škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 651260

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: fenomen;487992
Turker bey özelde senden genelde diğer arkadaşlardan yorum bekliyorum şu octi için.

Hocam adam yeni almış ruhsat tarihi 22/10/2014.

Patronumdan aldım yazmış, kar amaçlı olarak almış olabilir. Bu durumda ilk sahibinden gibi düşünülebilir, temiz olma ihtimali yüksek gibi...

Öte yandan binmeye alıp bi sorunla mı karşılaştı acaba sorusunu da değerlendirmek lazım. Kendisi ile konuşup bi öğrenmekte fayda var hocam. Direksiyon, şoför koltuğu iyi görünüyor.

Genel anlamda temiz ve alınır geldi ama alıp hemen satmasının nedenini bi soruşturmak lazım hocam.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: fenomen;488091
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-full-plusfull-plusfull-plusfull-orjinal-degisensiz-lpg-li-ozel-seri-oktavia-169441345/detay
şu octi nasıl acaba tercih edilebilirliği bakımından?

hocam renk ve temizlik bakımından bu daha iyi gibi. Orjinal ankara çıkışlı, arkada and yapıştırması var, sadece sıfır sattıkları araçlara yapıştırıyorlar. Tescil tarihine şu an bakamıyorum. Aslında fazla beklemiş arabaya yanaşmama taraftarıyım ama fiyat yüksek olduğu için satılmamış olabillr.

Öte yandan business diyor ama collection jantı var. Direksiyon vs de collection ama mercek far yok (cepten gördüğüm kadarıyla) bunları da araştırmak lazım...

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;488102
hocam renk ve temizlik bakımından bu daha iyi gibi. Orjinal ankara çıkışlı, arkada and yapıştırması var, sadece sıfır sattıkları araçlara yapıştırıyorlar. Tescil tarihine şu an bakamıyorum. Aslında fazla beklemiş arabaya yanaşmama taraftarıyım ama fiyat yüksek olduğu için satılmamış olabillr.

Öte yandan business diyor ama collection jantı var. Direksiyon vs de collection ama mercek far yok (cepten gördüğüm kadarıyla) bunları da araştırmak lazım...

Abi jantlar collection la business ayni zaten.Ayrica businesslerde mercekli far ve far yikama yok.Direksiyon falanda normal.businessle collectionlar arasinda ufak bi kac far disinda pek birsey yok.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;488952
Abi jantlar collection la business ayni zaten.Ayrica businesslerde mercekli far ve far yikama yok.Direksiyon falanda normal.businessle collectionlar arasinda ufak bi kac far disinda pek birsey yok.
:syg::syg:

Alıntı yapılan: cyesilyurt;488944
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2004-octavia-elegance-lpg-li-orjinal-acill-189347987/detay/

Hocam benim arabaya bakmak istermisiniz. herseyine kefilim arabamın.
:ok::syg2: Arkadaş full paket arıyor octi de collectıon+plus da olabilir.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
a4 kasanın vaz geçilmezi L&K dır kim ne derse desin. coll falan hikaye :) agu motor var alette deri koltuk sunroof ısıtma xenonlu farla hafızalı koltuk için aynı paraya 50 beygir aşağısına aynı yakıtla binmeye değmez bence..

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;488102

Amma atmış haa Şehir-içi 17 krş yakması mümkün değil :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;489017
a4 kasanın vaz geçilmezi L&K dır kim ne derse desin. coll falan hikaye :) agu motor var alette deri koltuk sunroof ısıtma xenonlu farla hafızalı koltuk için aynı paraya 50 beygir aşağısına aynı yakıtla binmeye değmez bence..
L&K var mı onu bilmiyorum siteye bakmadım.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;489037
L&K var mı onu bilmiyorum siteye bakmadım.

Olmaz olur mu var tabi :) bazen niyetlenmiyor degilim hani benim arabayla kafa kafaya

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;489041
Olmaz olur mu var tabi :) bazen niyetlenmiyor degilim hani benim arabayla kafa kafaya
sahibinden com da ben bulamadım eğer varsa linkini verebilir misiniz?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mobil giriyorum da 1.8t lerin icinde l&k diye var bi atmaya calisiyim.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;489056
sahibinden com da ben bulamadım eğer varsa linkini verebilir misiniz?

189720988 ilan numarasindan bakabilirsiniz. Bikac gun once guzelleri vardi simsiyah da bulamadim bugun.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;489061
189720988 ilan numarasindan bakabilirsiniz. Bikac gun once guzelleri vardi simsiyah da bulamadim bugun.
8 adet buldum ama hepsinin ekmeği yenmiş bir adet 130 bin km de var diğerleri 200 bin km üstünde.Birde fazla donanımda yok esp ve asr yok hız sabitleme de yok sanırım.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hiz sabitleyici 1.8t de olmaz zaten. Yanlis bilgilendirmeyyeyim olur da olmaz. Cok cok zahmetli bir isbacikcasi. Esp hayatimda hic aradigim bisey olmadigi icin dikkatimi cekmemis.

Benim icin onemli olan sunroof deri koltuk ve koltuk isitma oldugu icin hastasiyim. Gerisi faso fiso seyler :)