škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

En iyi C segmenti HB

crash · 78 · 37023

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cnydn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;145067
2 kalem orjinal led stop ile rcd 510 standart desem :)
ha birde kaputu açıp elin yana yana sıcak bir çubuğu takacam diye kasmakta var octide. poloda bile kaput amortisörü var benim leonda octide yok. leonda olmaması beni acaip uyuz ediyor mesela.

detaya insem çarşaf çarşaf listelerden çıkartırım da uğraşamam şimdi.

Ledler tamam.. rcd510 denen şey skodada bolero, fark ile alınabiliyor..
Hadi o da neyse..ok

Çubuğun sıcak olması falan hiç öyle birşeye rastlamadım, zira eski octimdede rastlamamıştım..Bence zerre kadar mühiç birşey değil zaten. Geçtik..

Listeleri de inceleyin çarşaf çarşaf ne çıkartıcaksınız hakkaten merak ettim
Aracımı almadan önce inceledim çünkü iki aracı da

İşte çıkartacağınız farklar bunlardı. Donanım kıyasına değecek bir fark yok. Sadece saydıklarınız.

Eminim o hesaba girip iki aracı yan yana koysak bir parka, tek tek incelesek, o çarşaf çarşaf fark dedikelrinizden birçok da octide buluruz.

Arasak sizin leonda da buluruz.

Bilmem nerede saklama gözü, bilmem ne kancası, şu bu tutucusu falan

Donanımdan kasıt aracın ana donanımlarıydı..

Herneyse ikisi de babamın firması fabrikası değil, dolayısıyla bu kadar savunacak bir durum da yok. Olayı tartışmaya dökmeye de gerek yok.

Saygılar

Çevrimdışı cnydn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;145074
octide opsiyonel olması lazım bolero nun fiyat karşılığı getiriyorlardı geçtiğimiz sene içinde. .

Evet 750 lira bayıldım boleroya

Çevrimdışı hibo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kendi aracım civic hb e 1 oy benden:)yeni golf mü-civic hb mi diye epey kararsız kalmıştım bundan tam 1 sene önce...ikinci el alacağım kesindi...golf 6 yeni olduğu için ikinci eli sıfırdan farksızdı fiyat olarak...civic hb ise sıfırı 56000 olmasına rağmen(ki bence de fazla) ikinci eli sabredilirse 35-40 arasına bulunuyordu geçen sene...golf 4 üm var iken de özellikle tasarımının hastası olduğum civic hb i çok şükür edinebildim...zerre pişman değilim...şiddetle tavsiye ederim...tabi dipnot düşmekte fayda var,herşey göreceli,tamamen şahsi fikirlerimdir

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: cnydn;145001
Golf pahalı değil mi? Yapma be abicim..
Tabii ki golf düzeldir ama bu fiyat etiketi gerçekten çok fazla
Zaten farkında mısınız artık eskisi kadar çok yeni golf yok ortalıkta.. yine var ama eskisi kadar yok.
Bence 5000 tl kadar daha ucuz satılsa, işte o zaman peugeot citroen renault müşterilerini de çekebilir.. Biraz daha veiriim golf alırım diyebilirler ama bu fiyat etiketiyle sadece gerçekten refah düzeyi oldukça yüksek bir kitleye hitap ediyor..

golf pahalımı? ben golf 5ten bahsediyorum 6sını sevmem :)

goal 28-30 ama o arabada güçsüz,tour desem oda fena değil ama fiyatı 40bin lira o parayada gider gt sport alır kral gibi binerim :)

gt sport 40 civarı hatta 36-37de bulunur bu 170hp,gti 50bin civarı dikkattt!!! gtidan bahsediyorum 200hp :) şimdi focuslar 45-50 liraymış bende duyunca şok oldum,bence golfe çok değil :ok:

golf 6 derseniz doğru o araba baya pahalı yani kalitesine falan lafım yok ama 50-55civarında geziyorlar :(

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
favorim tabiki new beetle ama listede yok:)
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı razor10

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
sokaktan adam çewir. bi tane golf 6 göster,deki bu araba golf hıglıne 55.000 tl.derki 55.000 tl lik araç gibi durmuyor der. ben de aynı fikirdeyim. fakat şöför kapısını açıp o koltuğa oturunca fikrin tamamen değişiyor. honda cıvıc golften daha gösterişli duruyor kasa olarak.ama golfün yanına bile yaklaşamaz hiç bir konuda. ama işte gel görki golf her zman golf oluyor.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: razor10;146388
sokaktan adam çewir. bi tane golf 6 göster,deki bu araba golf hıglıne 55.000 tl.derki 55.000 tl lik araç gibi durmuyor der. ben de aynı fikirdeyim. fakat şöför kapısını açıp o koltuğa oturunca fikrin tamamen değişiyor. honda cıvıc golften daha gösterişli duruyor kasa olarak.ama golfün yanına bile yaklaşamaz hiç bir konuda. ama işte gel görki golf her zman golf oluyor.

her zaman dediğim gibi highline ayrı bir dünya :ok:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: razor10;146388

birde showroomdaki satıcı hesap bilgilerini verdimi adam birdaha bakar arabaya birde yanındaki passata, sorar passatın fiyatını satıcı der 51bin bi passata bakar bide golfe sonunda 4bin tl kar ile alır passatını mahallede yapar havasını..

2 dakkada senaryo yazdık be:++::++:

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
doğancım passatla gezince arkandan babasının arabasını almış geziyor diyorlar ama golfle gezince kendi arabasyla geziyor diyorlar.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;146416
doğancım passatla gezince arkandan babasının arabasını almış geziyor diyorlar ama golfle gezince kendi arabasyla geziyor diyorlar.

bizim mahalleye fabiayla girincede aynısını diyorlar abi sonuçta belli bir işin olmadığın sürece babanın arabasına mahkum oluyorsun:)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben yukardakinden dolayı passatla gezmiyorm elimin altında olduğu halde.

Çevrimdışı ilkercom

• Deneysel Tecrübe Adamı
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
civic hb 1,8 :D

Yol tutuş olarak değil golf scirocco filan ancak yanına gelebilir. Sedan ile hiç alakası olmayan bir araç. Şiddetle tavsiye ederim.

euro ncap ESC/ ESP test videolarına bakabilirsiniz.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha dün çektim fotoyu var mı itirazı olan?:D

Çevrimdışı ilkercom

• Deneysel Tecrübe Adamı
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle