škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bisiklet Taşıyıcı önerisi

Ziyaretçi · 114 · 50212

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;584080

çizim biraz acemice oldu ama sarı ile işaretlediğim yerlere kancaları takabiliyorsunuz kanca takılabilecek kadar boşluk var sorunsuz oluyor

benim kullandığım yol virajlı ve iniş çıkışı bol, bozuk yerleri de olan bir yoldu o yüzden bagaj kapağı altına taktığım kancalar ne kadar gerdirirsem gerdireyim her kasiste çıktı yerinden ama işimi gördü

Önemli olan bu boşluğa kancaları girmesi değildir. Aracın kaputun  saç olan kenarının cama sıfır olarak geçtiği yer dir onemli olan. Ve benim a5 octide bu kenar camdaki stop lambasının genişliği kadar olan hizasındaki bölüm. Ben sizin gösterdiğiniz yere taksam cami patlatirim. Sizde dikkatle inceleyin camın ust kenarinda saç aksam cama sıfırdan ve kanca saça temas ediyor ise problem yok ama sadece bir bölümde saç çıkıntılı ise kancaları bu bölüme takmak lazım. Fitil arasından burayı dikkatle inceleyin.

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yok Mehmet hocam iç taraftan yaptım ben kancalama işini, yani cama tutturmadım direkt saca tutturdum, o yüzden kasisli yolda dahi bişey olmadı, dediğiniz gibi cama temas etse maazallah patlatır

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu çeki demiri ve aparat hayrına çok çekici olduk, çeki demiri takıldı takılalı üç kez arkadan çarptılar, çok şükür hiç birinde aparat takılı değildi :(

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de bisiklet taşıyıcı geçen hafta sinop 'a giderken farklı şekilde kullandım [emoji16].  Bagaja büyük valizlerden dolayı sığdıramadığım, katlansa da bir sürü yer kaplayan akrabanın bebek arabasını taktım [emoji3]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Bendeki taşıyıcı 3 bisiklet için ama 2 tanesi bile baya zor. Bagajı açmak çok zor oldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bagaji acmak hayal zaten. Denemeyin bile derim ;)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bisiklet taşıyıcıyı PPRC plastik 3/4'' su borusundan yaptım, orijinalini kopyalayarak tabii...
3-4 sene oldu, bir problem çıkarmadı...
Tabii ki takılıyken bagaj açma kapama yapılmamalı, üstlere takılan kancalar, spoileri çizebilir veya eğebilir...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı halim.ozcelik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Önceki sahibinden almıştım ben. :) İki yıldır işimi görüyor.