škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Yakıt Değerleri Paylaşımı-Ana Konu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TheVoice

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: TheVoice;608712
Telefondan foto atmaya izin vermiyor sanırım burası.
Kağıthaneden Karaköy'e 2 tüneli kullanarak ve neredeyse bütün ışıklarda durarak yol aldım.

Fabia III 1.0 Manuel Benzinli
100km de 4.6 yaptım. Toplam da 10 km'lik yol. İstanbul koşullarıyla ortalama 30-70km arası hız akşam 18.00

SM-T110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benzin grubunda 11 kuruş indirim bekleniyor

Benzin grubunda 24 Şubat 2017 tarihinden geçerli olmak üzere pompa satış fiyatlarında 11 kuruş indirim bekleniyor

23 Şubat 2017 Perşembe, 09:38        Güncelleme: 23 Şubat 2017 Perşembe, 09:38    

Petrol   Ürünleri İşverenler Sendikası(PÜİS) Twitter hesabından "Rafineri çıkış  fiyatlarında değişiklik beklendiği için, benzin grubunda 24 Şubat 2017  tarihinden geçerli olmak üzere pompa satış fiyatlarında 11 kuruş indirim  beklenmektedir. 23 Şubat 2017 24 Şubat  2017 tarihlerinde motorin  grubunda ise fiyat değişikliği  beklenmemektedir" açıklaması yaptı.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
@hknardru  Bu güzel haber için teşekkürler. daha çok indirim bekliyoruz :D

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;609056

Daha çok indirim olması lazım zaten. Dolar 40 Kuruş düştü, petrol fiyatları aynı sayılır. Ancak indirim 11 Kuruş. Zama gelince 15'er 15'er anında yapıyorlar, indirime gelince 10 gün sonrasından takip ediyorlar. Yazık şu ülkede araca ve benzine ödediğimiz ÖTV'ye KDV'ye.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=12348]Bilgic[/MENTION] aynen öyle vallaha ne paralar ödüyoruz bi keyfini süremiyorıuz.

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;609056

doların seyri bu şekilde aşağı devam ederse zaten indirmek zorundalar..:) ama kur artarken anında yapılan zamlar, düşüş olduğunda nedense nazlanarak yapılıyor..

Çevrimdışı fermat

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar siz hangi marka yakıt kullanıyorsunuz?Bayiden bayiye bile farkeder ama

Çevrimdışı ruzgar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
15 bin bakımını da yaptırdım.1 ay oldu.Yakıt tüketiminde hicbir olumlu değişiklik yok.İlk gün ne yakıyorsa aynısını yakıyor araba.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fermat;609200
arkadaşlar siz hangi marka yakıt kullanıyorsunuz?Bayiden bayiye bile farkeder ama

aklı kel den benzini shell den alcan :ok::D

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yakıt takviyesi kullanan var mı?

Önceki LPG'li aradımda 5 tam dolu depo(lpg tankı 55 litre idi) lpg harcayınca benzin ibresi çeyrek depo kadar düşüyordu. Yakıt takviyesine başlayınca bu oran 10 depo lpg'ye çeyrek depo benzine düşmüştü.

Aktif olarak kullansak işe yarar mı?

Çevrimdışı ARP55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;609329
Yakıt takviyesi kullanan var mı?

Önceki LPG'li aradımda 5 tam dolu depo(lpg tankı 55 litre idi) lpg harcayınca benzin ibresi çeyrek depo kadar düşüyordu. Yakıt takviyesine başlayınca bu oran 10 depo lpg'ye çeyrek depo benzine düşmüştü.

Aktif olarak kullansak işe yarar mı?

Şuan ki kullandığım arabada LPG takılı değil ama bir önceki arabamda düzenli olarak 5 yada 6 depoda bir kullanıyordum ve faydasınıda gördüm siz gibi..Fabiam da henüz kullanmadım ama ilk bakımdan sonra kullanmayı düşünüyorum düzenli olarak..

Bu arada hangi marka LPG kitini taktırdınız ve çalışma sistemi nasıl?memnunmusunuz?Gerek yakıt olarak gerekse aracın performansı olarak?Tavsiye edermisiniz?

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14014]ARP55[/MENTION] Hocam yanlış anladınız. Şu anki aracımda, ya Fabia'da lpg takılı değil. Benim de sizin gibi önce arabam lpgliydi ve yakıt takviyesini o araçta kullanıyordum. Lpgsiz araçta takviye işe yarıyor mu, ben de onu merak ediyorum.

Çevrimdışı ARP55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;609337
@ARP55 Hocam yanlış anladınız. Şu anki aracımda, ya Fabia'da lpg takılı değil. Benim de sizin gibi önce arabam lpgliydi ve yakıt takviyesini o araçta kullanıyordum. Lpgsiz araçta takviye işe yarıyor mu, ben de onu merak ediyorum.

Özür diliyorum ben yanlış anladım :)..Ben işe yarayacağına inanıyorum ve ilk bakımdan sonra düzenli kullanıcam dediğim gibi 5-6 depoda bir ..ben würth ün ürününü kullandım hep yine onu kullanıcam ..

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Aksaray kırşehir arası bozuk sadece gidis gelis olan ve kolay araç sollamaya izin vermeyen yoldaki kışlık lastiklerle yakıt verim.
Sanırım havanın soğuk olması ve kışlık lastik biraz değerlerimi yükseltmiş.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı fermat

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Halilpdr;609439

Aksaray kırşehir arası bozuk sadece gidis gelis olan ve kolay araç sollamaya izin vermeyen yoldaki kışlık lastiklerle yakıt verim.
Sanırım havanın soğuk olması ve kışlık lastik biraz değerlerimi yükseltmiş.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ortalama hız 91km ise sen basmışsın hocam muhtemelen 110-130 gidip geldin.E haliyle 5.6 ortalama normal.Malesef bizim araçlarda 90 ve uzeri pek ekonomik değil