škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

3M çift taraflı bantları hasar vermeden sökmek?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı abidincek

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hepsiburadan aldığım yapıştırmalı cam rüzgarlığı monte ettikten sonra fakına vardım bi gariplik olduğunun ürün sitedeki resimden farklı bayağı sıradan düz bi rüzgarlık göndermişler. değişimi için mail attım olumlu sonuç geldi. ancak rüzgarlıkları sökecem fakat bantlar 3M çift taraflı yapışan banlarından.   Şimdi bu bantlara zarar vermeden nasıl sökebilirim.

Yazım hatalarından dolayı özür dilerim...
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Bantların yarısı karşı tarafta kalabilir, bantlara zarar vermeden sökmek zor, eğer yüzey biraz yağlı kalmış, iyi temizlenmemişse şansın daha yüksek.

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tugber.com
bu çif taraflı banlar sağlam mıdır ? yani plaka yapıştırsak tutar mı ?

Çevrimdışı Vtec

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Rüzgarlığı misina ipi ile rahatlıkla ayırabilirsin yapıştırdığın yerden.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: D B K;159235

Plaka sabitleyenler var sadece bu bantlarla, 3M olursa ve karşılıklı yüzeyler çok iyi temizlenirse sorun olmaz.

Alıntı yapılan: Vtec;159238
Rüzgarlığı misina ipi ile rahatlıkla ayırabilirsin yapıştırdığın yerden.

Yine de bir kısmı karşı tarafta kalabilir bantın, diş ipi de çok güzel iş görüyor.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Direk sökün diğer yüzeyde bitaz kalabilir murat abide etiketleri çıkarmak için bir ürün var onlada kalanını çıkarırsınız diye düşünüyorum

Çevrimdışı ugurseyhan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben arka plakayı tesa seffaf bantla yapıştırdım ısıtarak  dahada çıkmıyo yerinden kaldı orada tesanın 1cm mi 10kg kaldırıyormuş.... amponun boyalı kısımına güzel yapışır alkolle temizlenirse yapıştırılacak yüzey ve bat ısıtılırsa kanyak gibi oluyor.

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
3m in beyaz yumuşak olan bandı ise parçalanmadan çıkarmanın imkanı yok ama kırmızı olanlardan ise bir ihtimal ısıtarak ve misini yardımıyla çıkara bilirsin.

İade sırasında kullanılmış ürünü alırlarmı şüpheliyim hiç kullanılmamış hale sokman gerekebilir. :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eski 3M bantı plastikten temizleyip aynısının yenisi takılabilir :)

Çevrimdışı ANTARES

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: D B K;159235

Ben plakayi cift tarafli bant ile yapistirdim. Slikon vb. baska herhangi bir urun kullanmadim, 2,5 senedir herhangi bir problem olmadi. :ok:
KARGO DAHIL SATILIK DETAILING URUNLERI (TIKLAYIN)

Çevrimdışı abidincek

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackbird;159315
3m in beyaz yumuşak olan bandı ise parçalanmadan çıkarmanın imkanı yok ama kırmızı olanlardan ise bir ihtimal ısıtarak ve misini yardımıyla çıkara bilirsin.

İade sırasında kullanılmış ürünü alırlarmı şüpheliyim hiç kullanılmamış hale sokman gerekebilir. :)

11.11.2010 16:07:24 şikayet-88347418

öncelikle hızlı sipariş için sizlereteşekkür ederim. ancak almış olduğum mugen tip cam rüzgarlığı sitedeki satış bölümde gösterilen resimden çok farklı düm düz bir rüzgarlık geldi. oysaki benim beklediğim mugen tip olan (aynen satışta belirttiğiniz resimdeki) rüzgarlık bekliyordum. biraz hayal kırıklığına uğradım. rüzgarlıkları yapıştırdıktan sonra farkına vardım. kendi kendime diyorum bunda bir gariplik var. lütfen konu hakkında bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
DİYE MSAJ ATMIŞTIM...

15.11.2010 10:59:51 Tarihinde Mesajınıza Cevap Verilmiştir.

Firma tarından gönderilen ürün stok kodlarında yaşanan bir hata sebebi ile tarafınıza farklı bir ürün gönderilmiş olabilir. Öncelikle yaşanan bu sorun nedeniyle siz değerli müşterimizden özür dileriz.

Ürünün doğru olan ürün ile değişiminin yapılabilmesi için söz konusu ürünü bize aşağıdaki şekilde göndermenizi rica ederiz. Ürün elimize ulaşır ulaşmaz gerekli aksiyonlar alınacak ve kısa sürede çözüme kavuşturulacaktır.
Ürününüzü tarafımıza göndermeden önce  http://www.hepsiburada.com/rmaindex.aspx linkten kayıt yapmanızı rica ederiz. Sitemiz üzerinden yapacağınız kayıt formu arıza-iade departmanımıza ulaşacak ve kısa sürede kontrolleri yapılarak size bilgi mail gönderilecektir. Gönderim işleminizin kabul edilmesi durumunda size kargo gönderi numarası mail ile bildirilecektir. Bu numara ile ürünü Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderebilirsiniz.
ÖNEMLİ NOT : Doldurmuş olduğunuz Arıza/Değişim veya İade formunun onaylanması ürünün hepsiburada.com'a gönderilmesine verilen onaydır. Cihazın Arıza/Değişim veya iade işleminin onaylanması anlamına gelmemektedir.  Ürünle alakalı işlemler firmamıza ulaşarak kayıt altına alındığında başlatılacak ve ilgili departmanların incelemelerinden sonra talebin uygunluğu kontrol edilerek işlemler tamamlanacaktır.
Firmamızın adres bilgileri aşağıda belirtilmiştir.
D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic.Aş.
İnkılap Mah. Küçüksu cad. No: 70 Ümraniye/İstanbul

DİYE CEVAP GELDİ. İnşallah yarın söküp kargoya verecem.. değişimde bi sıkıntı çıkmaz.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Konu açılmışken buraya yazayım dedim bu 3m kırmızı bantlarla kapı eşiklerine çıta taksam çıkarmak istediğimde boyaya zarar verir mi ?

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: scorpion;162921
Konu açılmışken buraya yazayım dedim bu 3m kırmızı bantlarla kapı eşiklerine çıta taksam çıkarmak istediğimde boyaya zarar verir mi ?

3m kırmızı bantla  1-2  defa plaka yapıştırdım ve ısıtarak söktüm tampondaki boyaya bir zarar vermedi.