisini saticak olan :)

Doğukan senin fabia'da sorunsuz kullanabileceğin kaliteli 2 tane gördüm sahibindende.

1. Taşıyıcı linki

2. Taşıyıcı Linki

Bunlar piyasanın iyi ürünleri. thule 1 numarası belki de. Piyasada 60-90TL bandındaki sıfır dandiklerle kıyaslanmaz bile. Uygun ve kaliteli modeller için decathlon'a da bakabilirsin. Corolla varken 1.(peruzzo) ile Karabük - Ankara arasında sorunsuz kullandım. Şu ara octiye olmadığı için binadan bir arkadaş kullanıyor ve satmam için ısrarcı olmasına rağmen 2. araç olursa diye sürekli bir bahane buluyorum. Bu arada bisiklet almak isteyen olursa Demetevler'de performans bisiklet (Sadun BEKER) güvenilir bir satıcı. Sezon sonu ya da eski bir model bisiklet tercih ederseniz uygun fiyata (2K yerine 1,5K gibi) da bulabilirsiniz.
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2016, 19:20:56 Gönderen: Developer »

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=12046]Developer[/MENTION] abi onerilerin icin cok tesekkur ederim. Thule u ozellikle biliyorum isim yapmis cok guzel bir marka. Ancak bunlar benim butcemi asiyor malesef :(

Yeni bisiklet aldim, arabaya surekli biseyler aliyorum cocuk gibi bitmiyor sagolsun bir de tasiyiciyla evden eymire kadar gidip gelmeyi (haftada 1) dusundugum icin pahali da birsey dusunmuyorum.

Mustafa abidekinin sifirinda gozum var aslinda. Iki tane tasiyabiliyo bana o onemli. Biraz da ben modifiye ederim kullanilcak bisey olur herhalde :)