škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hayalinizdeki Araç?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
106 GTI, Saxo VTS, 309 GTI gibi araçların çoğu patlamış oluyor.Temizini bulmak zor oluyor cidden.Bundan yaklaşık 2.5 sene önce bi arkadaşla tanışmıştık.Çocukta modlu 106 GTI vardır.Sanırım standart gücü 120 HP imiş ama bu arkadaş 140 HP diyodu arabası için.Ağırlığıda 900 küsürdü.Dedim herhalde bu araba yolda giderken havalanıyodur :D Şöyle bi deneme sürüşüne çıkmıştım araçla.Gaza basıyorum basıyorum sadece ses çıkıyor araçtan :D Ha tabi yine fena gitmyodu araç ama gücünün hakkınıda vermiyodu.Düşünsenize 950 kg 140 HP :) Bu aracın uçması lazım normalde.Anlayacağınız araç patlamıştı.Motor falan artık miyadını doldurmuştu.Zaten bu araçların temizin bulduğunuzda dünyanın parasını istiyolar.Bahçelievlerde bi galeride 16000 TL isteyen bile vardı 98 model 106 GTI' a :D Neymiş bu araçların orjinali pek bulunmuyormuş o yüzden fiyatı yüksekmiş :)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Wheeler Dealer da ki gibi bulup toparlamak benim hedefim yani ciddi kazası olmasın yeter.
Çocukluk hayalim o benim :)

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: a_tansel;145762
Wheeler Dealer da ki gibi bulup toparlamak benim hedefim yani ciddi kazası olmasın yeter.
Çocukluk hayalim o benim :)

o programdaki 106'yı toplamalarını bende izlemiştim ama baya önce yanlış hatırlamıyorsam 2-3 sene oldu :) ama o programda öyle motora falan önem verilmiyor en fazla yürüyen aksam biraz düzeltiliyor o kadar gerisi hep görünüş :)

sadece motoru patlak olsun sorun değil :) sağlam bir usta güzelde parça temini yapıldığı zaman ilk günkü motoru elde edilir :ok:

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;145812
o programdaki 106'yı toplamalarını bende izlemiştim ama baya önce yanlış hatırlamıyorsam 2-3 sene oldu :) ama o programda öyle motora falan önem verilmiyor en fazla yürüyen aksam biraz düzeltiliyor o kadar gerisi hep görünüş :)

sadece motoru patlak olsun sorun değil :) sağlam bir usta güzelde parça temini yapıldığı zaman ilk günkü motoru elde edilir :ok:

Geçen hafta bir 205 GTİ topladılar, çocukken çizgi filmi öyle izlememişimdir. :spr:
Dediğin doğru motora girdiklerini bende görmedim ama genelde aldıkları araçlarda hoşaf olmuyor zaten.

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla aklıma araba gelmiyor, çok ilginç.:) Rasyonel düşünmekten olsa gerek; şartlar neyi gerektirirse onu hayal ederim.:++:
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alwaysloser;145913
bunların son modellerinde yol bilgisayarı var. :rock1:

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
madem iş hayallerden gerçeğe döndü passattan sonraki aracım

sarı gümüş yada beyaz bir leon

Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: razor10;145933
modena 360 :=)

ferrarimiydi o :++::++:
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
VTİ ama sarı olcak :)

Bu da benim için tam bir hayal olan GT 500 Elanor yolda görsem gözlerim dolar herhalde aşığım yaww :D

-------------------------------------------------

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;146235

Bunların farlarını kırınca kapıları açılıyor. Tehlikeli o anlamda.:D

Çevrimdışı swwp07

• 150 HP
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Uploaded with ImageShack.us

octavia rally team powered by swwp07