škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Isparta, Antalya, Burdur Civarı Skoda Ustası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKODA 135

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Isparta'da yada Burdur veya Antalya'da tavsiye edebileceğiniz işinin ehli dürüst SKODA ustası var mı?   (Bu üç il birbirine yakın olduğundan böyle yazdım.)

fabialife

• Ziyaretçi
Ispartada petek sanayide ASYA OTOMOTİV' in özel servisi var. eskiden kendileri Ispartadaki Çağ otomotiv skoda bayisi idi bu arkadaşlar bir kaç yıl önce Çağ otomotivin kendisine devredip bayiliği bıraktılar.
benim yeğen de eskiden onların yanında satış müdürü. aynı zamanda volkswagen servisten ayrılma ustadır kendisi. dolayısı ile Isparta sanayisinin yarısı arkadaşı.
sen nerde ikamet ediyorsun, araçta problem nedir bana buradan ya da özelden yazarsan yardımcı olmaya çalışırım.

Çevrimdışı SKODA 135

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ahmet kardeş ben Isparta'dan katılıyorum. Şu an son arabam Skoda favorit. Arabamı bir işletme sahibinin hanımından aldım ve arabam ilk fabrikadan çıkdığı haliyle duruyor. Bu yüzden arabamı seviyorum.

3 ay oldu alalı fakat iki ay kadar önce conta değiştirdim. Çok az contada yanma olmuş önceki sahibinden. Arabam az bir miktar su atıyordu ustalar bunun normal olduğunu söyledi fakat araba su eksiltiyor ve yağıda kremlenmeye başlamıştı benim zorumla samimi olduğumuz bir ustaya silindir kapağını açtırdım. Tırnak kadar bir yerde yanma olmuş ve orası süzgeç gibi açılmış.

Yanık çok az silindir kapağını taşlamayalım dediler, iki ay geçti ben bu arada Ankara ve Antalya yaptım. Şimdide bir miktar su atıyor ama ısınınca geçiyor, benim içim rahat değil, şu an arabanın suyunu ve yağını gözlem altında tutuyorum eğer yakında bir değişme olursa bu sefer işi bilen bir ustaya yaptırmak istiyorum.

Bazıları kapak taşlanmalıydı diyorlar, bazıları ise bu su normal motor çok iyi diyor. 10 gün içinde anlaşılır herhalde. Bu arada hiç hararet yaptırmadım ve sıkıştırmadım.
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2010, 19:57:01 Gönderen: SKODA 135 »

fabialife

• Ziyaretçi
bir işlem yaptırmak istersen haberim olsun, akraba ve arkadaşların yarısı Ispartada tamirci, kaportacı, galerici, opel ve volkswagen serviste çalışıyor vs.
ben seni onlarla buluştururum sana yardımcı olurlar.

Çevrimdışı SKODA 135

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
VW servisinde dediğiniz Zeki Otomotiv olduğu yerdeki servis mi acaba? Oraya göstermek isterim doğrusu...

hasan

• Ziyaretçi
Gülkent Devlet hastanesi karşı ara sokağında Skoda Ustası var ya kardeş o bakar Favoya(Eskiden Skoda servisiydi ve Renault un karşısında).Zeki meki onların uğraştığı Vw grubu arabalar.

hasan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fabialife;148312
Ispartada petek sanayide ASYA OTOMOTİV' in özel servisi var. eskiden kendileri Ispartadaki Çağ otomotiv skoda bayisi idi bu arkadaşlar bir kaç yıl önce Çağ otomotivin kendisine devredip bayiliği bıraktılar.
benim yeğen de eskiden onların yanında satış müdürü. aynı zamanda volkswagen servisten ayrılma ustadır kendisi. dolayısı ile Isparta sanayisinin yarısı arkadaşı.
sen nerde ikamet ediyorsun, araçta problem nedir bana buradan ya da özelden yazarsan yardımcı olmaya çalışırım.

Serkan mı Akol mü senin Yeğen Ahmet?

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: SKODA 135;148584
VW servisinde dediğiniz Zeki Otomotiv olduğu yerdeki servis mi acaba? Oraya göstermek isterim doğrusu...

zeki de senin arabaya bakmazlar, orası volkswagen yetkili servis.

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hasan;148658
Serkan mı Akol mü senin Yeğen Ahmet?

Serkan, benim dayıoğludur.

Çevrimdışı serdaracarer

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
mrb arkadaşlar ıspartada ii bildiğiniz skoda servisi varmı ?

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serdaracarer;280343
mrb arkadaşlar ıspartada ii bildiğiniz skoda servisi varmı ?

Cevaplar yukarıdaki satırlarda...

Çevrimdışı serdaracarer

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yaa şimdi şöle bişey sölim beni yanlış anlama lütfen ben ıspartda ikamet ediyorum gülkent devlet hastanesinin karşıısnda özel skoda servisi var bi tane benim eski fabia vardı onu götürdüm dediklerimin çoğunu yapmadılar ve baya bi para aldılar o yüzedn oraya hakkımıda helal etmiyom götürmem de sonra zeki otomotiv onların durumlar vahim ben oraya götürdüm ben genel bakim yaptırcam dedim ortalama ne kadar olur dedim bz bi bakalım dedi bakmalarına 200 tl para istiyorlar sonrasıda siz düşünün bana adam gibi adam usta gibi usta lazım paracı insanlar değil tşk ler

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
skoda servislerine baktığımda ısparta görünmüyor,ama vw servisine baktırabilirsiniz.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı swwp07

• 150 HP
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
skoda değilde wolkswagen servisinden ayrılma atasoy otomotiv var. baba oğul bu işi yapıyo ustalar çok iyi benim octiye bi ayar yaptılar benzin almaya durduğumda çalışan arabayı tekrar çalıştırmaya kalktım. sesi ve sarsıntıyı tümden kestiler.

octavia rally team powered by swwp07

fabialife

• Ziyaretçi
zeki otomotiv'e gidersen orada yedek parçaya bakan yeğenim var adı Mehmet; benim selamımı söylersen sana yardımcı olur.
veya demirköprüde halı sahanın yanında Serkan otomotiv var sahibi serkan benim dayıoğludur, kendisi eski Skoda Isparta bayisinde müdürdü.
aynı zamanda zeki otomotivde  usta iken ayrıldı galeri açtı, sanayi ve servislerin hepsi ile samimidir selamımı söylersen sana yardımcı olur.