škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 646160

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=62]fenomen[/MENTION] hocam, siteye katkınıza saygım sonsuz ama Skoda forumuna hiç mi Passat kullanan yok diyip sonra da site ölmüş demenize anlam veremedim.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ckeskin;633721
[MENTION=62]fenomen[/MENTION] hocam, siteye katkınıza saygım sonsuz ama Skoda forumuna hiç mi Passat kullanan yok diyip sonra da site ölmüş demenize anlam veremedim.
cevap alamayınca kullanan yok mu acaba diye serzenişde bulundum suç ise özür diliyorum.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar uzuuuuuun bir aradan sonra tekrar geldim, bakıyorum benim topik hâlâ ilk 5 de, almış olduğum aracım FSI LPG li oldu 1.5 yıl önce.
11 Aralık günü vizeye gireceğim ama bugün egzoz muayenesinden kaldım, katalitik konvertör arızası nedeniyle emisyondan geçmedi,2 yıl önce aynı nedenden dolayı kalmıştım yan sanayi taktırdım geçti ama bugün geçmedi.Orjinali çok pahalı gitti gidiyor sitesinde 465₺ ne yapmalıyım sizce?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar dün geçtim egzoz muayenesinden

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar topigi kaldığı yerden canlandırmak istiyorum.
Aracım giderse şu makineyi düşünüyorum değerlendirmenizi/ yorumlarınızı bekliyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2009-ford-focus-1.6-tdci-109-hp-titanium-siyah-sedan-151.000-km-779407881/detay

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;654481
Arkadaşlar topigi kaldığı yerden canlandırmak istiyorum.
Aracım giderse şu makineyi düşünüyorum değerlendirmenizi/ yorumlarınızı bekliyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2009-ford-focus-1.6-tdci-109-hp-titanium-siyah-sedan-151.000-km-779407881/detay
arkadaşlar bu focus yarar mı sonra satabilir miyim?

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;654501
arkadaşlar bu focus yarar mı sonra satabilir miyim?

Boyalı araç alınır alınmaz değil ama sol arka kapı haricinde her yeri işlemden geçmiş bir araç. Fotoğraflardan bile araç yorgun gözüküyor. Urfa-Haliliye ve Antep-Şehitkamil; bu iki yerden araba bakmayın. Bu kasanın çok tutulması nedeniyle temizlerinin km'si yüksektir. Km düşükler kazalıdır. Çoğunlukla sorunsuz olanları binicileri elden çıkartmıyor.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octa;654502
Boyalı araç alınır alınmaz değil ama sol arka kapı haricinde her yeri işlemden geçmiş bir araç. Fotoğraflardan bile araç yorgun gözüküyor. Urfa-Haliliye ve Antep-Şehitkamil; bu iki yerden araba bakmayın. Bu kasanın çok tutulması nedeniyle temizlerinin km'si yüksektir. Km düşükler kazalıdır. Çoğunlukla sorunsuz olanları binicileri elden çıkartmıyor.

Teşekkürler hocam saygılar dikkate alacağım

Çevrimdışı Aksaray6838

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar. 120-150 bandında 2015 ve üzeri bir araç bakıyorum manuel tercihimdir. Olmuşken dizel olsun diyorum. jetta-megan 4,focus  gibi seçenekler mevcut lakin octavia cazip geliyor. Daha önce 1.5 crdi era,1.6 lpg li octavia, 1.4 tsi superb , 1.9 dci laguna kullanmış biri olarak Octavia alma arefesindeyim. 105 ps 110 ps 115 ps gibi 3 farklı model ve ambıtıon, optimal, style cr gibi donanım paketleri var sanırım.
İlla şu motor olun dediğiniz bir ps var mı yoksa temiz hangisi dekgelirse onu mu almalıyım ? Bu donanımlar arasında ne gibi bariz farklar var ? Bir de almaya gittiğimde bu araçlar için neye bakmamı dikkat etmemi önerirsiniz ? Teşekkürler.