škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

cordoba toledo leon

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
3 arkadaş buluştuk lafladık sonra birazda onların tosunları fotoladık. :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mayham85;140543

Bunların hatchback olanlarının adı neydi ya?! Cordoba diyesim geliyor ama değili Leon da değil de başka bir ismi vardı sanki?:hmm::blm::hmm:

Çevrimdışı mert0640

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;140554
Bunların hatchback olanlarının adı neydi ya?! Cordoba diyesim geliyor ama değili Leon da değil de başka bir ismi vardı sanki?:hmm::blm::hmm:
leon:ok:
Detailing Garage
0537 623 54 52

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Aha bizim arabanın aynısının makyajsız ve 1.4 benzinli olanı.:++: Ha makyajsız dediysem bambaşka bir şey beklemeyin; bu karede görünen tek fark jant.:++:
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu ne mükemmel bir buluşma olmuş böyle Allah nazardan saklasın bu yakışıklıları.sahiblerine bağışlasın seat'ları eskiden severim.nede olsa alman eli değdiği belli oluyor.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı megamania

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Mekan güzelmiş, bir türlü çıkartamadım. Kent park diyesim geliyor ama ? Maşallah güzel bir gün olmuş, bir gün arabam olursa katılmak isterim. :) Esyem'den uyanmam gerekirdi yine de tam adres alırsak bir gün araç fotolamak için güzel yermiş :D
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2010, 05:32:30 Gönderen: megamania »
70-620 Passed
70-290 Passed
70-291 Passed
70-299 Passed MCSA
70-293 Pending

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;140554
mk2 toledonun hb olanı mk1 leondur :)

cordoba nın hb modeli ise ibiza dır.
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2010, 08:19:05 Gönderen: mayham85 »

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eski bir Toledo kullanıcısı olarak Toledo'ya eridim bittim :)

Toledo'da serviste gizli fonkisyonlar açtırılabiliyor; misal belli bir hızdan sonra kapılar otomatik kilitlenebiliyor.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Toledo hep aklımda olan bi araba ama binmeye tabi... Signo Techno Plus'lar hoşuma gidiyor.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;141647
Eski bir Toledo kullanıcısı olarak Toledo'ya eridim bittim :)

Toledo'da serviste gizli fonkisyonlar açtırılabiliyor; misal belli bir hızdan sonra kapılar otomatik kilitlenebiliyor.

her modelde olamıyor. benimki 2001 model ve bir çok özellik açılamıyor ecu versiyonundan ve donanımın modelinden dolayı ama 2003 lerinde falan yapılabiliyor.

Alıntı yapılan: turker;141668
Toledo hep aklımda olan bi araba ama binmeye tabi... Signo Techno Plus'lar hoşuma gidiyor.

bul abi bi tane temiz 1,6 16v bcb motor sende tat o keyfi :)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SEAHAWK;140697

Aha bizim arabanın aynısının makyajsız ve 1.4 benzinli olanı.:++: Ha makyajsız dediysem bambaşka bir şey beklemeyin; bu karede görünen tek fark jant.:++:

birde otomatik şanzıman. 1,4 75 bg otomatik bu araç :)

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;141832
birde otomatik şanzıman. 1,4 75 bg otomatik bu araç :)

:kus1: Cordoba'nın anlamını iyice silen bir kombinasyon. Zayıf motor, otomatik şanzıman...:kus1:

Yalnız otomatik vitesli versiyonun Signo donanımında olmasına da şaşırdım. Hiç denk gelmemiştim.:ok:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SEAHAWK;142050
:kus1: Cordoba'nın anlamını iyice silen bir kombinasyon. Zayıf motor, otomatik şanzıman...:kus1:

Yalnız otomatik vitesli versiyonun Signo donanımında olmasına da şaşırdım. Hiç denk gelmemiştim.:ok:

bence güzel bir kombinasyon olmş :)

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla sen zaten kaç kere inip binmişsin Yunus Emre, en az benim kadar hissetmişsindir: Araç zaten geniş falan değil. Sportif tatları da var. Hiç olmazsa biraz ataklık beklerim. Otomatik vites ve düşük ataklık en azından Cordoba'da tölere edebileceğim bir şey değil sanırım. O zaman gidip en azından rahat rahat oturabileceğim iç hacmi geniş bir araç tercih ederim.

Şimdi diyeceksin, sende 1.8T motor mu var sanki diye.:++:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vlla tercih meselesi diyeyim :) belki yardırma arabası değildir ama o kadar zayıf bir makinede değil. şehir içinde konfor arayan adama 10 numara :)

ha o arabanın sahibi benim leondna sonra satsammı acaba demeye başladı o ayrı mesele :D