škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

TDI' mı TSI' mı, Octi' mi Golf' mü ?

crash · 48 · 14057

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

efe_38

• Ziyaretçi
şimdi dert az yakıtsa citroen c3 derim :) dün sürdüm arabayı hiç yakmıyor desem yeridir :ok: 15-16 gibide bir fiyatı var hem fiyatta üzmez hemde yakıtta :)

eğer mesele alengirli arabaya binmekse golf tdi derim,dsgye ne hacet araba sürmenin keyfi vites atmakta :D
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2010, 11:47:14 Gönderen: efe_38 »

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu octinin opsiyon fiyatlarını bilen varmı acep ? Kendi kafama göre bikaç opsiyon eklesem acaba kaça olur bu araç.TDI kesin gibi ama octinin DSG' side cezbetmiyor değil.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Golf ağırlıkta belliki

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dsg yi 1,6 tdi de uyumlu bulmadım ben bence manuel al tdi tadını sonuna kadar yaşa.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;153208
Arkadaşlar bu octinin opsiyon fiyatlarını bilen varmı acep ? Kendi kafama göre bikaç opsiyon eklesem acaba kaça olur bu araç.TDI kesin gibi ama octinin DSG' side cezbetmiyor değil.

Düz octi TDI+bixenon opsiyonu sanırım 3 bin tl civarı olması lazım+RS rüzgarlık+bolere tam hayalimdaki octi :ok:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İrfan hocam zamanında yazmıştı golf olsun taştan olsun diye.Heleki senin düşündüğün highline abi durduğun hata:)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şansımı zorlamayım o zaman :) Ama daha düşünme zamanım var.Dediğim gibi önerileriniz benim için çok önemli.Şuan kafamda golf var.Beyaz-bej TDI opsiyon olarakta 18'' interlagos jantları düşünüyorum.Sanırım siparişi bu şekilde vereceğim.140 HP durumunuda araştırmam lazım.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Bagaj istiyorsan Octavia. Lazım değil bagaj diyorsan, Golf olur mu acaba diye düşünüyor olmandan ötürü seni esefle kınıyorum.:D

Alıntı yapılan: mayham85;153226
dsg yi 1,6 tdi de uyumlu bulmadım ben bence manuel al tdi tadını sonuna kadar yaşa.
Yok mudur o DSG' nin S modu falan yahu?! O kadar da gevşek olacağını zannetmiyorum. Vardır illa ki bir çaresi.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
manuel modda kullanmak gerekiyor abi. s mod var ama s mod da redline da vites atacağı için çok ekonomik olmaz :)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yavv bugün sordum araba 4 ayda geliyormuş :) Acelem yok ama 4 ay uzun bir süre gerçekten.Beklemekten başka çare yok gibi.

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;153762
yavv bugün sordum araba 4 ayda geliyormuş :) Acelem yok ama 4 ay uzun bir süre gerçekten.Beklemekten başka çare yok gibi.

Ben de buna sinir oluyorum. Sanki bedava veriyor aracı.
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mc pherson

• ............
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkes yazmış zaten,tabiki highline golf :) Bir de kimse bahsetmemiş ancak golfü satarken daha yüksek fiyata satacaksınız ve daha kolay satacaksınız. Bunu da hesaba katmak gerekli. Hem genç adamın ne işi olur golf varken octi ile :) Yeni golfler,özellikle highline kalite açısından süper. Highline golfte benim favori rengim metalik açık mavi,katalog adını tam bilmiyorum. Neyse şimdiden hayırlı olsun diyelim...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında martın başında gelecek 2 tane şeker beyazı TDI highlinelar var ama onların iç döşemesi siyah :) Ben bej istiyorum.Bu hafta içinde highline TDI DSG beyaz-bej sunrooflu bir araç geliyor.Özel sipariş bir araç.Eğer vazgeçerlerse yanaşabilirim o araca.Maddi duruma bağlı :D