škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octavia TDI elegance için fiyat alan oldu mu?

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Muhlis OZTURK;139229
Ben PSA diye biliyorum ama ?

ve hatta http://en.wikipedia.org/wiki/PSA_Peugeot_Citro%C3%ABn

PSA zaten yazarken harf hatası olmuş.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
octi tdi 1.6 2.el yok mu arkadaşlar ben göremedim.a4 col.başgöz etsek nasıl olur acaba?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabialife;138850
ne iç mekan kalitesi ne de yol tutuş ne de başka bir şey. oktaviayı focus ile kıyas bile etmem. hele iç mekan kalitesi açısından 10 gömlek üstün oktavia. focusun içerisi kalitesiz sert plastik.
benim en baz model corsanın iç mekanı bile focus titaniumdan daha kaliteli.
corsada oturduğumda ayaklarımı focustan daha fazla yanlara açabiliyorum, koltuğu daha rahat.

Yol tutuş konusu pek su götürecek gibi değil yalnız. Ortada belli disiplinler ile inceleme yapan profesyonel kuruluşlar var. Malzeme konusuna katılıyorum.:)

Alıntı yapılan: Muhlis OZTURK;138860
Ford (PSA grubu) dizellerinde, yakit kaynakli enjektor sorunu cok fazla yasaniyor.

Bu kısım çok tartışmalı. Genelleme yapmak ne kadar doğru bilemeyiz. Kaldı ki genelleme yapsak da o kullanılan araçlar ne şartlar altında kimler tarafından kullanıldı, belirsiz. Sonuçta piyasanın en çılgın, en yaygın motorlarından birinden bahsediyoruz.

Alıntı yapılan: xxman;138922
Bende amcam için 1.6 TDI Comfortline Manuel aradım bir ara, ama maalesef araç İstanbul bayilerinde mevcut değildi. Bir bayide Exclusive DSG vardı o kadar, 1 ayı geçkin bir zaman oldu.

2. bir araç olduğu için yeni kasa için aralık ayını beklemedeyiz.

Bu arada 1 depoyla 1333 km vaad eden S40 fiyatlarıda uygun.

Volvo S40 1.6 D2 Drive 50.000 TL
Volvo S40 1.6 D2 Drive Start/Stop 52.000 TL

http://www.volvocars.com/tr/all-cars/volvo-s40/Pages/default.aspx

Şu start-stop olayına 2 bin lira fark vermeyi falan düşünmez kimse umarım. Ekonomi namına en ufak anlamı olmayan bir hareket olur zira.

Alıntı yapılan: byztckr31;139032
Ahmet abi teşekkür ederim bende adana antep hatay ve oğuşları aradım. en iyi fiyatı oğuşlar verdi metalik bej arac için 48.650 dedi ve bandrolü fln hepsi bana aitmiş fiyat bize fazla geldi. çok yakın tanıdığım bir önceki aracı jetta şimdi ise 2011 focus kullanıyor kesinlikle focus dedi. meksikalı jettalar alman kalitesi sunmuyor ve emin ol focustan fazla yol sesi alıyor dedi. yol tutuşuda focus kadar iyi değilmiş kararımızı yine focustan yana verdik ve bir kez daha gördüm ki focus fiyat performans donanım olarak sınıfında rakipsiz

Bu kısım da çok tartışmalı.

Alıntı yapılan: fabialife;139066
yeni 1.6 105 hp TDİ CR volkswagen motoru ile focusun PDA motoru ile arasında dağlar kadar fark var. PDA motoru zaten herkez biliyor da bu fark yıllar ve yüzbinlerce km. sonra ortaya çıkacak
TDİ CR motorun dizel olduğunu bile zor anlarsınız, aracın içerisinde motor sesi duyamazsınız, aracın kabin izalasyonu da seğmentinin gereklerini fazlası ile karşılar.

Bu kısım da çok şüpheli. Üzerine tartışabiliriz.:)
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı megamania

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konu süper olmuş bu aralar arabasızlık koymaya başladı. Bende octavia golf jetta üçgeninde gidip geliyorum. Sanırım son güncelleme ve dizel motoruyla jetta comfortline alacağım. Araçta donanı olarak herşey var elegance octavia'dan da liste fiyatı olarak 360TL ucuz üstelik. Bu fiyatlarla skoda zor satar gibime geliyor. Gerçi jetta'da yenisi gelecek diye indiriyolar ama olsun vw ikinci elde daha hızlı satılıyor. Sonuçta benzer aynı araçlar bu şartlarda jetta diyebilirim, çarşamba günü eskişehir vw bayi'den fiyat alacağım. Detayları o zaman söylerim sanıyorum ufakda olsa  bir indirim söz konusu olur. ;)
70-620 Passed
70-290 Passed
70-291 Passed
70-299 Passed MCSA
70-293 Pending

Çevrimdışı megamania

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Serkan bey: Tespitleriniz doğru ben şu meksikalı jettalar kaliteli değil lafına nedense inanmıyorum. Komşumda 2008 jetta var gayet sessiz ve keyfli bir araç. Böyle rivayetler hep olur işte focuslarda ispanya üretimi her zaman daha kalitelidir, yerli montaja göre vs. Megane için ispanya üretimi ile yerli montaj arasında kalite farkı hep var denir. Ancak gözle görülen bir fark olmaz, olsa olsa bir kaç donanım değişikliği olur. Neden bilmiyorum ama bu şartlarda dizel bagajı olan en iyi c sınıfı çirkin koca g.tlü jetta sanırım.:++:
70-620 Passed
70-290 Passed
70-291 Passed
70-299 Passed MCSA
70-293 Pending